DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Muzyczna propozycja #375
Unknown Brain - Wonder (ft. Rarin & Bri Tolani)
Gatunek: Chill Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16286578#comment-16286578
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Matt_i1992 tak zgadzam się, ale dzisiaj przynajmniej strzelił 2 bramki ;)
1
@Matt_i1992 Olmo bez formy
Tymczasem Olmo dzisiaj: 2 bramki
5
Od dzisiaj Martin jest podstawowym obrońcą u nas
Bardzo dobry występ dzisiaj IMO
2
Może i wypadnie przez to na 3 tygodnie, ale ważne że jest już po meczu
0
Pedri vs pachołki
1
Flick pokazał: a idź pan w ch.. z taką pomocą XD
0
Każdy głupek...
4
Raphinhia robi na razie największą robotę dzisiaj
1
Jak dobrze że nie w trybuny XD
3
Tier lista wróciła :D
@Sulimo @Kgorecki2500
1
@DragonxNF
Nie wiem, który jest lepszy - ten czy ,,Pushing on". Ważne że oba są fajne i oba są w top 2024
6
Muzyczna propozycja #374
RIOT & Sippy - Pump Up The Bassline
Gatunek: Briddim
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16283983#comment-16283983
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@BorzyKrzys ulubiony film świąteczny mojej mamy :)
Scena driftu pociągiem na lodzie kultowa
3
@misterio co robi Stanisław w domu?
Stanisław Reymont robi
2
@Fc112 ja pier... Jaki wstyd na labambie XDD
Dzięki za czujność
3
Polecam filmik. Sam sobie dopiero po obejrzeniu uświadomiłem że jakieś produkty kiedyś były, a dzisiaj się o nich nie pamięta dopóki ktoś tego nie pokaże :D
6
Muzyczna propozycja #373
DJ FKU - EXECUTIONER
Gatunek: Phonk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16281476#comment-16281476
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 dobra jak coś to daj mi pada to ci to przejdę XD
1
@Kgorecki2500 ty powiedz lepiej kiedy tego robota zrobisz :D
1
@DragonxNF
Trzeba przyznać że Netrum jest mistrzem w muzyce z gatunku outrun. Zwłaszcza w duecie z Halvorsen'em
W top 2024
6
Muzyczna propozycja #372
Netrum - Always Be
Gatunek: Outrun
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16277347#comment-16277347
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Theodore_Bagwell ja mam POCO M7 PRO 8GB/256GB i jestem zadowolony. Znajdziesz spokojnie za mniej niż tysiaka, a 8GB ramu wystarczy na spokojnie, chyba że będziesz na tym telefonie grał w jakieś bardzo wymagające gry lub aplikacje to 8 może być za mało, ale do domowego użytku jest git. Jedyny minus to bateria, ale na to akurat cierpią wszystkie aktualne telefony
0
Skończyłem 2 sezon Hazbin Hotel (recenzja bez spoilerów)
Jest ogólnie gorszy od pierwszego sezonu, ale niektóre odcinki były spoko (zwłaszcza dwa ostatnie).
Ten sezon głównie dźwigał Vox, mniej więcej tak jak Alastor pierwszy sezon. Fajnie postać Voxa została poprowadzona, bardzo mi się to podobało, ale chyba przez to wątki innych bohaterów na tym ucierpiały. Najbardziej żałuję że Alastora, który jest moim zdaniem najlepszą i moją ulubioną postacią w tym serialu, było trochę mało.
Graficznie w zasadzie nic się nie zmieniło. Nadal wygląda to bardzo ładnie, styl mi się podoba, choć niektóre sceny walk czy podczas piosenek wyglądały wyjątkowo dobrze.
Piosenek w porównaniu do poprzedniego sezonu było za dużo (wiem musical ale nadal) i były gorsze. Tylko 3 były spoko - ,,Brighter" ,,Hear my hope" i najlepsza w tym sezonie ,,Gravity"
Z zakończenia jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Bałem się po 7 odcinku czy twórcy dowiozą, bo obiecali dużo patrząc na to co się działo, ale dowieźli. Czekam na kolejny, już zapowiedziany, sezon 3.
Ogólnie polecam jak ktoś jeszcze nie widział
I na koniec jeszcze dodam nie zdradzając nic z fabuły: Alastor jest przebiegłym geniuszem. Uwielbiam go :D
1
@DragonxNF
Pamiętacie jak mówiłem o usuniętych utworach Tobu z NCS i jego deklaracji, że więcej nie wróci do tej wytwórni?
No to już nieaktualne :D
Naa naa naaaa
W top 2024
5
Muzyczna propozycja #371
Tobu - Faster
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16270361#comment-16270361
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@July_6_BcN nie byłbym sobą gdybym nie wrzucił czegoś ,,swojego" co nie? :D
Jako że Pedri jest Perfect 10...
1
@July_6_BcN a jak urodziny Pedriego to musi być:
Pedri Pedri Pedri Pedri Pe
Wiem że oklepane do granic możliwości
2
@July_6_BcN te urodziny to dzisiaj mniej więcej tak:
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/778/553/b6c.gif
0
@GeneralXavi nie