DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koszulka genialna.
A kto zauważył inne logo Barcy ;)
2
Ja nie jestem za sprzedażą Dembélégo, ale jeśli mieliby kogoś kupić na jego miejsce to chciałbym Mbappe.
0
Powiem szczerze że na początku broniłem go ze względu na jego kontuzję z poprzedniego sezonu bo było mi go szkoda że nie mógł pokazać swojego potencjału. Teraz jednak wydaje się że powinno mu się przemówić do rozumu bo wydaje mu się że będzie robić co chce a i tak trener go wystawi w pierwszej 11 lub na ławce. Musi zrozumieć że jako piłkarz Barcelony ma obowiązek przestrzegania zasad oraz dbania o formę i relacje z piłkarzami. Miejmy nadzieję że w końcu to do niego dotrze.
0
Jak patrzę na grę Barcy to wydaje mi się jakby mieli świadomość o tym że jest problem w obronie, ale nie próbują tego poprawić na treningach. Czy doczekamy się w tym sezonie czystego konta Barcelony?
0
Z mojej strony podejrzewam że wyjdą innym składem niż przedstawiają. Tak samo było przed meczem z celtą, pokazywali praktycznie podstawowe składy, a EV wystawił cały skład zmienników oprócz ter Stegena. Więc uważam że teraz też może się tak zdarzyć.
0
Ja jestem zdecydowanie na tak za tym transferem. Dodatkowo sam Pogba chce odejść, ma na pieńku z Mourinho, ma 25 lat czyli bardzo dobry wiek, oraz chce grać właśnie w Barcelonie. Więc są same plusy. Jedyną przeszkodą jest ten idiotyczny charakter Mourinho który go na siłę chcę zatrzymać bo innych na tę pozycję nie ma, a transferu na wszelki wypadek nie chce i nie umie przeprowadzić.
5
Pocieszę cię nie będziesz w tedy sam ( ja też chyba padnę xd)
0
Pogba chodź do nas plis
0
Mina CZEMU??? :((((((((((( Przynajmniej można będzie go w przyszłości odkupić :)
0
Hmm.....kupmy Mbappe do ataku i będzie git :D
0
Młodszy nie będzie, ale kto inny miałby pełnić jego rolę? Podejrzewam że powiesz: Pogba, Vidal, ale francuz musi najpierw nauczyć się u nas grać, a Arturo jest starszy od Rakiety
0
Pogba ok ale za Andre Gomesa bez Miny bo on musi zostać. Dla mnie : jeżeli go kupią to można zakończyć kupowanie piłkarzy i skupić się na sprzedaży.
0
Też się z tobą zgadzam. Nie powinni go sprzedawać po tak krótkim czasie gry. On musi dostać więcej szans na grę.
0
A jak miał się tego nauczyć i kiedy? Przez te 2 czy 3 mecze w lidze?
1
Ja nadal pozostanę przy swoim czyli żeby Miny nie sprzedawać, ale jeżeli już mają coś z nim zrobić to wypożyczenie, a w ostateczności sprzedaż z opcją odkupienia go. On miał za mało czasu na grę. Sprzedaż byłaby moim zdaniem głupotą.
0
Tym co może pomóc w tym transferze jest fakt że Pogba chce odejść z MU
3
Kończy się 31 sierpnia o godzinie 23:59
1
Klub dobry tylko pomocnik nie ten :D
1
Mina musi zostać. Na mundialu pokazał się z dobrej strony, a w lidze grał za mało. Nie można sprzedawać piłkarza po kilku meczach. On musi zostać i powinni mu dać więcej szans na grę aby mógł się wykazać.
0
Pomylił mi się z Palencią XD
1
Ja natomiast uważam że może tam grać tak samo jak w pomocy i tak jak kiedyś na prawym skrzydle.
0
Ale potrzeba nam kilku innych na podobnym poziomie co Arthur, Cou itp.
0
To czemu grał na pozycji prawego obrońcy w prawie każdym meczu w którym wystąpił?
0
W tej chwili mamy 10 pomocników z czego są w nich Rafinha, Gomes i Denis którzy są przewidziano na sprzedaż ( mniej Denis ale małe plany są). Więc trzeba kupić jeszcze kilku pomocników aby nie było takiej sytuacji że wszyscy są zmęczeni i nie ma kto grać.
0
W tej chwili mamy trzech prawych obrońców: Roberto, Semedo i Cucurella.
0
Zależy jakim ustawieniem będą grali bo mówią że EV ma grać częściej system 4-3-3.
0
Jeżeli chodzi o pomocnika to ja najbardziej chciałbym żeby kupili Eriksena. Poza tym to ja nie kupowałbym jeszcze tylko jednego pomocnika tylko co najmniej dwóch czyli Eriksen i de Jong plus jeszcze ewentualnie jakiegoś młodego i dobrego.
0
Jestem tego samego zdania co ty
0
Dlaczego? Przecież takiego pomocnika to ze świecą szukać xd.
1
Niech biorą. W końcu to legenda Barcy XXI wieku. :D