12

Szanuję realizatora za to

0

Stegen wyprowadzaj się nie ma dla ciebie miejsca
Mamy bramkarza

8

Stegena to plecy zabolały jak zobaczył interwencje Garcii

20

Ter Stegen patrz
To dlatego już nie zasługujesz na pierwszy skład

0

Dobrze Pan Mirek mówi: ,,Bez gwiazdy (Pedriego) nie ma jazdy"

3

@kuczyniak dlatego to on powinien być naszym pierwszym kapitanem

1

Kolejny raz się potwierdza, że bez Pedriego nasza pomoc wygląda co najwyżej przeciętnie
To ile on nam daje jest niesamowite

22

Aha i teraz kibice Villarealu będą gwizdać na Yamala za to że dostał wślizg od tyłu w nogi
Cyrk

1

@blakkudium jakim trzeba być idiotą żeby w połowie boiska wjechać od tyłu wślizgiem?

2

Co za bandyta
Zasłużona czerwona

2

Ale Yamal się ustawił idealnie pod koroną
Aura

6

Muzyczna propozycja #396

Shine x Never Have I Felt This (VIP) Mashup
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16358003#comment-16358003

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@DragonxNF
Kocham ten jego dubstep. W ogóle kocham mocny dubstep, dlatego ,,CHEAT CODES" też jest w top 2024

5

Muzyczna propozycja #395

TOKYO MACHINE - CHEAT CODES
Gatunek: Brostep/Briddim


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16355836#comment-16355836

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

3

@Criss18Barca Duolingo
Może się nie nauczysz języka, ale za to sówka nie będzie smutna

6

Muzyczna propozycja #394

NIVIRO - Strobe
Gatunek: Techno


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16353638#comment-16353638

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

7

@Kapitan hawk w skrócie?
Wszystko

9

@Luciano99 panie ale gdzie takie można kupić
Jestem chętny :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DragonxNF
Wykonawcy muzyki phonk tym razem zaskoczyli mocnym neurofunkiem

5

Muzyczna propozycja #393

LXNGVX, DJ FKU - RUINS
Gatunek: Neurofunk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16350867#comment-16350867

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

Mam flashbacki z Araujo :D

1

Dostał koszulkę od Mbappe i zaraz ją wstawi na OLX

3

Real Madryt - klub który bez rzutów karnych nie istnieje

6

Kurs na karny dla realu w każdym meczu powinien wynosić jakieś 1.01

0

@NeroTFP1 zawsze można spróbować stworzyć własną muzykę ;)
Ale będąc upierdliwym i pedantycznym to wybór jest między słuchaniem, a czytaniem, więc nawet jakby się napisało książkę to by się jej nie przeczytało, a stworzonej muzyki nie można było słuchać :D

2

@kanver_ @JimMorrisonFCB no właśnie to jest taki wybór rezygnacji z jednej rzeczy którą się kocha. U mnie przemawia to że są filmy, seriale, gry na podstawie książek, a alternatywy dla muzyki nie ma
Tym bardziej że muzyka jest bardzo ważną częścią mojego życia

2

Gdybyście musieli wybrać to z czego byście zrezygnowali - ze słuchania muzyki czy czytania książek?

No nie powiem trudne się wylosowało jeśli chodzi o mnie, ale z całą moją miłością do książek stwierdzam że ciężej by mi było żyć bez muzyki

0

@Fc112 cóż, to jak ze wszystkim - co za dużo to nie zdrowo
Ja też jak słucham playlisty świątecznej to 2-3 razy każdą piosenkę dziennie i koniec
W sumie w końcu to czas świąteczny, tylko przez miesiąc się je słyszy więc trzeba korzystać :D

1

Mówta co chceta, ale ta piosenka świąteczna to jest banger (nie licząc oczywiście takich klasyków jak Last Christmas). Dopiero w tym roku doceniłem ten utwór :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?