16

@Hosh nawet z dopłatą bym go w Barcelonie nie chciał

1

@DragonxNF
Chyba najdziwniejszy tytuł utworu jaki widziałem, a jednocześnie pierwszy liquid dnb jaki mi się szczerze spodobał

6

Muzyczna propozycja #341

T & Sugah - TumDaDaDum
Gatunek: Liquid DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16180958#comment-16180958

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

No trzeba przyznać że walka Godzilli z Kongiem w Hongkongu to rozkosz dla oczu

1

Na pocieszenie na TVN 7 jaszczurka będzie się bić z małpą
Tylko chyba znowu muzyka jest strasznie cicho

2

@blakkudium i to pochwalam

3

0

@Wojcio teoretycznie Xavi na początku przygody z Barcelony ukręcił :D
Tak naprawdę jeśli obrona będzie lepiej grać i Yamal to brak Lewego i Raphy nie będzie aż tak odczuwalny

0

Wiadomo - sezon długi, 5 punków to nie jest dużo, ale ta porażka jednak boli
Tym bardziej, że nasza forma w porównaniu do poprzedniego sezonu jest naprawdę słaba.
Oby Flick to ogarnął bo jest do tego zdolny. A jak już wróci forma to te 5 punków szybko odrobimy i my będziemy liderem
Trzeba wierzyć
Visca el Barca

0

No Yamal mam nadzieję że po tym meczu nauczysz się pokory

0

Yamal vs Courtois
Rapha vs Rudiger
O bogowie walka

1

Tragedia co my dzisiaj gramy

0

Ale on jest żałosny

0

Yamal już mnie irytuje tym trzymaniem piłki
Zamiast ją podać to na siłę się wpycha w pole karne

3

A tutaj już łokieć odgwizdany

1

Wojtek Szczęsny!!!!!

1

A co miał zrobić z tą ręką?

0

@CurryTheGoat30 wiem
Nie zmienia to jednak faktu że go nam brakuje

4

Tęsknię...


10

Powinna być cofnięta bramka

1

Limit farta chyba wyczerpaliśmy

2

Piekło zamarzło

1

Spalonego raczej nie było

1

Yamal coś ty zrobił

1

@Bolton panie nie tera
Mecz się zaczyna

0

Ale ohydny jest ten ich stadion
Jedna wielka drukarka

2

Potwierdzone przez Szczęsnego:
Kounde kolejnym zwycięzcą konkursu Chopinowskiego

0

@tomek8756 zawsze wierny Elevenowi

0

@Ramos9248 szczerze?
Ja aktualnie nie widzę ani jednego piłkarza, który by się wyróżniał spośród tłumu tak jak Messi
Dlatego moim zdaniem nie ma na dzisiaj żadnej rywalizacji dwóch dużych nazwisk

0

Kurde już dawno się tak nie denerwowałem przed klasykiem
Jak słabsza forma i brak 2 zawodników potrafi zmienić podejście :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?