1

Powiedzmy to szczerze i głośno
Zostaliśmy oszukani, ta bramka na 2-1 nie powinna być uznana

5

Tutaj to się robi druga Turcja
Wszystkie mecze ustawione pod śmieszny real

3

To już wszelkie granice przekracza

1

@Konradowskyy dobrze że są chociaż takie osoby które coś fajnego wnoszą (a to filmy, a to muzyka, a to gry)

1

@Konradowskyy a klub sprzedać Arabom i niech trenerem będzie cała labamba :D

4

Paradoks Larambli polega na tym że jest to forum dyskusyjne związane z FC Barceloną, na którego lepiej nie wchodzić w trakcie meczu Barcelony :D

3

@partymaker witamy na Larambli gdzie lepiej nie wchodzić w trakcie meczu

2

@Kapitan hawk a weź już nie kracz

0

Ja chciałem tylko zauważyć że to Rapha oddał piłkę Yamalowi przed karnym

1

@Konradowskyy ,,przecieka niczym baba podczas okresu" XDDD wygrałeś

0

No jak nie idzie to nie idzie

1

@Batys i pomyśleć że ja (mimo swojego wieku, przez który też powinienem czuć nostalgię) dopiero tworzę wspomnienia z tą muzyką
Ah wspaniałe

1

@blakkudium owszem

4

Internet w latach 2015-2020 był jak:


@Konradowskyy @Batys

3

@tbas wyskok z progu lepszy niż u niejednego skoczka narciarskiego

2

@Derpowsky eee a to da się inaczej? :D

0

@Kgorecki2500 no to najpierw się chodzi i szuka dobrego za każdym razem jak musisz się obciąć i jak znajdziesz to tam zostajesz
U mnie fryzjerki bardzo dobrze obcinają, bez własnej ingerencji więc musiałem chyba źle trafić :p

2

@Kgorecki2500 dlatego chodzi się do jednego i tego samego, żeby mówić że tak jak zwykle obcinamy i spokój ;)

2

@DragonxNF
Jak dotąd to ostatni funk remix na NCS, więc jeśli ktoś ich nie lubił to uspokajam - więcej (na razie) nie mam. Ten przez community jak widziałem jest najlepiej oceniany tak BTW

7

Muzyczna propozycja #453

DR MØB, Chris Linton - Fearless Funk
Gatunek: Funk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16555502#comment-16555502

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@BojanKriKicz byłem i w jednym i w drugim miejscu także zaliczone ;)

1

@Chimera @BojanKriKicz @gumaz obejrzałem
Chyba 3 część lepsza od 2, ale tak minimalnie

2

@July_6_BcN czyli jak ławeczkowicze :D

2

@July_6_BcN ja to wszystkie odcinki po kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy widziałem więc powiedz mi scenę a będę wiedział co kto mówił (może te mniej znane to nie słowo w słowo, ale sporo pamiętam)
Skoro szwagierka Azjatka to wybranek też Azjata? :D
A może brat/siostra?

0

@Herato @draxidox ja nie wiedziałem że to bracia :D

2

@July_6_BcN jak ja się przelunkłem, jak ja się przelunkłem, jak ja gupi byłem, jak ja żem się ciebie przelunkł człowieku

3

@kubix05 ,,O mamunciu"
@July_6_BcN

0

@BojanKriKicz nie widziałem ani nie czytałem żadnej części Harrego i nie zamierzam
@gumaz właśnie oglądam ;)

0

@Chimera większość ludzi chyba wybiera dwie wieże (2 część)
Ja dopiero dzisiaj będę mógł ocenić

3

@Jakchcesz w 3 ruchy
Dlatego ten gracz nie wiedział jak się rusza skoczek, bo znał tylko sztuczkę z matem w 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?