DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Muzyczna propozycja #383
My Heart x Everything Mashup
Gatunek: Melodic Dubstep/Melodic Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16317243#comment-16317243
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
Pięknie to zrobili
25
Negreira go popchnął
1
@matirix20 ja pierwszy raz, tylko pierwsze minuty przegapiłem i nie do końca zrozumiałem co się na koniec stało
Muszę jeszcze raz go obejrzeć kiedyś
8
@clyde łap
Edit: chcę herba
18
Zaśmiane
2
Ja tu Incepcje oglądam, a tu real z Celtą przegrał
Chyba że to sen...
1
@DragonxNF
Chyba najlepszy phonk na NCS, którego chciałbym słyszeć częściej. Dodatkowo jeden z niewielu utworów phonk, który ma prawie 3, a nie jak to zwykle bywa niecałe 2, minuty. Oczywiście w top 2024
6
Muzyczna propozycja #382
Ariis - From The Top
Gatunek: Phonk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16311509#comment-16311509
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
4
@Czyhrynski tu zdecydowanie się nie zgadzam. Pomijając już czy i ile z tego jest prawdą, to w ten sposób można wzbudzić zainteresowanie astronomią co, w moim przypadku, się sprawdziło. A dodatkowo to fajna rozrywka była IMO
Ale oczywiście szanuję opinię :)
@misterio hmm, czyli istnienie tego 5 wymiaru jest teoretycznie możliwe. Ciekawe
Ale raczej nie sądzę by był on ,,zbudowany" przez ludzi tak jak to było w filmie :D
3
Teraz zobaczyłem Interstellar lecący w TV i mi się przypomniało
@misterio bo ty się znasz. Co w tym filmie jest prawdą i realnie jest możliwe do istnienia. Głównie pytam o ten 5 wymiar i to co się w nim działo i całą tę czarną dziurę. Wiem że nie wszystko jest do wytłumaczenia i powiedzenia jednoznacznie, że coś jest możliwe lub nie w takim temacie, ale jestem ciekaw co można potwierdzić. O czarnej dziurze wiem że jest to najlepszy jak dotąd model jaki stworzono. Bardzo fajny film tak BTW, a pochwalę się że przewidziałem co się stanie :D
5
Za końcówkę muszą dostać ochrzan od Flicka, ale ogólnie bardzo dobre spotkanie. Szybko zamknięte i można było zmniejszyć tempo. Ważne że widać poprawę, o której mówił Flick. Lecimy dalej
Vamos!
7
Może fizycznie go nie ma ale duchem Araujo jest z nami
1
Kounde odwalił Araujo
0
Bernal to odpalił jakiś beast mode dzisiaj
0
Marek coś ty zrobił
4
Nawet spalony jest dzisiaj w formie
3
Tragiczne wejście Fermina jak na razie
0
Karny moim zdaniem niesłuszny, ale mamuta jest
0
Nie no takie karne? No ludzie...
10
Ja bym nie podyktował takiego karnego
0
Dobrze pan Mirek mówi - bez gwiazdy nie ma jazdy
A dzisiaj gwiazdą jest rekin :)
0
Już widzę ten nagłówek na stronie białych:
Spieprzyliście nam Mikołajki
0
@marcin62 on by chyba rekord Messiego pobił :D
1
Kucze nie trafiłem
0
#LabambaNews
Atak rekina w Sevilli. Są już 3 ofiary. Mbappe boi się że będzie następny
0
Mbappe zaczyna się czuć niepewnie bo rekin zaczyna atakować
3
Piekło zamarzło
Rekin z hattrickiem
1
Co się w tym meczu odwala
Najpierw dublet rekina a teraz bramka Rooneya
0
Szybko to eskalowało