DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 szczerze?
Dla mnie tylko faul na Kounde to kontrowersja.
Sytuacja z karnym - Araujo wstawił nogę i dał podstawy do podyktowania 11
Łokieć - widziałem jedną powtórkę i nie widziałem tak uderzenia w twarz
Ale oczywistym jest że teraz sędziowie będą robić wszystko byśmy stracili punkty
4
Nawet nie wiesz jak nam dzisiaj ciebie brakuje generale
2
I 33% protokołu ,,Remontada" zrobione
0
Panie Flick tu nie ma co brać suszarki, tu trzeba wziąć kastet
2
Araujo czy tobie trzeba te łapy przywiązać do dupy żebyś ich nie podnosił co chwila?
1
Dobra odpalamy na drugą połowę protokół remontada
0
Brak Yamala, Raphinhi, niewidoczny Pedri i gra siada
Może w drugiej połowie będzie lepiej
1
Idzie podobnie do meczu z PSG...z drugiej połowy
1
Walka walką, ale Araujo dał powody do podyktowania karnego. Gdzie on te łapy miał i co z nimi robił, nie mówiąc o nodze.
Inna sprawa że tego typu karne zawsze dostaje real i zawsze takie gwiżdże się przeciwko Barcelonie
1
@gumaz jakie orliki? :D
Edit: a tak na poważnie, to zawsze ktoś gra, ale czy dużo osób to nie powiedziałbym
6
Muzyczna propozycja #319
Diviners & Level 8 - Guide You Home
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16120190#comment-16120190
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 jeśli chcesz wskazówkę to warto go rozwalać od dołu, czyli najpierw brzuch, potem klata, a na koniec ten laser.
Na początku jak się walka zaczyna to odpal bomby i nimi strzelaj do momentu aż laser nie zacznie namierzać. Warto też się ustawiać na krańcu mapy (po lewej stronie), bo pociski nie przechodzą przez laser.
1
@Sulimo no to jestem chyba jedną z niewielu osób, którym tą seria nie siadła.
W pierwszej części fabuła leciała jak oszalała (za szybko się wszystko działo), a w drugiej nie spodobał mi się pomysł pół otwartego świata z misjami pobocznymi i kupowaniem ulepszeń
Trzecią zacząłem, ale jej nie skończyłem i raczej nie sądzę żebym to zrobił.
Więc nie rozumiem fenomenu. Dla mnie Uncharted o niebo lepsze.
1
#Cuphead
Dżin pokonany. Oficjalnie to najtrudniejszy boss do tej pory do zrobienia na ocenę S. Bez czaru niebiańskiej relikwii, dla mnie, jest on niemożliwy do pokonania. Wszystko przez problem z czasem. Na zwykłym poziomie trudności ciężko jest go zrobić poniżej 2 minut, a co dopiero na ekspercie.
No ale się w końcu udało w 1:58
@Kgorecki2500 @Sulimo
1
@macio_944 kurde nie wiedziałem że UKF wypuszcza na YT koncerty :D
35
@Jakchcesz dobra. Teraz niech napisze po ludzku o co mu chodzi
Edit: gość co ocenił film ,,Shrek" na 3/10 nie zasługuje na mój szacunek i uwagę
1
@DragonxNF
O matko jakie to jest mocne. No i taki DnB to ja lubię najbardziej - moc, energia, agresja (oczywiście z pominięciem dancefloor DnB)
6
Muzyczna propozycja #318
CENTRIC & Dani King - Dynamiser
Gatunek: Jump Up/Halftime/Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16118211#comment-16118211
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Piorun Lewiatan
Szybki runiczny atak: Gniew mroźnego pradawnego - bardzo fajny i skuteczny atak, właściwie żadnego innego szybkiego ataku nie potrzebujesz. Ewentualnie może być jeszcze Nawałnica Njorda
Mocny atak: Kowadło Ivaldiego, Mgła Fimbulvinter i ewentualnie Tchnienie Thamura, ale on ma sens tylko przy słabszej i licznej grupce wrogów i ma długi czas odnowienia. IMO kowadło jest najlepsze
Polecam Trzonek kamieniarski lub rękojeść dziewięciu światów jeśli lubisz zwichrowanie czasu
Wichrowe powalenie i duma mrozu z umiejętności są OP warto z nich korzystać.
Ostrza chaosu
Szybki: Światło Heliosa, cyklon chaosu i płomienie udręki. Mi chyba najfajniej się gra cyklonem
Mocny: Wybuch Atlasa i może Nemejskie zmiażdżenie jeszcze jest spoko. Ja preferuję ten pierwszy
Rękojeść świetlistej odnowy może być przydatny, płonącej jedności i dziewięciu światów (też zwichrowanie czasu powoduje)
Z umiejętności to ognisty bicz robi dobrą robotę w połączeniu ze spaloną ziemią i palącym powaleniem. Ostrzami nie ma sensu atakować na dystans więc te umiejętności zostaw sobie na koniec. Szał chaosu i duma chaosu - często się ich używa.
Włócznia
Szybki: pchnięcie tysiąca żołnierzy (przydatny jednak tylko do walki z jednym wrogiem) i górołamacz będzie git
Mocny: artyleria pradawnych (i tu mały tip - klikaj co chwila przycisk odpowiedzialny za wezwanie draupnira - trójkąt na padzie - tuż po włączeniu tego ataku), palec ruiny
Trzonek dziewięciu światów (again), zaprawiony w boju sauroter.
Z umiejętnościami jest odwrotnie jak przy ostrzach chaosu - kontakt zostaw na koniec, skup się na dystansie. Jedynie co jest jeszcze przydatne to przebijające pchnięcie. Siła wichury jest przydatna by wyrzucić wrogów poza mapę :D
Tu jeszcze jeden tip - warto nauczyć się kombinacji rzutu włócznią z unikiem. To znaczy rzucasz włócznią i od razu klikasz unik (tylko nie ten przewrót tylko ,,zejście w bok") i powtarzasz. Dzięki temu szybciej będziesz rzucać włócznią.
Tarcze już napisałem wcześniej, ale przy problemach z parowaniem dobry będzie rond odbicia
Warto pochylić się nad gniewem w szale. Długo nie mogłem się do niego przekonać, ale często ratuje on sytuację, gdy nie sparujemy dobrze ataku lub zostanie nałożony negatywny efekt.
Z reliktu to rękojeść Hofuda mi się bardzo podoba, no ale ja ogólnie lubię zwichrowania czasu
Z amuletów to ja miałem tylko 3 z Jotunheimu, reszta wedle uznania, ale dobry będzie dostrojony klejnot runiczny
Zbroja na ofensywny styl gry będzie dobra zbroja Surtra i ze smoczej łuski.
Chyba to wszystko
I na koniec najważniejsze - większość z tego co wymieniłem wyżej jest zależna od preferencji. Jedna osoba będzie preferowała inny runiczny atak lub inną zbroję. To tylko moja subiektywna opinia ;)
1
@DragonxNF
Oj pamiętam jak nie mogłem się doczekać tego utworu jak usłyszałem fragment. Długo się tego słuchało praktycznie codziennie
6
Muzyczna propozycja #317
Raven & Kreyn, KDH - Dum Dum (feat. Scarlett)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16116111#comment-16116111
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Piorun ja też miałem problemy na początku z parowaniem, ale z własnego doświadczenia wiem że jest to bardzo przydatne i jeśli się to wyćwiczy to wiele walk będzie prostszych i tym samym bardziej satysfakcjonujące
1
@Piorun tarcze godne polecenia to Tarcza strażnika (dobra pod każdym względem zwłaszcza jeśli umiesz/nauczysz się parować i później możesz zaatakować tarczą)
Nieustraszona tarcza (tylko musisz być bardzo dobry w parowaniu; też możesz zaatakować po sparowaniu)
Kamienny mur tylko jeśli masz problemy z parowaniem. Każdy atak oznaczony żółtym kolorem zostanie zablokowany
Moim zdaniem najlepsza jest tarcza strażnika, bo jest najbardziej wyważona. Reszty raczej nie bierz pod uwagę.
Resztę postaram się napisać jutro, bo muszę sobie przypomnieć jak to wyglądało :D
Pamiętam jednak że do pewnego momentu pancerz Lundy był OP
Steinbjorna raczej nie polecam, bo jest strasznie defensywny choć przy wyższym poziomie trudności może być git. Ja chyba miałem założone tylko naramienniki.
Zbroja Surta też była fajna i że smoczej łuski dla ofensywnego stylu gry.
Pancerz Berserkera jest najbardziej optymalny pod względem ataku jak i obrony
A i pancerz przetrwania na najwyższym poziomie jest bardzo dobry (może brak jakiś dodatków, ale warto się nad nią pochylić)
W zasadzie jeśli chodzi o zbroję to jest to zależne od twojego stylu gry
Jak wspomniałem wyżej, jutro postaram się odpalić GoW, sprawdzę wszystko i Ci odpiszę ;)
2
#Cuphead
Smok również ukończony
Najgorsze to dojść do 3 fazy, która jest krótka, ale łatwo się wywalić
Set: zawrotówka, lobówka, supersztuczka 2 i autoparowanie
@Kgorecki2500 @Sulimo
6
Muzyczna propozycja #316
Jim Yosef - Volcano (feat. Scarlett)
Gatunek: Slap House/Orchestral
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16109670#comment-16109670
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@D10SLEO chyba Olmost
7
Tragiczny mecz
7
Przegraliśmy przez figo
Dawał negatywną aurę
0
No cóż
Należy pogratulować PSG, bo pokazali dlaczego są aktualnie najlepszą drużyną
My zaś zdobyliśmy doświadczenie i masę materiału, który należy opracować i przećwiczyć, co Flick na bank zrobi
Visca Barca
1
To była najgorsza połowa w wykonaniu Barcelony za czasów Flicka