1

@Kgorecki2500 dajcie spokój, a taka nijaka liveaction wersja króla lwa jakieś miliardy robi...

1

@blakkudium Sergi Roberto! Sergi Roberto! To. Jest. Niem...a nie to nie to

1

Serio te bajki mojego dzieciństwa były klapami finansowymi? O_o
https://zapodaj.net/images/b63a35c003867.jpg

0

@Kgorecki2500 nuggetsy
Albo drwal

1

@NeroTFP1 to ja też poproszę o oznaczenie ;)

1

@Szklaner miałem jeszcze lepszy pomysł, ale zrezygnowałem
To chociaż teraz się zrehabilituję
Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców

13

@macio_944 jako że będzie to w gorących to chciałbym pozdrowić rodziców :D

3

@draxidox na pewno niemało
Biegnie do tych ludzi jakby jutra miało nie być

3

@DragonxNF
Tak, dobrze widzicie. Gatunek to Phouse czyli połączenie Phonk/Funk z House. NCS postanowił dać taki gatunek w tytule (chyba nawet sam autor też tak nazwał swój styl) po tym jak spytał się społeczności jak powinien go oznaczyć. Sam autor z tego co pamiętam nazywa swój styl progressive phonk. Byłem nim podekscytowany jak usłyszałem fragment jeszcze przed wydaniem, ale niestety się okazało że była to spowolniona wersja. Oryginał nadal jest fajny, ale tamta wersja była lepsza

7

Muzyczna propozycja #433

Irokz - Goodbye My Love
Gatunek: Phouse


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16481574#comment-16481574

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

@Kgorecki2500 każdy się boi
No może poza ludźmi którzy już uważają że swoje przeżyli i już na ten dzień czekają

1

@MesQueUnClub_87 i właśnie dlatego (co było też pokazane w tym filmiku na YT) długowieczność, a zwłaszcza nieśmiertelność, to tylko przekleństwo

0

@July_6_BcN straszna wizja...

3

@NeroTFP1 o kurde faktycznie :D
Ale w ogóle perspektywa przeżycia wszystkich ludzi jacy byli na ziemi w dniu twoich narodzin... coś niesamowitego, a z drugiej strony trochę przygnębiające że w takim wieku możesz prawdopodobnie pochować swoje dzieci
Swoją drogą widziałem na YT kiedyś fajną animację o tym jak wyglądałoby życie osoby gdyby była nieśmiertelna. Nie fajna perspektywa

1

@July_6_BcN no i tak mniej więcej wygląda cała moja playlista
Wiadomo są bardziej i mniej fajne dla typowego Kowalskiego, ale i tak uważam że EDM jest dla każdego bo każdy znajdzie coś dla siebie
I przy okazji ten drugi nie jest ,,najgorszym" jaki mam i lubię :D

2

@NeroTFP1 kurde no młoda kobieta, jeszcze całe życie przed nią :D

1

@Konradowskyy no wiadomo ;)
@July_6_BcN wybacz, ale faktycznie nie zauważyłem tej edycji :D
Muzyka elektroniczna/EDM ograniczona tylko do wytwórni NCS (bardzo prawdopodobne że jakiś utwór usłyszałaś w internecie). Tylko to są tak różne utwory że rozstrzał pomiędzy takimi przystępnymi a nieprzystępnymi jest ogromny :Do
BTW codziennie udostępniam po jednym z tej wytwórni więc może ci mignęło kiedyś ;)
Mogę nawet Ci pokazać
Przystępny:


Nieprzystępny:


No mógłbym godzinami o tej muzyce opowiadać więc to streszczam

4

@Konradowskyy Jeszcze ma czas żeby sobie wyrobić dobry gust muzyczny, młody jeszcze jest...oh wait jestem ten sam rocznik XD
No to Pedri czas na doszkolenie z muzyki

0

@PatrykBarca dla mnie każdy polski raper jest taki sam - niesłuchalny
Nie siedzi mi to w ogóle

0

@Encore kim jest ten człowiek?

5

@Comentateiro prześlij mi
Ja już będę wiedział co z nimi zrobić

0

@Kosmici nie warto
W żadnym wypadku nie warto
Nawet za darmo tego nie bierz
Od co najmniej 10 lat dostajesz to samo a błędów jest z każdą odsłoną więcej
Wylecz się z corocznego kupowania tego szrotu
Jest tyle innych wartościowych gier w które możesz grać i się cieszyć zamiast wkurzać na tę liczne błędy
Nie mam tej gry, a ostatnia FIFA przeze mnie kupiona to 20 i bardzo mi z tym dobrze


1

@July_6_BcN ,,jak mi powiesz gdzie znaleźć normalnych facetów, to zacznę, bo już straciłam nadzieję, że znajdę"
Witam :D
Nie no dobra bez przesady, patrząc na to jakiej muzyki słucham to mnie trochę wyklucza z grona ,,normalnych" ludzi XD
A tak BTW rzucę trochę filozoficznym pytaniem - czy są w ogóle osoby całkowicie normalne? Bo wydaje mi się że każdy ma jakąś cechę która go ,,wyklucza" od tego grona. Z drugiej strony jakby wszyscy byli normalni to nikt nie byłby wyjątkowy i życie byłoby nudne.
Dobra za dużo filozofii wjechało (jak u Solejukowej) XD

1

@Safrani Suczkowianinie

7

Muzyczna propozycja #432

Biometrix, Immy Odon, Apollo On The Run - Like Fire
Gatunek: Symphonic Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16477140#comment-16477140

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

Czarna pantera na Polsacie jakby ktoś był zainteresowany

1

@Kgorecki2500 prawda
Pracuję nad tym by być na podobnym poziomie w rysunku
W sumie fajne hobby :D

1

@Kgorecki2500 coś dla Ciebie ;)




2

@Kgorecki2500 straszny film, ciężko po nim zasnąć w nocy bez światła
A silent hill i 28 lat później w miarę spoko (nie oglądałem)

2

@MirusAmisz no trochę go Pedri poduczył podań :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?