DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzwońcie po karetkę mam zawał
Jeeeeest brawooo!1!1!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nikt mi nie wmówi że sędzia na taki moment nie czekał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Piękny jesteś Rapha
0
Raphinhia ty Hulku nasz
Jak ja cię kocham
0
Już sędzia nie ma kontroli nad meczem
A powinien temperować białych bo na za dużo sobie pozwalają
2
Czemu sędzia nie biega w białej koszulce skoro ewidentnie jest z realem?
0
@Filipem bo na notatniku może być maks 5 osób online
Powyżej już chomiki nie dają rady
2
Jeden środkowy obrońca
Jeden dobry środkowy obrońca do Barcelony
Czy tak dużo wymagam Lapcio?
1
Dlaczego kibice realu nie zdali matematyki?
Bo dla nich 3=8
2
Gramy do 3 bramki dla realu
0
Labamba be like:
1-1 Pedri czemu kur nie strzelałeś
2-1 Pedri piękny jesteś
1
@DragonxNF
Niewiele jest utworów DnB na NCS mogących się równać agresywnością brzmienia do dzisiejszej propozycji. I ten piękny wokal w trakcie obiecującego build-up'u, a później drop, który nie rozczarowuje.
Najdłuższy utwór z 2025 roku a i tak jest krótszy, bo oryginał trwa 5:51
Dodatkowo dwa dni później na NCS wrócił po ponad 11 latach Spektrem - autor hitu ,,Shine" ale mi osobiście nie przypadł jego nowy utwór do gustu
6
Muzyczna propozycja #417
Badlokk - Buried Alive (feat. REEBZ)
Gatunek: Neurofunk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16416510#comment-16416510
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@macio_944 dziękuję bardzo :)
1
@michaleu ja nie widziałem (jeszcze)
0
@Soetie tak, ale to że Rapha za taki kosmiczny rok i bycie kluczowym zawodnikiem w drużynie Flicka był tylko w top 10, a taki Benzema wygrał złotą piłkę to nieśmieszny żart
0
@Soetie tymczasem Benzema, który miał tylko gole i asysty...
0
@July_6_BcN jak to co?
Żeby się wnukom chwalić ile się ich nazbierało :D
1
@NeroTFP1 dostanie nagrodę pocieszenia - najlepszy Brazylijczyk roku
1
@Kgorecki2500 uwierz, konik to najłagodniejsze wspomnienie, które zostanie po grze
1
@misterio bardzo Ci dziękuję :)
2
@DragonxNF
W ten sposób kończymy album NCS x Geometry Dash: Volume 1 (czekam na Volume 2 :D)
W top 2025 na miejscu 25
Poniżej playlista ze wszystkimi utworami z albumu
https://youtube.com/playlist?list=PLb05tB0PIzqRZpCOEc96tn8JLUC85UmyT&si=_yVjVsNeHUe4f2wL
@blakkudium fajny ten Twój nowy awatar :D
7
Muzyczna propozycja #416
Nokae - Real Good Liar
Gatunek: Speed House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16413508#comment-16413508
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Kgorecki2500 możesz mnie pytać
Całe dzieciństwo i młodość spędziłem zgłębiając to uniwersum (filmy, seriale, krótkometrażówki, gry) i mimo sporego czasu który minął pamiętam to i owo ;)
Edit: nawet ostatnio wróciłem do rysowania tych smoków
3
@4drian0 nowy Hulk Marvela
2
@partymaker no właśnie to jest ,,najlepsze" w świecie TLOU że nic nie jest zero-jedynkowe. Nie ma dobrych i złych; nie ma czynów uzasadnionych jednoznacznie pozytywnie czy negatywnie
1
@Kgorecki2500 no to teraz się zacznie...
1
@Konradowskyy a i jeszcze
,,Mężczyzna imieniem Ove" Fredrik Backman
Książki nie czytałem, ale wczoraj oglądałem film na jej podstawie z Tomem Hanksem i był genialny