DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiedzmy to szczerze i głośno
Zostaliśmy oszukani, ta bramka na 2-1 nie powinna być uznana
5
Tutaj to się robi druga Turcja
Wszystkie mecze ustawione pod śmieszny real
3
To już wszelkie granice przekracza
1
@Konradowskyy dobrze że są chociaż takie osoby które coś fajnego wnoszą (a to filmy, a to muzyka, a to gry)
1
@Konradowskyy a klub sprzedać Arabom i niech trenerem będzie cała labamba :D
4
Paradoks Larambli polega na tym że jest to forum dyskusyjne związane z FC Barceloną, na którego lepiej nie wchodzić w trakcie meczu Barcelony :D
3
@partymaker witamy na Larambli gdzie lepiej nie wchodzić w trakcie meczu
2
@Kapitan hawk a weź już nie kracz
0
Ja chciałem tylko zauważyć że to Rapha oddał piłkę Yamalowi przed karnym
1
@Konradowskyy ,,przecieka niczym baba podczas okresu" XDDD wygrałeś
0
No jak nie idzie to nie idzie
1
@Batys i pomyśleć że ja (mimo swojego wieku, przez który też powinienem czuć nostalgię) dopiero tworzę wspomnienia z tą muzyką
Ah wspaniałe
1
@blakkudium owszem
4
Internet w latach 2015-2020 był jak:
@Konradowskyy @Batys
3
@tbas wyskok z progu lepszy niż u niejednego skoczka narciarskiego
2
@Derpowsky eee a to da się inaczej? :D
0
@Kgorecki2500 no to najpierw się chodzi i szuka dobrego za każdym razem jak musisz się obciąć i jak znajdziesz to tam zostajesz
U mnie fryzjerki bardzo dobrze obcinają, bez własnej ingerencji więc musiałem chyba źle trafić :p
2
@Kgorecki2500 dlatego chodzi się do jednego i tego samego, żeby mówić że tak jak zwykle obcinamy i spokój ;)
2
@DragonxNF
Jak dotąd to ostatni funk remix na NCS, więc jeśli ktoś ich nie lubił to uspokajam - więcej (na razie) nie mam. Ten przez community jak widziałem jest najlepiej oceniany tak BTW
7
Muzyczna propozycja #453
DR MØB, Chris Linton - Fearless Funk
Gatunek: Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16555502#comment-16555502
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@BojanKriKicz byłem i w jednym i w drugim miejscu także zaliczone ;)
1
@Chimera @BojanKriKicz @gumaz obejrzałem
Chyba 3 część lepsza od 2, ale tak minimalnie
2
@July_6_BcN czyli jak ławeczkowicze :D
2
@July_6_BcN ja to wszystkie odcinki po kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy widziałem więc powiedz mi scenę a będę wiedział co kto mówił (może te mniej znane to nie słowo w słowo, ale sporo pamiętam)
Skoro szwagierka Azjatka to wybranek też Azjata? :D
A może brat/siostra?
0
@Herato @draxidox ja nie wiedziałem że to bracia :D
2
@July_6_BcN jak ja się przelunkłem, jak ja się przelunkłem, jak ja gupi byłem, jak ja żem się ciebie przelunkł człowieku
3
@kubix05 ,,O mamunciu"
@July_6_BcN
0
@BojanKriKicz nie widziałem ani nie czytałem żadnej części Harrego i nie zamierzam
@gumaz właśnie oglądam ;)
0
@Chimera większość ludzi chyba wybiera dwie wieże (2 część)
Ja dopiero dzisiaj będę mógł ocenić
3
@Jakchcesz w 3 ruchy
Dlatego ten gracz nie wiedział jak się rusza skoczek, bo znał tylko sztuczkę z matem w 3