DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to Olympiacos wie jak to mieć Stegena w bramce
2
Ale asysta to złoto XD
6
Pierwszy hattrick w sezonie odhaczony
Oby nie ostatni
2
No to jestem zaskoczony
Dla mnie to nie karny
1
Penalti para el real madrit
0
Co tu się stanęło się
37
Ale ta asysta do Fermina była DRObra
0
Jednak coś to bicie czołem w piłkę daje :D
12
Lewy zdrajca z Niemcem gada
1
Jeszcze żółta za symulke powinna być
1
Szczęsny widzę znowu ma kupon na rywala Barcelony
0
Ale zobaczycie że realowi nie zepsują grafiki przy pokazywaniu składu
Jak zwykle Barcelona pokrzywdzona
0
I cyk szybka rotacja
Szczęsny wraca do bramki
2
Ja pitole
Balde na bramce
Kounde Eric i Szczęsny w ataku
XDDDD
2
@Kgorecki2500 zależy jakie masz
2
@DragonxNF
@misterio może to nie jest typowa muzyka klasyczna, ale mam nadzieję, że ten orkiestralny vibe da chociaż małą namiastkę klasyki :)
6
Muzyczna propozycja #335
Alan Walker - Dreamer (Rival Remix)
Gatunek: Orchestral Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16163812#comment-16163812
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 najlepszy to jest z symbiotem ale to później sam zobaczysz ;)
5
@blakkudium transfer Aubameyanga kwestią godzin
5
@Bykunn to raz
Dwa że głupio to wygląda
0
Kto umie to rozszyfrować?
Mi poszło bez problemu :D
Enigma naszych czasów XD
https://zapodaj.net/images/1a115d22720f4.jpg
2
@misterio dzięki że miałem co robić na nudnym wykładzie :D
Ciekawy temat i będę starał się go od teraz dostrzegać
Co do Enigmy ja będę bardzo zainteresowany tematem, bo często słyszałem, ale w sumie nigdy nie zdecydowałem się na zgłębienie tematu
3
@draxidox dlatego im szybciej wprowadzą nakaz oznakowywania takich filmików że to AI tym lepiej
6
Muzyczna propozycja #334
4URA & JSTN DMND - Your Highness
Gatunek: Festival Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16160504#comment-16160504
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@tomek8756 ciekawe czemu hmm...
Jestem też ciekaw ile czerwonych pokazał zawodnikom realu
6
Muzyczna propozycja #333
Poylow, Misfit, MAD SNAX - Halo (I'll Be There)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16155116#comment-16155116
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
Muszę się przyznać
Pierwszy raz od bardzo dawna zwątpiłem w zwycięstwo Barcelony Flicka
Przepraszam, żałuję i obiecuje poprawę
1
@norbi77 i tak warto było :D
0
@TaughtMule warto było
22
Flick robiący gest Kozakiewicza to jest coś czego nikt nie chciał, ale wszyscy potrzebowali XD