9

Znowu Araujo zabija mecz

0

Gdyby Fermin grał w białej koszulce i w klubie na literę ,,R" to byłby karny

0

Ta sardynka jest niemożliwa

2

Styrta się pali

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek piosenki to były
@BorzyKrzys oznaczaj ;)

2

@wojopancer jestem uzależniony od muzyki ;)
I bardzo mi z tym dobrze :D

5

Muzyczna propozycja #370

Spektrem - Shine (Always Mirin Remix)
Gatunek: Rawphoric


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16268248#comment-16268248

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@DragonxNF
Jako że było (spojler) oficjalnie 13 kolorów dobrze Nam znanych kółek robiących za wizualizer, NCS wpadł na prosty acz genialny pomysł, żeby w 13 urodziny wytwórni udostępnić przez cały sierpień 13 utworów w każdym kolorze. Nie dość że pomysł był fajny, wyszło bardzo dobrze, to jeszcze były niespodzianki o czym się przekonacie ;)
Na początek - czerwony (wszystkich kolorów nie udostępnię, bo nie wszystko mi się podobało, ale na koniec podrzucę link do całego albumu)

6

Muzyczna propozycja #369

Unlike Pluto - Time Is Eating
Gatunek: Psychedelic Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16264644#comment-16264644

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

Ale co niektórzy mówili po El classico że można kończyć ligę no biali wygrają mając 5 punktów przewagi to ich

1

@Arkon też Forrest Gump, ale pierwsze co mi przyszło do głowy to Avengers Infinity war
Nic innego mi nie przychodzi do głowy teraz. Może mi się coś przypomni :p

1

@DragonxNF
Oryginał? - klasyk, ale nie
VIP? - nie
Wersja z 2024 - bardzo TAK!
Oczywiście w top 2024

6

Muzyczna propozycja #368

Retrovision - Puzzle (2024 Edit)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16260147#comment-16260147

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@TaughtMule Olmost GOAT

3

@ViscaelBarca2007 no i co zrobiłeś. Przez ciebie @Luciano99 ma zawał
Dzwoń po karetkę

0

@konik83 nie no oczywiście, że tak.
Mój komentarz był pod wpływem emocji to raz, a dwa że trzeba szczerze przyznać że Ferranowi akurat często zdarza się marnować setki. Co nie zmienia faktu że liczby ma spoko :)

0

O taki wspaniały powrót na Camp Nou nic nie robiłem

0

Szkoda że hattricka nie ma ale dublet też spoko :)

1

W sumie my się śmiejemy ale żeby w takiej sytuacji trafić prosto w bramkarza a później w poprzeczkę to trzeba umieć

0

@konik83 a ty prawdziwy koń ;)

3

Oezu XDDDD
Jaka to płotka

0

Idealny kandydat do wzmocnienia kadry Getafe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Za to chamstwo to czerwona powinna być

0

Ferminator na 3-0

1

@macio_944 Xavi odmówi bo Liverpool to dla niego za mały klub

1

Olmo dzisiaj gra z Atleticiem

0

Byle Valverde nie kucnął i będzie dobrze

0

Polaaaak!1!1!!1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?