6

Znacie jakieś ciekawe horrory do przeczytania? Byle nie od Kinga. Mile widziane elementy psychologiczne ;)

1

#Cuphead

Szybki update, pirat też zrobiony na S :D
Łatwy bossik jakby nie patrzeć.
Ładowanka, zawrotówka jako druga broń na ostatnią fazę, druga supersztuczka i bomba dymna z której chyba ani razu nie skorzystałem XD

@Kgorecki2500 @Sulimo

3

#Cuphead

Ptaszek ustrzelony. Czar: niebiańska relikwia. Wiem że to trochę pójście na łatwiznę, ale pierwsza faza i zwłaszcza ostatnia to trochę loteria i małe prawdopodobieństwo że nic nas nie trafi ;)
Plus jeszcze trochę jestem zmęczony tymi latającymi bossami :D

@Kgorecki2500 @Sulimo

1

@DragonxNF
Micah zawsze miał mocny głos i aż dziwne że dopiero w takim agresywnym, dubstepowym utworze to wykorzystano

5

Muzyczna propozycja #324

OMAS & Awon - The Rage (feat. Micah Martin)
Gatunek: Tearout


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16134725#comment-16134725

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

Dotarłem do filmiku ukazującego co działo się po strzale Zielińskiego



Ten kontent się nie znudzi :D

1

Na tym świecie nie ma już słabych drużyn. Trzeba już szukać na innych planetach

2

"Mamy teraz bałagan" a kiedy w tej kadrze był porządek?

0

Frankowski Kozłowski aut dla Polski yo

0

Znacie jakieś fajne, darmowe aplikacje do tworzenia muzyki na telefon/kompa?

0

@marcin62 zgadzam się jako posiadacz ps5

2

@michal26 dlatego im szybciej pomyślą jak to rozróżniać tym lepiej. Na zasadzie wymogu umieszczania jakiegoś znaku czy informacji, że jest to AI, bo bez tego to może łatwo dojść do manipulacji itp.

5

Muzyczna propozycja #323

CENTRIC - World on Fire
Gatunek: Neurofunk/Halftime


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16132921#comment-16132921

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@Kasy nie mam roweru (nie dla tego że mi go ukradł, w ogóle go nie mam) :D

6

Muzyczna propozycja #322

Cesqeaux & Tisoki - Give It To Me
Gatunek: Jersey Club/Trap/Moombahton


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16131079#comment-16131079

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

A jeśli od początku Laporta miał plan by udawać że się poróżnił z Alemanym, a tak naprawdę to było zaplanowane by poszedł do Atletico żeby łatwiej było kupić Alvareza?
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/d6a/dc7/4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-roll-safe.2x.h473.w710.jpg

1

@Jakchcesz albo coca cola i mentos challenge
I gorsze Sprite & banana challenge

1

2

@macio_944 a jeszcze będzie gadać że on nie jest kontenciarzem i zależy mu na prywatności XDDDD
Z własnego ślubu zrobił kontent, a będzie takie brednie gadać
On dla kontentu zrobi wszystko, nawet własną matkę sprzeda

7

Muzyczna propozycja #321

Poylow, Lucky Low, MAD SNAX - Freak Show (feat. India Dupriez)
Gatunek: Slap House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16129125#comment-16129125

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@macio_944 tymczasem ja, który słucha tylko muzyki bez praw autorskich i może ją sobie legalnie pobrać na telefon i słuchać bez płacenia za Spotify :D
https://zapodaj.net/images/908fa7881d014.png

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ifoa to ja ci powiem że mam kwarantannę od kilku lat :D
Tylko Labamba, YouTube i strony z memami (no i oczywiście mess)

1

@Kgorecki2500 ja mam teraz problem z ptakiem (świr kukuł chyba się nazywa). Trochę mnie zmęczył, plus ostatnio przez dżina mam dość poziomów latających, dlatego postanowiłem zrobić szczurka

3

#Cuphead
Porucznik Myszewicz przeszedł na emeryturę
Najłatwiejszy chyba z dotychczasowych. Zwykła autoparada z pierwszą supersztuczką, parę prób i zrobione :)

@Kgorecki2500 @Sulimo

6

@Who_you_mam bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

7

Muzyczna propozycja #320

MADZI - Let's Play
Gatunek: Bass House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16122888#comment-16122888

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@michaleu z tego co wiem to jest jeszcze w soboty.
Omawiają Hiszpańską, Włoską, Niemiecką (nie wiem czy też francuską)
Fajnie od czasu do czasu sobie obejrzeć.

1

@Kgorecki2500 dobra daj se spokój z jakimiś kamieniami.
Rozwal w końcu tego robota :D

3

Roony ,,podam do bramkarza" Bardghij

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?