DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ proszę bardzo ;)
2
@DragonxNF
Legendarny polski duet powraca
W top 2025 na miejscu 15
9
Muzyczna propozycja #410
Diviners - Change (feat. November Lights)
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16392127#comment-16392127
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Derpowsky łap ;)
3
@Sulimo Maldini I choose you
3
Nie wiem jak, ale Laporta niech znajdzie pieniądze albo sposób na sprowadzenie dobrego środkowego obrońcy, bo aktualnie nasza defensywa jest tragiczna
Najlepszy obraz naszej obrony to moment kiedy Kounde i Maldini robili jednocześnie wślizg, a piłkarz espanyolu i tak przeszedł z piłką i tylko geniusz Garci uchronił od utraty bramki
35
Kupiliśmy Joana Garcie za 25 mln
Przecież to jest kradzież roku, której nie powstydziłby się @Kessie
I bardzo mnie cieszy, że ofiarą tej kradzieży jest Espanyol :D
27
Polski uśmiech
21
Jest tylko jedna prawilna ocena dla Garcii = 10
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
1
@July_6_BcN w sumie pierwszy raz w tym roku
1
I gdzie tu Stegen że swoimi ambicjami jak Garcia go zjada bez popitki
3
Posiadanie Joana Garci w bramce staje się powoli nielegalne XD
0
Ter Stegen: ja bym zrobił pajacyka
4
Garcia nadal z Espanyolem
Sfaulował nam Maldiniego XD
2
@DragonxNF
Niepisana druga część ,,Somebody like me" ale moim zdaniem lepsza
W top 2025 na miejscu 17
7
Muzyczna propozycja #409
JJD & Division One - Just A Minute More (ft. Halvorsen)
Gatunek: Dancepop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16389943#comment-16389943
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
Niedawno zacząłem grać w Hollow Knight (nie silksong tylko pierwszą część)
Macie jakieś porady/wskazówki na początek?
Dziękuję
2
@macio_944 a moje labambowe postanowienie...dalej będę udostępniał muzyczne propozycje, bo w sumie co innego XD
3
@NeroTFP1 dokładnie
Sam potrafię jako introwertyk być najbardziej ,,energiczny" wśród mojej paczki ale nadal potrzebuje chwili dla siebie po dłuższym przebywaniu wśród ludzi
Dlatego też wstawiłem to zdjęcie żeby niektórych uświadomić
Bardzo fajna książka jest też o introwertyzmie, którą miałem przyjemność przeczytać - ,,Sekretne życie introwertyków" Jennifer Granneman
Polecam
18
Dzisiaj obchodzimy światowy dzień introwertyka, więc z tej okazji wszystkiego najlepszego w naszym dniu :D
https://zapodaj.net/images/df33a1ef7d45b.jpg
2
@DragonxNF
Uwierzylibyście że jeszcze w październiku ten utwór miał ledwo 400 tysięcy wyświetleń? A został udostępniony 4 lutego. Nie wiem kto spowodował taki wzrost popularności (podobno jakiś youtuber), ale jeszcze w grudniu ,,Lay Low" dobił do 1 miliona wyświetleń i się nie zatrzymuje.
Niezmiernie mnie to cieszy, bo uważałem go za bardzo niedoceniany utwór pod każdym względem. Jeszcze pamiętam jak usłyszałem pierwszy drop i byłem nim tak zawiedziony, że spisałem całą piosenkę na straty. Oj jak bardzo się wtedy myliłem... Drugi drop jest genialny
W top 2025 na miejscu 9
8
Muzyczna propozycja #408
Biometrix x Zeli - Lay Low
Gatunek: Trap/Industrial Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16387271#comment-16387271
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
Jedyna dobra rzecz jaką zrobił Trump - wskazał Kevinowi drogę do recepcji
1
@AlexDark00 a tak też dobre, ale prądu nie przebije
2
Gdyby ktoś był ciekawy co mówił Francuz do Kevina w samolocie ;)
3
Znowu Kevina zostawią w Nowym Jorku
Część z najśmieszniejszą sceną (rażenie prądem)
2
@Kgorecki2500 ja mam fajne, może oklepane, ale wartościowe - czytać więcej książek
0
Dobra trzeba iść spać
Do jutra...znaczy do dzisiaj
0
@Nazio_87 where Godzilla?
3
@DragonxNF
Zacznijmy ten nowy 2026 rok z przytupem
Szczęśliwego nowego roku!