DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Muzyczna propozycja #398
Netrum & Halvorsen - Backstreet Boy
Gatunek: Outrun
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16365145#comment-16365145
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@xvcWinterSoldier a poproszę
0
@xvcWinterSoldier gdzie?
0
@Majkel34 obejrzałem
No przyznaję, że jest to nawet mocne kino jeśli chodzi o dawkę emocjonalną, ale uwierz mi, widziałem/czytałem mocniejsze więc musisz się bardziej postarać żeby mnie zaskoczyć ;)
0
@Majkel34 wiesz że takimi komentarzami zachęcasz mnie jeszcze bardziej? ;)
4
@BORO_12 to w ramach miłego gestu niech mi prześle 1 milion euro jak już Laporta się bawi w Świętego Mikołaja
0
@Majkel34 oj nie wiem czy to zrobię w najbliższym czasie
Na razie zapisałem sobie tylko tytuł żeby w przyszłości obejrzeć, ale nie wiem kiedy to zrobię XD
0
@Majkel34 za późno. Za bardzo już mnie zachęciłeś :D
Przeżyłem ,,Drogę" Cormac McCarthy to i ten film przeżyje
0
@Majkel34 jeśli to jest ten typ filmu, który jest godny polecenia i jednocześnie nie to jestem zainteresowany :D
4
@gumaz jedna z najlepszych świątecznych piosenek
[*]
0
@Majkel34 czyli nie polecasz?
3
@Filipem transfer kwestią godzin
4
@lajcior oczywiście @Luciano99
0
@Zoker opłatek (15)
1
@DragonxNF
Stylem bardzo podobny do ,,Let me in" i ,,Feel like horrible" co jest oczywiście komplementem. Teraz myślę że chyba też powinno być w top 2024 no ale niestety zabrakło miejsca :D
6
Muzyczna propozycja #397
Rex Hooligan - After The End
Gatunek: Melodic Drumstep/Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16360753#comment-16360753
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@Kgorecki2500 kup sobie popcorn z mikrofali, zrób w domu i zanieś do kina
1
@fcbarcafan19 nie wiem, choć się domyślam
12
Szanuję realizatora za to
0
Stegen wyprowadzaj się nie ma dla ciebie miejsca
Mamy bramkarza
8
Stegena to plecy zabolały jak zobaczył interwencje Garcii
20
Ter Stegen patrz
To dlatego już nie zasługujesz na pierwszy skład
0
Dobrze Pan Mirek mówi: ,,Bez gwiazdy (Pedriego) nie ma jazdy"
3
@kuczyniak dlatego to on powinien być naszym pierwszym kapitanem
1
Kolejny raz się potwierdza, że bez Pedriego nasza pomoc wygląda co najwyżej przeciętnie
To ile on nam daje jest niesamowite
22
Aha i teraz kibice Villarealu będą gwizdać na Yamala za to że dostał wślizg od tyłu w nogi
Cyrk
1
@blakkudium jakim trzeba być idiotą żeby w połowie boiska wjechać od tyłu wślizgiem?
2
Co za bandyta
Zasłużona czerwona
2
Ale Yamal się ustawił idealnie pod koroną
Aura
6
Muzyczna propozycja #396
Shine x Never Have I Felt This (VIP) Mashup
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16358003#comment-16358003
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak