6

Muzyczna propozycja #398

Netrum & Halvorsen - Backstreet Boy
Gatunek: Outrun


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16365145#comment-16365145

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@xvcWinterSoldier a poproszę

0

0

@Majkel34 obejrzałem
No przyznaję, że jest to nawet mocne kino jeśli chodzi o dawkę emocjonalną, ale uwierz mi, widziałem/czytałem mocniejsze więc musisz się bardziej postarać żeby mnie zaskoczyć ;)

0

@Majkel34 wiesz że takimi komentarzami zachęcasz mnie jeszcze bardziej? ;)

4

@BORO_12 to w ramach miłego gestu niech mi prześle 1 milion euro jak już Laporta się bawi w Świętego Mikołaja

0

@Majkel34 oj nie wiem czy to zrobię w najbliższym czasie
Na razie zapisałem sobie tylko tytuł żeby w przyszłości obejrzeć, ale nie wiem kiedy to zrobię XD

0

@Majkel34 za późno. Za bardzo już mnie zachęciłeś :D
Przeżyłem ,,Drogę" Cormac McCarthy to i ten film przeżyje

0

@Majkel34 jeśli to jest ten typ filmu, który jest godny polecenia i jednocześnie nie to jestem zainteresowany :D

4

@gumaz jedna z najlepszych świątecznych piosenek
[*]

0

@Majkel34 czyli nie polecasz?

3

@Filipem transfer kwestią godzin

4

@lajcior oczywiście @Luciano99

0

@Zoker opłatek (15)

1

@DragonxNF
Stylem bardzo podobny do ,,Let me in" i ,,Feel like horrible" co jest oczywiście komplementem. Teraz myślę że chyba też powinno być w top 2024 no ale niestety zabrakło miejsca :D

6

Muzyczna propozycja #397

Rex Hooligan - After The End
Gatunek: Melodic Drumstep/Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16360753#comment-16360753

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@Kgorecki2500 kup sobie popcorn z mikrofali, zrób w domu i zanieś do kina

1

@fcbarcafan19 nie wiem, choć się domyślam

12

Szanuję realizatora za to

0

Stegen wyprowadzaj się nie ma dla ciebie miejsca
Mamy bramkarza

8

Stegena to plecy zabolały jak zobaczył interwencje Garcii

20

Ter Stegen patrz
To dlatego już nie zasługujesz na pierwszy skład

0

Dobrze Pan Mirek mówi: ,,Bez gwiazdy (Pedriego) nie ma jazdy"

3

@kuczyniak dlatego to on powinien być naszym pierwszym kapitanem

1

Kolejny raz się potwierdza, że bez Pedriego nasza pomoc wygląda co najwyżej przeciętnie
To ile on nam daje jest niesamowite

22

Aha i teraz kibice Villarealu będą gwizdać na Yamala za to że dostał wślizg od tyłu w nogi
Cyrk

1

@blakkudium jakim trzeba być idiotą żeby w połowie boiska wjechać od tyłu wślizgiem?

2

Co za bandyta
Zasłużona czerwona

2

Ale Yamal się ustawił idealnie pod koroną
Aura

6

Muzyczna propozycja #396

Shine x Never Have I Felt This (VIP) Mashup
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16358003#comment-16358003

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?