DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Szanuję realizatora za to
0
Stegen wyprowadzaj się nie ma dla ciebie miejsca
Mamy bramkarza
8
Stegena to plecy zabolały jak zobaczył interwencje Garcii
20
Ter Stegen patrz
To dlatego już nie zasługujesz na pierwszy skład
0
Dobrze Pan Mirek mówi: ,,Bez gwiazdy (Pedriego) nie ma jazdy"
3
@kuczyniak dlatego to on powinien być naszym pierwszym kapitanem
1
Kolejny raz się potwierdza, że bez Pedriego nasza pomoc wygląda co najwyżej przeciętnie
To ile on nam daje jest niesamowite
22
Aha i teraz kibice Villarealu będą gwizdać na Yamala za to że dostał wślizg od tyłu w nogi
Cyrk
1
@blakkudium jakim trzeba być idiotą żeby w połowie boiska wjechać od tyłu wślizgiem?
2
Co za bandyta
Zasłużona czerwona
2
Ale Yamal się ustawił idealnie pod koroną
Aura
6
Muzyczna propozycja #396
Shine x Never Have I Felt This (VIP) Mashup
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16358003#comment-16358003
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@DragonxNF
Kocham ten jego dubstep. W ogóle kocham mocny dubstep, dlatego ,,CHEAT CODES" też jest w top 2024
5
Muzyczna propozycja #395
TOKYO MACHINE - CHEAT CODES
Gatunek: Brostep/Briddim
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16355836#comment-16355836
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
@Criss18Barca Duolingo
Może się nie nauczysz języka, ale za to sówka nie będzie smutna
6
Muzyczna propozycja #394
NIVIRO - Strobe
Gatunek: Techno
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16353638#comment-16353638
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
7
@Kapitan hawk w skrócie?
Wszystko
9
@Luciano99 panie ale gdzie takie można kupić
Jestem chętny :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DragonxNF
Wykonawcy muzyki phonk tym razem zaskoczyli mocnym neurofunkiem
5
Muzyczna propozycja #393
LXNGVX, DJ FKU - RUINS
Gatunek: Neurofunk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16350867#comment-16350867
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
Mam flashbacki z Araujo :D
1
Dostał koszulkę od Mbappe i zaraz ją wstawi na OLX
3
Real Madryt - klub który bez rzutów karnych nie istnieje
6
Kurs na karny dla realu w każdym meczu powinien wynosić jakieś 1.01
0
@NeroTFP1 zawsze można spróbować stworzyć własną muzykę ;)
Ale będąc upierdliwym i pedantycznym to wybór jest między słuchaniem, a czytaniem, więc nawet jakby się napisało książkę to by się jej nie przeczytało, a stworzonej muzyki nie można było słuchać :D
2
@kanver_ @JimMorrisonFCB no właśnie to jest taki wybór rezygnacji z jednej rzeczy którą się kocha. U mnie przemawia to że są filmy, seriale, gry na podstawie książek, a alternatywy dla muzyki nie ma
Tym bardziej że muzyka jest bardzo ważną częścią mojego życia
2
Gdybyście musieli wybrać to z czego byście zrezygnowali - ze słuchania muzyki czy czytania książek?
No nie powiem trudne się wylosowało jeśli chodzi o mnie, ale z całą moją miłością do książek stwierdzam że ciężej by mi było żyć bez muzyki
0
@Fc112 cóż, to jak ze wszystkim - co za dużo to nie zdrowo
Ja też jak słucham playlisty świątecznej to 2-3 razy każdą piosenkę dziennie i koniec
W sumie w końcu to czas świąteczny, tylko przez miesiąc się je słyszy więc trzeba korzystać :D
1
Mówta co chceta, ale ta piosenka świąteczna to jest banger (nie licząc oczywiście takich klasyków jak Last Christmas). Dopiero w tym roku doceniłem ten utwór :)