1

@macio_944 no ja też zamierzam po pracy dyplomowej chociaż spróbować coś zrobić na jakimś programie
Długo już się do tego zbieram, ale myślę że już jest raczej bliżej niż dalej

2

Możecie być zainteresowani ;)
Ogólnie polecam kanał bo kilka już gatunków zrobił jakby ktoś chciał się pouczyć tworzenia muzyki elektronicznej
Ponadto nie mogę nie wspomnieć o tym że Andromedik jest dobrze znany na NCS, a wokal który słychać było również w jednym z utworów z NCS pt. ,,Freaky"
Nieźle się złożyło :D


@macio_944 @esem91 @Konradowskyy @Batys

5

@NeroTFP1 nie oglądałem go (niestety, bo zacząłem dużo później śledzić Barçe), ale wydaję mi się że tym co go wyróżnia i sprawia że nikt inny tego nie robi tak jak zauważył @Criss18Barca jest to że on po prostu się bawił z piłką na boisku. Inni raczej starają się grać skutecznie, bezbłędnie, a on raczej stawiał na dobrą zabawę z piłką. Oczywiście jego niesamowite umiejętności też mu w tym pomagały

2

@DragonxNF
CERES to kolejna duża postać w muzyce (przynajmniej tak mówią). W sumie na to też wskazują liczby, bo robi miesięcznie ponad 3 mln odtworzeń na Spotify

6

Muzyczna propozycja #495

CERES, TAME - Pull Me Down
Gatunek: Techno/Future Rave


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16716063#comment-16716063

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Konradowskyy oj to nie mam niczego takiego, niestety
Zresztą jakoś dużo tych horrorów nie przeczytałem więc i tak moja znajomość tego gatunku jest bardzo ograniczona :D

1

@macio_944 a Ty nienawidzisz muzyki elektronicznej ;)

2

@DragonxNF
Hehe prima aprillis
No chyba nie myśleliście że wcześniejsza propozycja z dzisiaj była na poważnie :D

7

Muzyczna propozycja #494

Rameses B, eerie - Gamble
Gatunek: Witch House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16710621#comment-16710621

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

16

N̶i̶e̶Muzyczna propozycja #01042026

Arrivederci - Robotnicy Kablociągu
Gatunek: Panie, nie interesuj się pan, dobre?


@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie @Szklaner @Giwera

5

"Bastoni przedkłada inteligencję i przewidywanie nad agresję; Nie jest typem krzykacza - raczej inteligencja, spokój, jakość"
No tak...


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ankara Zalewski Ankara Zalewski

4

Jak się wydarł piskliwie XDDD

1

Jest jakaś memiczna/kultowa liczba ze Świata według Kiepskich?
@Giwera @Szklaner

2

@macio_944 husaria wjeżdża na pełnej :D
(I tak nie mam żadnych oczekiwań wobec tej repki)

1

@Konradowskyy ale to nie tylko w grach tak się dzieje
Ogólnie poziom muzyki mainstreamowej bardzo spadł i albo dostajemy byle co, albo remixy starych hitów które tylko psują te klasyki
Dlatego ja nie słucham radia, mainstreamowej muzyki tylko pozostaję przy NCS. Wiadomo że to nie jest to co kiedyś, ale nadal potrafią wydać dużo fajnych piosenek od wykonawców i w takich gatunkach jakich się teraz nie słyszy (dzisiejsza propozycja temu dowodzi)
Kiedyś EDM było więcej i było lepiej. I komu to przeszkadzało :D

2

@Konradowskyy właśnie się dowiedziałem że w 15 było Avicii - The Nights
Ehh czasy kiedy EA się jeszcze starało, a twórcy gier znali się na muzyce

2

@Frimpong ja i tak wolę ten banger z 14



Edit: i jeszcze to

2

@AmigoBlancos no ale oznaczaj @Szklaner i @Giwera na przyszłość :D

0

@Ilka a proszę bardzo
Z kryminałów cała seria ,,Chemia śmierci" Simon Beckett
Z horrorów ,,Szczelina" Jozef Karika
Z postapo: ,,Bastion" Stephen King

Mam więcej, ale zostawię trochę tajemnicy na później ;)

4

@NeroTFP1 no fajnie fajnie, zobaczyłem
To teraz jak to odzobaczyć?

1

@Kgorecki2500 a i tak nikt nie narzeka
No może poza majonezem

1

@Kgorecki2500 cyborg się na pewno ucieszyła z tej wiadomości

1

@Ilka a to nie szkodzi. Może znajdę coś co mnie zainteresuję
I dzielić się mogę co ja czytam/czytałem :)

1

@NeroTFP1 odpowiadając jednak na serio to na pewno Stieg Larsson, bo nawet na okładce jego książki (Millenium) było napisane że zmarł tuż przed sukcesem swojej trylogii (nie podzielam tej opinii, bo dwa pierwsze tomy mi się nie podobały, a trzeciego nie czytałem)
Z muzyki to chyba Tobu, bo nawet napisał pod jednym ze swoich pierwszych utworów że ludzie narzekają na ciągły, taki sam styl muzyki w jego utworach. Po latach jednak znaczna większość osób lubi, a nawet kocha, jego styl i muzykę

0

@NeroTFP1 Zenek Martyniuk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ilka jeżeli prowadzisz serię książkową to prosiłbym o oznaczenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?