1

@Batys no kurczę widzisz
Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Batys dobra dobra, jakby takie były to byś nie narzekał ;) (ja też nie)


0

,,Utwory NCS do puszczenia swojej babci"
Teraz trzeba by było zrobić kolejną część z ,,akiną" ;)


@Konradowskyy @Batys

1

@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 23

7

Muzyczna propozycja #452

Taylor Torrence, Kyra Mastro - Want Your Body
Gatunek: Hard Trance


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16551867#comment-16551867

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Jakchcesz ciekawostka: tyranozaur i spinozaur nie mieli prawa się spotkać ponieważ żyli na innych kontynentach (t-rex w Ameryce Północnej, a spinozaur w Afryce Północnej). Ponadto dzieliło ich kilkadziesiąt milionów lat więc nawet czasowo nie mogli się spotkać
Tak wiem wymądrzam się :p

7

Muzyczna propozycja #451

Biometrix, Immy Odon, Apollo On The Run - Like Fire (MÆDM Remix)
Gatunek: Jump Up


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16548557#comment-16548557

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

Jak tak dalej pójdzie to Modric będzie do 60-tki grać w tej Serie A

1

@Popitek12 oj tam na początek może być
Jak będziesz na wyższym poziomie to najwyżej zmienisz na Gambit hetmański na przykład

9

@Pawlak1992 to też się rzuca na muzykę
Już pół biedy jak tylko wokal jest AI, ale cały utwór? Co w tym kreatywnego, oryginalnego? Tak samo z tymi grafikami, reklamami, lektorami. Może i nie zapłacili ludziom za to, ale efekt końcowy jest co najwyżej średni (zwłaszcza lektor czy ten auto dubbing na YT)

2

@DragonxNF
Moi mili przedstawiam Wam najmocniejszy drop jaki kiedykolwiek był na NCS.
Czy to jest dubstep czy halftime czy może hybrid trap? Nieważne, ważne że oznaczone moim ulubionym niebieskim kolorem, który w tym wypadku chyba najlepiej pasuje.
To jest coś niesamowitego, jakie to jest mocne, jakie agresywne. Pamiętam jak pierwszy raz słuchałem tego utworu i usłyszałem ten charakterystyczny DnB fragment i sobie pomyślałem dlaczego to jest oznaczone niebieskim kolorem, a nie różowym.
A później był drop, po którym szczęka mi opadła i już nie wróciła do końca utworu. Nie wiedziałem co powiedzieć...
Boże jakie to jest MOCNE. Nie mam słów na opisanie tego jak bardzo mi się ,,akina" podoba. Ciary mam niesamowite jak to słyszę. Od 7 sierpnia 2025 roku (czyli daty udostępnienia) jestem wręcz uzależniony i jest to na pewno najczęściej odtwarzany u mnie utwór z 2025 roku. Aktualnie chyba jest w moim top 10, jeśli nie top 3, ulubionych utworów z NCS. Jeśli ktoś jest spostrzegawczy to zauważył, że moje zdjęcie profilowe na Larambli to screen z ,,akiny" (wiem troszkę słabo widać). Jakby tego było mało to jest to debiut Ailow na NCS. On nie wszedł tylko z drzwiami, on wszedł też z całą futryną. Czegoś takiego chcę więcej na NCS.
,,akina" zajmuje zatem zasłużone pierwsze miejsce w moim top 2025. Znacie już zatem całe podium (co ciekawe wszystkie utwory są oznaczone niebieskim kolorem. Przypadek? No nie sądzę)
,,Oh, and good luck with your buddy in the Mercedes"

6

Muzyczna propozycja #450

Ailow - akina
Gatunek: Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16539794#comment-16539794

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

Przynajmniej jutro banger wrzucę na pocieszenie

0

@Nazio_87 o kurde zazdroszczę

3

@Aragorn33 po ewentualnym zgłoszeniu: no tak faktycznie. Sędzia zostaję zawieszony na jeden mecz i będzie głównym w klasyku
A i karny dla realu

2

@norbi77 Marek ale narysuj tak żeby był spalony bo nas w madrycie ochrzanią

0

@Technik no ja jednak bym się kłócił, ale nawet to nie zmienia faktu że nazwanie sędziego tragicznym jest sporym niedopowiedzeniem

2

real zawsze po poprawnym sędziowaniu narzeka i mówi że zgłosi sędziów
To my chyba po tym co dzisiaj widzieliśmy powinniśmy jakaś krucjatę zrobić na siedzibę hiszpańskich sędziów :D
Smutne jest też to że przez delikwenta w niebieskim dużo osób dzisiaj dając upust emocjom będzie na wakacjach. No nic, trzymacie się ;)

4

Podsumowanie sędziego w tym spotkaniu:
-brak czerwonej za faul na Balde
-brak karnego za faul na Yamalu (dyskusyjne, ale real za coś takiego na 11 bez namysłu)
-niesłuszna żółta kartka dla Erica (Araujo spokojnie mógł dobiec do piłkarza Atletico)
-odgwizdanie spalonego, którego VAR szukał przez 7 (!!!) minut
-pomniejsze błędy jak nieodgwizdane faule, brak żółtych kartek itp

Brawo, misja zakończona sukcesem

0

@Matheu12 bo wygrywa ich ulubiona drużyna dlatego nic się nie zmienia

11

Ten mecz, ten sędzia i to ,,sędziowanie" nadaje się do zgłoszenia, no ale oczywiście nie jesteśmy realem i nic z tym nie zrobią

2

real nie chciał wyjść na mecz po tym jak sędzia się popłakał na konferencji
To co my mamy powiedzieć po takim cyrku

0

Nic nie napiszę, ale co mówię w domu to gromy idą i to równo w wiadomym kierunku

2

Taki kontakt realowi wystarczy na karnego

0

Znowu Lewemu dwumetrowego buta rysują czy co?

0

Ależ to Cubarsi wykończył

1

1

Dobra nie ma co płakać
Twardym trzeba być
Teraz im się dobieramy do dvpy :D

0

Co najlepsze jak nie stracimy już w tym spotkaniu bramki a strzelimy co najmniej 2 to ten półfinał nadal będzie otwarty
Flick ufam tobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?