DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk jak dobrze że jesteś :)
6
Heh, to jest ten Mental
0
@DTMisTheBest no to prawda
Jakby chcieli to ustawiliby taką klatkę gdzie nie było spalonego
1
No tak...jak pech to pech
2
@krol211 jedyny który prawdę powiedział
0
@barcowy1899 tutaj to już niestety kwestia naszej słabej obrony w tym sezonie
3
No szkoda w uj, ale niestety taki dzień się trafił, że piłka nie chciała wejść.
Byliśmy lepsi, dominowaliśmy, dużo strzałów było z naszej strony, ale niestety zabrakło szczęścia.
Nadal mamy przewagę nad realem a najbliżsi rywale nie są z najwyższej półki więc spokojnie
Lecimy dalej
6
@Pedri16Future Manzano nie powinien w ogóle sędziować
0
Jak wczoraj Juve z Calgiari
0
Poyebany mecz tyle powiem
1
To jest kur na czerwoną
0
Przecież to jakaś siła nadprzyrodzona
2
My porządnego obrońcy potrzebujemy na wczoraj
1
Fajną mamy obronę w tym sezonie
Taką nie za mocną
0
Rashford biega w obronie
Nie wiedziałem że tak potrafi :D
0
Olmo zasłużył na 1 za dzisiejszy występ
Tragiczny był
0
Da się jakoś wcisnąć PSG Olmo i zatrzymać Dro?
Gorszy nie będzie
1
Już trzeźwy @Luciano99 by lepiej zagrał od Olmo dzisiaj
0
Chce ktoś Olmo?
Dopłacimy
0
Każdy głupek strzela w słupek
0
Nie ma uja żeby liniowy to widział
1
No ale oczywiście nie cofnął przed bramką do faulu na Olmo bo po co?
Z Valencia w pucharze króla to i 5 minut potrafili cofnąć
0
Czekaj Manzano bo metrowego buta rysujemy
1
@robsesh tylko wiesz, za Cubarsiego nie ma za bardzo kto grać
Christensen kontuzja, Araujo strasznie niepewny, a sam Eric nic nie zdziała
Martin to dorabiany środkowy obrońca i też bardzo młody
3
@bartulek98 jeszcze gdyby nie gra w obronie to można byłoby przymknąć oko na jego grę bo liczby robi, ale jego brak zaangażowania w grę defensywną jest karygodny zwłaszcza u Flicka
Dobitnie to było widać w klasyku kiedy wszedł na ostatnie 10/20 minut i po naszej kontrze wracał do obrony truchtem a nawet gorzej
1
Ale z tym Roonyem to dajcie spokój
0
@tomek8756 czemu nie uznali?
Ja bym skargę zgłosił
20
@misterio kupiłbym bitcoina zamiast się w piaskownicy bawić...
1
@norbi77 ja chyba też jakoś 4 dychy dałem na promocji. Za taką cenę spoko, ale płacić ponad 100 za tą grę to gruba przesada patrząc na wady gamepleyowe
Miłej zabawy :)
1
@norbi77 fabuła bardzo fajna, ale gameplay powtarzalny i toporny
Nie zmieniasz postaci tylko za pomocą Quilla ,,wydajesz rozkazy" innym strażnikom jaki atak mają zrobić i na kogo
Jest też wiele opcji, które ostatecznie chyba nie wpływają w żaden sposób na fabułę
Dla samej historii warto, ale tak jak mówię - gameplay jest słabo zrobiony (nawet na najwyższym poziomie trudności klikałem losowe przyciski i nie miałem problemu z przechodzeniem gry :p). Jak coś to ustaw na najłatwiejszy poziom trudności żeby szybciej te fragmenty ze strzelaniem pominąć
Humor też jest spoko