3

Dzwońcie po karetkę mam zawał
Jeeeeest brawooo!1!1!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nikt mi nie wmówi że sędzia na taki moment nie czekał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Piękny jesteś Rapha


0

Raphinhia ty Hulku nasz
Jak ja cię kocham

0

Już sędzia nie ma kontroli nad meczem
A powinien temperować białych bo na za dużo sobie pozwalają

2

Czemu sędzia nie biega w białej koszulce skoro ewidentnie jest z realem?

0

@Filipem bo na notatniku może być maks 5 osób online
Powyżej już chomiki nie dają rady

2

Jeden środkowy obrońca
Jeden dobry środkowy obrońca do Barcelony
Czy tak dużo wymagam Lapcio?

1

Dlaczego kibice realu nie zdali matematyki?
Bo dla nich 3=8

2

Gramy do 3 bramki dla realu

0

Labamba be like:
1-1 Pedri czemu kur nie strzelałeś
2-1 Pedri piękny jesteś

1

@DragonxNF
Niewiele jest utworów DnB na NCS mogących się równać agresywnością brzmienia do dzisiejszej propozycji. I ten piękny wokal w trakcie obiecującego build-up'u, a później drop, który nie rozczarowuje.
Najdłuższy utwór z 2025 roku a i tak jest krótszy, bo oryginał trwa 5:51
Dodatkowo dwa dni później na NCS wrócił po ponad 11 latach Spektrem - autor hitu ,,Shine" ale mi osobiście nie przypadł jego nowy utwór do gustu


6

Muzyczna propozycja #417

Badlokk - Buried Alive (feat. REEBZ)
Gatunek: Neurofunk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16416510#comment-16416510

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@macio_944 dziękuję bardzo :)

1

@michaleu ja nie widziałem (jeszcze)

0

@Soetie tak, ale to że Rapha za taki kosmiczny rok i bycie kluczowym zawodnikiem w drużynie Flicka był tylko w top 10, a taki Benzema wygrał złotą piłkę to nieśmieszny żart

0

@Soetie tymczasem Benzema, który miał tylko gole i asysty...

0

@July_6_BcN jak to co?
Żeby się wnukom chwalić ile się ich nazbierało :D

1

@NeroTFP1 dostanie nagrodę pocieszenia - najlepszy Brazylijczyk roku

1

@Kgorecki2500 uwierz, konik to najłagodniejsze wspomnienie, które zostanie po grze

1

@misterio bardzo Ci dziękuję :)

2

@DragonxNF
W ten sposób kończymy album NCS x Geometry Dash: Volume 1 (czekam na Volume 2 :D)
W top 2025 na miejscu 25
Poniżej playlista ze wszystkimi utworami z albumu
https://youtube.com/playlist?list=PLb05tB0PIzqRZpCOEc96tn8JLUC85UmyT&si=_yVjVsNeHUe4f2wL

@blakkudium fajny ten Twój nowy awatar :D

7

Muzyczna propozycja #416

Nokae - Real Good Liar
Gatunek: Speed House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16413508#comment-16413508

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Kgorecki2500 możesz mnie pytać
Całe dzieciństwo i młodość spędziłem zgłębiając to uniwersum (filmy, seriale, krótkometrażówki, gry) i mimo sporego czasu który minął pamiętam to i owo ;)
Edit: nawet ostatnio wróciłem do rysowania tych smoków

3

@4drian0 nowy Hulk Marvela

2

@partymaker no właśnie to jest ,,najlepsze" w świecie TLOU że nic nie jest zero-jedynkowe. Nie ma dobrych i złych; nie ma czynów uzasadnionych jednoznacznie pozytywnie czy negatywnie

1

@Kgorecki2500 no to teraz się zacznie...

1

@Konradowskyy a i jeszcze
,,Mężczyzna imieniem Ove" Fredrik Backman
Książki nie czytałem, ale wczoraj oglądałem film na jej podstawie z Tomem Hanksem i był genialny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?