1

@Kapitan hawk jak dobrze że jesteś :)

6

Heh, to jest ten Mental


0

@DTMisTheBest no to prawda
Jakby chcieli to ustawiliby taką klatkę gdzie nie było spalonego

1

No tak...jak pech to pech


2

@krol211 jedyny który prawdę powiedział

0

@barcowy1899 tutaj to już niestety kwestia naszej słabej obrony w tym sezonie

3

No szkoda w uj, ale niestety taki dzień się trafił, że piłka nie chciała wejść.
Byliśmy lepsi, dominowaliśmy, dużo strzałów było z naszej strony, ale niestety zabrakło szczęścia.
Nadal mamy przewagę nad realem a najbliżsi rywale nie są z najwyższej półki więc spokojnie
Lecimy dalej

6

@Pedri16Future Manzano nie powinien w ogóle sędziować

0

Jak wczoraj Juve z Calgiari

0

Poyebany mecz tyle powiem

1

To jest kur na czerwoną

0

Przecież to jakaś siła nadprzyrodzona

2

My porządnego obrońcy potrzebujemy na wczoraj

1

Fajną mamy obronę w tym sezonie
Taką nie za mocną

0

Rashford biega w obronie
Nie wiedziałem że tak potrafi :D

0

Olmo zasłużył na 1 za dzisiejszy występ
Tragiczny był

0

Da się jakoś wcisnąć PSG Olmo i zatrzymać Dro?
Gorszy nie będzie

1

Już trzeźwy @Luciano99 by lepiej zagrał od Olmo dzisiaj

0

Chce ktoś Olmo?
Dopłacimy

0

Każdy głupek strzela w słupek

0

Nie ma uja żeby liniowy to widział

1

No ale oczywiście nie cofnął przed bramką do faulu na Olmo bo po co?
Z Valencia w pucharze króla to i 5 minut potrafili cofnąć

0

Czekaj Manzano bo metrowego buta rysujemy

1

@robsesh tylko wiesz, za Cubarsiego nie ma za bardzo kto grać
Christensen kontuzja, Araujo strasznie niepewny, a sam Eric nic nie zdziała
Martin to dorabiany środkowy obrońca i też bardzo młody

3

@bartulek98 jeszcze gdyby nie gra w obronie to można byłoby przymknąć oko na jego grę bo liczby robi, ale jego brak zaangażowania w grę defensywną jest karygodny zwłaszcza u Flicka
Dobitnie to było widać w klasyku kiedy wszedł na ostatnie 10/20 minut i po naszej kontrze wracał do obrony truchtem a nawet gorzej

1

Ale z tym Roonyem to dajcie spokój

0

@tomek8756 czemu nie uznali?
Ja bym skargę zgłosił

20

@misterio kupiłbym bitcoina zamiast się w piaskownicy bawić...

1

@norbi77 ja chyba też jakoś 4 dychy dałem na promocji. Za taką cenę spoko, ale płacić ponad 100 za tą grę to gruba przesada patrząc na wady gamepleyowe
Miłej zabawy :)

1

@norbi77 fabuła bardzo fajna, ale gameplay powtarzalny i toporny
Nie zmieniasz postaci tylko za pomocą Quilla ,,wydajesz rozkazy" innym strażnikom jaki atak mają zrobić i na kogo
Jest też wiele opcji, które ostatecznie chyba nie wpływają w żaden sposób na fabułę
Dla samej historii warto, ale tak jak mówię - gameplay jest słabo zrobiony (nawet na najwyższym poziomie trudności klikałem losowe przyciski i nie miałem problemu z przechodzeniem gry :p). Jak coś to ustaw na najłatwiejszy poziom trudności żeby szybciej te fragmenty ze strzelaniem pominąć
Humor też jest spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?