1

@DragonxNF
Taki mocny dubstep lubię więc nie mogło być inaczej - kolejny utwór z topki z 2024 roku

6

Muzyczna propozycja #354

ROY KNOX & LINKER - Fell For A Demon
Gatunek: Melodic Dubstep/Tearout/Briddim


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16224391#comment-16224391

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

Muzyczna propozycja #353

Ariadne - Karma
Gatunek: Electropop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16222303#comment-16222303

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

Znacie jakieś sklepy internetowe z bluzami z motywem i postaciami Marvela? W mniej więcej takim stylu:
https://images-cdn.ubuy.co.in/6579aa697357ae67104a4eb6-men-39-s-venom-3d-printed-pullover.jpg
W miarę możliwości w Polsce bo wysyłka z Chin długa i droga :p

4

@juarez oby nie zaczął działać z powrotem

1

@DragonxNF
Jeśli rock na NCS to tylko taki. SadBois szybko zyskali sympatię w wytwórni. Nie ma się co dziwić :)

6

Muzyczna propozycja #352

SadBois & Manno - Romeo and Juliet
Gatunek: Electronic Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16219467#comment-16219467

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@karolpiłkarz tak naprawdę to nie jest gatunek do lubienia
Tego na co dzień się nie słucha bo wiadomo - nie pasuje i wstyd trochę, ale na imprezach, weselach itp siada :D

0

@Sulimo największa zagadka filmiku - co mu się w nos stało XD

1

@DragonxNF
I tu macie pierwszy przykład, o którym kiedyś wspomniałem, utworu z gatunku Phonk, przez który wielu fanów nigdy nie zgodziłoby się na pojawienie się tego gatunku na NCS. Brazillian Phonk/Brazillian Funk/Funk (za cholerę tego nie rozróżniam) wręcz nęka nas fanów od pewnego czasu, ale więcej o tym napiszę przy innej okazji ;)
Tymczasem cieszcze się (?) z utworu Polaka rodaka, który jak sam przyznał stworzył w 20 minut i wysłał do NCS raczej jako żart. Nie spodziewał się jednak że im się to spodoba i zostanie wydany. Sam TWISTED nie jest dumny z tego utworu.
BTW bussin znaczy ,,bardzo dobre"

5

Muzyczna propozycja #351

TWISTED - BUSSIN'
Gatunek: Brazilian Phonk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16213755#comment-16213755

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

11

Tak, poproszę


1

@LeoMessi1994 nie psuj takiego dobrego planu takimi szczegółami :D

2

Dobra mam plan
Cofamy jakoś kupno Olmo, zyskujemy 60 milionów, które możemy przeznaczyć na jakiegoś dobrego obrońcę o profilu Iñigo
Kto za?

0

Dzięki Wojtek...

0

Wchodzi ostateczny rozpier***or Rooney

1

Gruby nie wiem skąd ale masz znaleźć kasę na obrońcę o profilu Iñigo i w zimę go kupić bo ta obrona to jest tragedia

3

Szybko poszło :D

0

Ale cisną ojca Yamala w studiu XD

1

@qbsonFCBarca ja bardzo często. Zdarza się że codziennie (najwyżej dwa/trzy dni przerwy mam)

1

@DragonxNF
I od tego momentu NCS Arcade zaczął umierać. Udostępnili jeszcze kilka utworów, ale niestety z jakiegoś powodu wytwórnia przestała się tym kanałem interesować. Nikt nie wie dlaczego i dla mnie jest to niezrozumiałe, bo ta subwytwórnia miała naprawdę duży potencjał

6

Muzyczna propozycja #350

CiDE & Vide - Late At Night (feat. Jordan Grace)
Gatunek: Future Rave


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16210414#comment-16210414

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@Kessie EDM>muzyka orkiestralna>>>>>>cała reszta

1

@DragonxNF
Też był w top 25 z 2024 roku. Lost Sky umie w takie klimatyczne i kinowe brzmienia

5

Muzyczna propozycja #349

Lost Sky x ANGELPLAYA x Chris Linton - Unbreakable
Gatunek: Midtempo Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16208611#comment-16208611

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

3

@Kgorecki2500 w giełdę to nie warto
Za duże ryzyko
Lepiej w obligacje wejść

1

@misterio jakoś nie kolekcjonuję cytatów z książek (ale to może dlatego że to nie są te gatunki). Na swoim koncie mam takie dodane:
,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia"
,,Kto czyta książki, żyje podwójnie" - święta prawda
,,Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest"
,,Jeżeli ktoś wyklucza cię z powodu twojej inności, to robi to tylko dlatego, że uważa cię za zagrożenie"
,,Na szczęście sprawa przycichła. Media przestały o niej pisać, a użytkownicy Facebooka nie udostępniają już artykułów na ten temat. Świat ruszył dalej. Ludzie skupili się na kolejnych tragediach i skandalach. One też szybko się przeterminują. Tak to już działa."

Edit: jeśli już to bardziej ,,kolekcjonuję" teksty piosenek (Unknown Brain ma jedne z najlepszych chociażby)

1

@Piorun gratuluję :)
Ja chyba też bardziej się męczyłem z Sigrun niż z Hrolfem czy Gna, ale może też dlatego że miałem mniejsze umiejętności w takich grach
Walhalla to jest świetny dodatek. Wiele godzin można spędzić, bardzo uzależnia, ale więcej nic nie mówię żeby nie spojlerować.
Dodam tylko że tam szczególnie widać skuteczność tych ataków i umiejętności, które Ci wypisałem wyżej.
Miłej zabawy ;)

2

@DragonxNF
Pierwszy utwór z 2024 roku (mój drugi najlepszy rok pod względem liczby utworów jakie mi się spodobały). Dla @Konradowskyy będzie to czasem powtórka z rozrywki, bo kiedyś udostępniłem listę top 25 utworów z 2024 na NCS, na której Sunrise się znalazł.
I nie przejmujecie się miniaturami AI. Po kilku kawałkach one znikną. Nikt ich nie polubił :D

6

Muzyczna propozycja #348

More Plastic & Halvorsen - Sunrise
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass/Melodic Drumstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16204713#comment-16204713

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?