DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jestem zdecydowanie na tak za tym transferem. Dodatkowo sam Pogba chce odejść, ma na pieńku z Mourinho, ma 25 lat czyli bardzo dobry wiek, oraz chce grać właśnie w Barcelonie. Więc są same plusy. Jedyną przeszkodą jest ten idiotyczny charakter Mourinho który go na siłę chcę zatrzymać bo innych na tę pozycję nie ma, a transferu na wszelki wypadek nie chce i nie umie przeprowadzić.
5
Pocieszę cię nie będziesz w tedy sam ( ja też chyba padnę xd)
0
Pogba chodź do nas plis
0
Mina CZEMU??? :((((((((((( Przynajmniej można będzie go w przyszłości odkupić :)
0
Hmm.....kupmy Mbappe do ataku i będzie git :D
0
Młodszy nie będzie, ale kto inny miałby pełnić jego rolę? Podejrzewam że powiesz: Pogba, Vidal, ale francuz musi najpierw nauczyć się u nas grać, a Arturo jest starszy od Rakiety
0
Pogba ok ale za Andre Gomesa bez Miny bo on musi zostać. Dla mnie : jeżeli go kupią to można zakończyć kupowanie piłkarzy i skupić się na sprzedaży.
0
Też się z tobą zgadzam. Nie powinni go sprzedawać po tak krótkim czasie gry. On musi dostać więcej szans na grę.
0
A jak miał się tego nauczyć i kiedy? Przez te 2 czy 3 mecze w lidze?
1
Ja nadal pozostanę przy swoim czyli żeby Miny nie sprzedawać, ale jeżeli już mają coś z nim zrobić to wypożyczenie, a w ostateczności sprzedaż z opcją odkupienia go. On miał za mało czasu na grę. Sprzedaż byłaby moim zdaniem głupotą.
0
Tym co może pomóc w tym transferze jest fakt że Pogba chce odejść z MU
3
Kończy się 31 sierpnia o godzinie 23:59
1
Klub dobry tylko pomocnik nie ten :D
1
Mina musi zostać. Na mundialu pokazał się z dobrej strony, a w lidze grał za mało. Nie można sprzedawać piłkarza po kilku meczach. On musi zostać i powinni mu dać więcej szans na grę aby mógł się wykazać.
0
Pomylił mi się z Palencią XD
1
Ja natomiast uważam że może tam grać tak samo jak w pomocy i tak jak kiedyś na prawym skrzydle.
0
Ale potrzeba nam kilku innych na podobnym poziomie co Arthur, Cou itp.
0
To czemu grał na pozycji prawego obrońcy w prawie każdym meczu w którym wystąpił?
0
W tej chwili mamy 10 pomocników z czego są w nich Rafinha, Gomes i Denis którzy są przewidziano na sprzedaż ( mniej Denis ale małe plany są). Więc trzeba kupić jeszcze kilku pomocników aby nie było takiej sytuacji że wszyscy są zmęczeni i nie ma kto grać.
0
W tej chwili mamy trzech prawych obrońców: Roberto, Semedo i Cucurella.
0
Zależy jakim ustawieniem będą grali bo mówią że EV ma grać częściej system 4-3-3.
0
Jeżeli chodzi o pomocnika to ja najbardziej chciałbym żeby kupili Eriksena. Poza tym to ja nie kupowałbym jeszcze tylko jednego pomocnika tylko co najmniej dwóch czyli Eriksen i de Jong plus jeszcze ewentualnie jakiegoś młodego i dobrego.
0
Jestem tego samego zdania co ty
0
Dlaczego? Przecież takiego pomocnika to ze świecą szukać xd.
1
Niech biorą. W końcu to legenda Barcy XXI wieku. :D
1
A o Andre Gomesu ani widzu ani słychu.....
0
Dla mnie to Mbappe ma za dobre serce i jest za uczciwym człowiekiem na Real.
0
To co?........ Kupujemy Mbappe?
0
No i fajnie. Marzenia jednak się spełniają. A Portugalię szczęście wreszcie opuściło.
0
Jeszcze nie wie co go czeka XD