1

@Konradowskyy to dogadałbyś się z @Batys
Ja też lubię te utwory choć ja chyba jestem trochę bardziej ,,nowoczesny". Tym bardziej jeśli chodzi o dubstep to ten najnowszy jest o wiele lepszy niż z 2013/14 roku. No ale NCS poznałem dopiero w 2021 roku więc trochę inaczej ten gust się wyrobił :D

1

@Luciano99 wybrał przemoc XD

1

@Safrani hehe wiedziałem :D
Mam wiele bardziej przystępnych takie jak ta ale wiadomo każdy ma swój gust, a moja playlista jest ogromnie różnorodna



@Konradowskyy która? Blank czy Pushing on?

3

@Safrani no dobra a to :D


3

@Safrani spoko


0

@YGREEK nie (znaki)

4

Wam też Twitter/X nie działa?

1

@MesQueUnClub_87 zdecydowanie warto
Gruba ale to tylko zaleta, bo możesz się wczuć w klimat, bohaterów
Bardzo socjologiczna
Co najlepsze mimo że ma ponad 1000 stron to człowiek czuje że mogłaby być dłuższa
Tylko styl Kinga może być problemem bo nie wszystkie jego książki mogą podejść

6

Muzyczna propozycja #422

Lost Sky x Anna Yvette - Carry On
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16438946#comment-16438946

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

42

W związku ze znakomitą formą Joana Garci koledzy chcieli jakoś pocieszyć Ter Stegena opowiadając mu żart.

Okazało się że tego nie łapie

20

Życzę Racingowi żeby niedługo grali w Lalidze kosztem Espanyolu czy Getafe

0

Nie podał jak Lewy do Raphy kiedyś

1

Mamy bramkarza
Stegen by zrobił pajacyka i wpuścił

3

Komentatorzy w dzisiejszym meczu


@July_6_BcN

0

Spalone jak za poprzedniego sezonu

1

Jak dobrze że dzisiaj Negreira nam spalone gwiżdże

0

Gej obsłużył podaniem kolegę z drużyny

8

Leje ze śmiechu XDDD


1

@esem91 więcej wiary
Ostatnim razem też tak było ;)

1

@Comentateiro Internet Explorer?

0

Czyli dlatego Rooney nie gra
Dostał w nos od Yamala żeby nie wygryzł Yamala ze składu

5

Ah ten Negreira
Nawet mecze opóźnia żeby Barcelona wygrała

1

@Patrykl145 ja po Flicku bym zobaczył Kloppa
Oczywiście w miarę możliwości

0

@Ricardinio14 ty chłopie, ty nie wiesz co ty gadasz
Nie wiesz co to banger :D

2

@Batys jeszcze nie
Jeszcze 15 minut trzeba czekać

1

@DragonxNF
I pomyśleć że NCS nie jest aktualnie zainteresowany takimi gatunkami. Trudno zrozumieć co oni aktualnie robią no ale za dobrze to nie jest niestety :(
W top 2025 na miejscu 12

6

Muzyczna propozycja #421

Tatsunoshin & No Hero - All Or Nothing
Gatunek: Powerstomp/UK Hardcore


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16434983#comment-16434983

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

7

@macio_944 ja znam
,,Raz Negreira, a raz Negreira"

9

Jest tylko jedna prawilna reakcja na przegraną realu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?