7

Muzyczna propozycja #383

My Heart x Everything Mashup
Gatunek: Melodic Dubstep/Melodic Drumstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16317243#comment-16317243

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

Pięknie to zrobili


25

Negreira go popchnął


1

@matirix20 ja pierwszy raz, tylko pierwsze minuty przegapiłem i nie do końca zrozumiałem co się na koniec stało
Muszę jeszcze raz go obejrzeć kiedyś

8

@clyde łap


Edit: chcę herba

18

Zaśmiane


2

Ja tu Incepcje oglądam, a tu real z Celtą przegrał
Chyba że to sen...

1

@DragonxNF
Chyba najlepszy phonk na NCS, którego chciałbym słyszeć częściej. Dodatkowo jeden z niewielu utworów phonk, który ma prawie 3, a nie jak to zwykle bywa niecałe 2, minuty. Oczywiście w top 2024

6

Muzyczna propozycja #382

Ariis - From The Top
Gatunek: Phonk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16311509#comment-16311509

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

4

@Czyhrynski tu zdecydowanie się nie zgadzam. Pomijając już czy i ile z tego jest prawdą, to w ten sposób można wzbudzić zainteresowanie astronomią co, w moim przypadku, się sprawdziło. A dodatkowo to fajna rozrywka była IMO
Ale oczywiście szanuję opinię :)
@misterio hmm, czyli istnienie tego 5 wymiaru jest teoretycznie możliwe. Ciekawe
Ale raczej nie sądzę by był on ,,zbudowany" przez ludzi tak jak to było w filmie :D

3

Teraz zobaczyłem Interstellar lecący w TV i mi się przypomniało
@misterio bo ty się znasz. Co w tym filmie jest prawdą i realnie jest możliwe do istnienia. Głównie pytam o ten 5 wymiar i to co się w nim działo i całą tę czarną dziurę. Wiem że nie wszystko jest do wytłumaczenia i powiedzenia jednoznacznie, że coś jest możliwe lub nie w takim temacie, ale jestem ciekaw co można potwierdzić. O czarnej dziurze wiem że jest to najlepszy jak dotąd model jaki stworzono. Bardzo fajny film tak BTW, a pochwalę się że przewidziałem co się stanie :D

5

Za końcówkę muszą dostać ochrzan od Flicka, ale ogólnie bardzo dobre spotkanie. Szybko zamknięte i można było zmniejszyć tempo. Ważne że widać poprawę, o której mówił Flick. Lecimy dalej
Vamos!

7

Może fizycznie go nie ma ale duchem Araujo jest z nami

1

Kounde odwalił Araujo

0

Bernal to odpalił jakiś beast mode dzisiaj

0

Marek coś ty zrobił

4

Nawet spalony jest dzisiaj w formie

3

Tragiczne wejście Fermina jak na razie

0

Karny moim zdaniem niesłuszny, ale mamuta jest

0

Nie no takie karne? No ludzie...

10

Ja bym nie podyktował takiego karnego

0

Dobrze pan Mirek mówi - bez gwiazdy nie ma jazdy
A dzisiaj gwiazdą jest rekin :)

0

Już widzę ten nagłówek na stronie białych:
Spieprzyliście nam Mikołajki

0

@marcin62 on by chyba rekord Messiego pobił :D

1

Kucze nie trafiłem

0

#LabambaNews

Atak rekina w Sevilli. Są już 3 ofiary. Mbappe boi się że będzie następny

0

Mbappe zaczyna się czuć niepewnie bo rekin zaczyna atakować

3

Piekło zamarzło
Rekin z hattrickiem

1

Co się w tym meczu odwala
Najpierw dublet rekina a teraz bramka Rooneya

0

Szybko to eskalowało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?