3

@NeroTFP1 o nie XDDD
No czarny humor najlepszy :D

2

@NeroTFP1 a tego nie znałem
Dobre XD

2

@Aragorn33 ciekawość Schrödingera
Chcesz i jednocześnie nie chcesz wiedzieć

3

@NeroTFP1 przepraszam ale muszę
- Co robi Stanisław?
- Stanisław Reymont robi

3

@NeroTFP1 @maroon dobrze chyba z tego co pamiętam pokazywało ludzką naturę ,,Jądro ciemności"
Jeśli człowiek może robić co zechce, nikt go nie kontroluje to nawet zwykła osoba, która normalnie nigdy by się nie dopuściła złych czynów, zacznie podążać za tą mroczną naturą człowieka, która jest chyba w każdym z nas. Tylko kwestia tego jak bardzo ktoś jest na tę żądze odporny.
Takie jest moje zdanie

1

@Antimadridista_WR to albo jakiś błąd w Matrixie i udaje mi się trafić tylko na takie dobrej jakości, albo nie wiem o co chodzi, bo ja takich sytuacji nie miałem XD

1

@Antimadridista_WR nie wiem, ja tam jestem z nich zadowolony
Co prawda mam zastrzeżenia odnośnie jakości bluzek z czarnymi kolorami, bo faktycznie po kilku praniach ten kolor staje się szary, ale co do reszty to nie mam się do czego przyczepić :p

1

@joloskyy sinsay przecież ma spoko rzeczy
Wiadomo to są masówki (zwłaszcza bluzki), ale nie przesadzajmy, że po 5 razach do niczego się nie nadają
I przede wszystkim tanie jak się trafi fajna promka :D
House zresztą też ale tam jest mniejszy wybór

1

@DragonxNF
Distortion wywaliło poza skalę :D

8

Muzyczna propozycja #440

More Plastic, Amber Jay - Sirens
Gatunek: Jump Up


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16509613#comment-16509613

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@NeroTFP1 no cringe niesamowity
Niech zgadnę - ,,Venom" albo ,,I wanna fall"
Na zysk niestety patrzą teraz wszystkie duże marki i nie tylko w literaturze (Disney chociażby wydaje live action wersje swoich filmów, które zarabiają krocie, ale same w sobie są co najwyżej średnie).
Niestety te wytwórnie (filmowe, muzyczne itd), które są znane i mainstreamowe patrzą teraz głównie na zysk. Te mniejsze i mniej znane już jednak patrzą na to czy fanom się dany produkt spodoba.
Nawet w grach to widać, gdzie taki GoW Ragnarok jest bardzo dobrą grą z jedną z najlepszych fabuł to jednak kosztował na premierę 340 złotych
A taki Hollow Knight Silksong, który powinien być grą roku 2025 kosztuje zaledwie 80/90 złotych, a czas i frajda jest nie mniejszą niż w GoW
No ale wracając do książek - dlatego ja daje szansę tym mniej znanym pozycjom, co niejednokrotnie już pokazało, że mała popularność nie oznacza słabej jakości

3

@NeroTFP1 powiedziałbym, że jest to dowód na to, że każdy może zostać pisarzem, albo kim zechce, ale patrząc na niektóre książki (bynajmniej nie Twoją) to chyba lepiej żeby się za to nie brali...

1

@misterio no u mnie styczeń to zawsze był ,,przejściowym" miesiącem
No ale zdałem wszystkie przedmioty na studiach więc mogę to zaliczyć jako plus :p

1

@DragonxNF po 5 latach nieobecności*

2

@DragonxNF
Wspaniały. Po prostu wspaniały. Piękny wokal, energia, melodyjność i agresja w jednym. Taki dubstep powinien być częściej na NCS. Prawie ideał, bo w 2025 roku, moim zdaniem, było coś jeszcze lepszego (wiem trudno uwierzyć, ale poczekajcie bo warto), który zasłużenie ląduje na podium mojego top 2025 na miejscu 2
Przy okazji Justin OH (można powiedzieć legenda Monstercat) powrócił do tworzenia muzyki po 5 nieobecności

7

Muzyczna propozycja #439

Justin OH, BOTCASH, Prong - Ghost Of Me
Gatunek: Brostep/Colour Bass/Melodic Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16504553#comment-16504553

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@NeroTFP1 czyli wszystkie sukcesy zawdzięcza żonie
Ania Lewandowska lubi to

0

Nie wiem czy na pewno ale dla pewności

SPOILER DO HOLLOW KNIGHT

Grimm to jak dotąd najfajniejszy boss z jakim przyszło mi się mierzyć w Hollow Knight. Bardzo trudny, ale jednocześnie walka z nim jest tak satysfakcjonująca (mimo że jego druga postać mnie pokonuje w jakieś 10 sekund XD, ale co to dla mnie, zrobiłem wszystkich bossów w Cuphead na S to i z tym sobię poradzę)
A muzyka to już w ogóle jest banger

1

Karnego dać realowi muszę bo się uduszę

0

Kiedy kończy się zimowe okno transferowe?

14

Adama tylko spokojnie


1

@Batys to nie myślałem że jesteś taki ,,postępowy" :D

0

@ali3gator jak jest na dole

1

@DragonxNF
Wiem że krótki, ale jutro wleci coś fajnego ;)

7

Muzyczna propozycja #438

youth® - stuck in my head!
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16499181#comment-16499181

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@misterio prawda

3

@xvcWinterSoldier @misterio kurde tutaj po północy to się jakimś kodem gada czy jak? :D

3

@July_6_BcN aż tak przeżywasz to że nie ma Pedriego?
Kurcze to poważnie :(

0

@Gaucho no tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

5

@macio_944 zbiórka na Labambie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?