0

Ja jestem zdecydowanie na tak za tym transferem. Dodatkowo sam Pogba chce odejść, ma na pieńku z Mourinho, ma 25 lat czyli bardzo dobry wiek, oraz chce grać właśnie w Barcelonie. Więc są same plusy. Jedyną przeszkodą jest ten idiotyczny charakter Mourinho który go na siłę chcę zatrzymać bo innych na tę pozycję nie ma, a transferu na wszelki wypadek nie chce i nie umie przeprowadzić.

5

Pocieszę cię nie będziesz w tedy sam ( ja też chyba padnę xd)

0

Pogba chodź do nas plis

0

Mina CZEMU??? :((((((((((( Przynajmniej można będzie go w przyszłości odkupić :)

0

Hmm.....kupmy Mbappe do ataku i będzie git :D

0

Młodszy nie będzie, ale kto inny miałby pełnić jego rolę? Podejrzewam że powiesz: Pogba, Vidal, ale francuz musi najpierw nauczyć się u nas grać, a Arturo jest starszy od Rakiety

0

Pogba ok ale za Andre Gomesa bez Miny bo on musi zostać. Dla mnie : jeżeli go kupią to można zakończyć kupowanie piłkarzy i skupić się na sprzedaży.

0

Też się z tobą zgadzam. Nie powinni go sprzedawać po tak krótkim czasie gry. On musi dostać więcej szans na grę.

0

A jak miał się tego nauczyć i kiedy? Przez te 2 czy 3 mecze w lidze?

1

Ja nadal pozostanę przy swoim czyli żeby Miny nie sprzedawać, ale jeżeli już mają coś z nim zrobić to wypożyczenie, a w ostateczności sprzedaż z opcją odkupienia go. On miał za mało czasu na grę. Sprzedaż byłaby moim zdaniem głupotą.

0

Tym co może pomóc w tym transferze jest fakt że Pogba chce odejść z MU

3

Kończy się 31 sierpnia o godzinie 23:59

1

Klub dobry tylko pomocnik nie ten :D

1

Mina musi zostać. Na mundialu pokazał się z dobrej strony, a w lidze grał za mało. Nie można sprzedawać piłkarza po kilku meczach. On musi zostać i powinni mu dać więcej szans na grę aby mógł się wykazać.

0

Pomylił mi się z Palencią XD

1

Ja natomiast uważam że może tam grać tak samo jak w pomocy i tak jak kiedyś na prawym skrzydle.

0

Ale potrzeba nam kilku innych na podobnym poziomie co Arthur, Cou itp.

0

To czemu grał na pozycji prawego obrońcy w prawie każdym meczu w którym wystąpił?

0

W tej chwili mamy 10 pomocników z czego są w nich Rafinha, Gomes i Denis którzy są przewidziano na sprzedaż ( mniej Denis ale małe plany są). Więc trzeba kupić jeszcze kilku pomocników aby nie było takiej sytuacji że wszyscy są zmęczeni i nie ma kto grać.

0

W tej chwili mamy trzech prawych obrońców: Roberto, Semedo i Cucurella.

0

Zależy jakim ustawieniem będą grali bo mówią że EV ma grać częściej system 4-3-3.

0

Jeżeli chodzi o pomocnika to ja najbardziej chciałbym żeby kupili Eriksena. Poza tym to ja nie kupowałbym jeszcze tylko jednego pomocnika tylko co najmniej dwóch czyli Eriksen i de Jong plus jeszcze ewentualnie jakiegoś młodego i dobrego.

0

Jestem tego samego zdania co ty

0

Dlaczego? Przecież takiego pomocnika to ze świecą szukać xd.

1

Niech biorą. W końcu to legenda Barcy XXI wieku. :D

1

A o Andre Gomesu ani widzu ani słychu.....

0

Dla mnie to Mbappe ma za dobre serce i jest za uczciwym człowiekiem na Real.

0

To co?........ Kupujemy Mbappe?

0

No i fajnie. Marzenia jednak się spełniają. A Portugalię szczęście wreszcie opuściło.

0

Jeszcze nie wie co go czeka XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?