1

@Karol145 cóż
Ogólnie zawsze na takie pytanie odpowiadam że EDM/muzyka elektroniczna, ALE to ogranicza się właściwie tylko do NCS.
I ta muzyka ma tak duży rozstrzał, że uważam że każdy znajdzie coś dla siebie, bo są utwory od spokojnych, romantycznych, przez imprezowe, aż po, jak ja to lubię nazywać - ,,nawalankę" :D
No ale wiadomo, każdy lubi co innego i mam świadomość że muzyka, którą swoją drogą udostępniam tutaj w ramach serii, jest dla wielu nieprzystępna

0

@Karol145 oj nie mój drogi
Ja już znalazłem swoją muzykę parę lat temu
Metal nigdy mnie do siebie nie przekonywał i nie przekona
Po prostu inny gust muzyczny ;)

0

@Karol145 nein
Nie moje klimaty zupełnie

11

@Katalończyk 99 nie zajmuj się tym tylko mu odpowiedz na pytanie jak wiesz XD

1

@Arkon to już nie do mnie pytanie :p

38

@Arkon jakby to powiedzieć...w Krakowie jak otwierają okna to nie wietrzą mieszkania tylko Kraków

2

@blakkudium 600 tyś euro?
Będzie na Haalanda

0

@Karol145 TOP zielona cebulka i paprykowe (topy są z biedronki)

4

@Kgorecki2500 a gdzie nominacja do najgorzej aktorki?

7

Muzyczna propozycja #428

Chime & Nytrix - Runaway
Gatunek: Melodic Dubstep/Colour Bass/Brostep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16463426#comment-16463426

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

9

Lewy więcej tak nie rób


3

@July_6_BcN @Katalończyk 99 @Aragorn33
Nie Wesół, panie magistrze. Absolutnie nie Wesół. Wezół

3

@Aragorn33 mądrego to miło posłuchać

1

@MirusAmisz starałem się być jak najdokładniejszy :D

2

@MichalZZZ
@Luciano99 - No i nie podobasz mi się

2

@Konradowskyy od dnia do 6 miesięcy tak sądzę

0

@Sulimo proszę


1

Po tym jak Pedri zszedł zaczęliśmy wygrywać
Sami wyciągnijcie wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Rzucę cytatem przy okazji kontuzji Pedriego: ,,Piękny gol na otarcie łez można powiedzieć"

5

Tęsknię...


3

Lewy, cholera jasna


0

Laporta sprzedawaj swoją nerkę na czarnym rynku i sprowadzaj potwora do obrony bo tak dalej być nie może jak mamy ambicję na coś więcej w LM

3

Fermin dzisiaj jak stary Suarez - setkę spierdzieli za to strzeli cudo :D

1

No i git, lecimy dalej

1

0

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

2

Jeszcze Cham na ławce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?