2

@esem91 no właśnie
Niektórzy już chyba zapomnieli w jakim stanie klub zostawił Koeman i jakimi piłkarzami Xavi dał radę wspiąć się do top 4 i z iloma kontuzjami

1

@KamQiX real madryt
Nie mam dowodów, ale do odpowiedzialności ich pociągnąć nie zaszkodzi

4

Składam wniosek formalny o zmianę nazwy naszego klubu z ,,FC Barcelona" na ,,FC Szpital" do końca sezonu

6

Muzyczna propozycja #343

Aiobahn & Guy Arthur - All or Nothing (feat. SGNLS)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16193026#comment-16193026

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

6

Muzyczna propozycja #342

Josh Rubin & Fransis Derelle - Blame Me
Gatunek: Melodic Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16189651#comment-16189651

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

4

I platyna z podstawki Cupheada wbita :D
Jeszcze DLC zostało do zrobienia i można zacząć Control
@Kgorecki2500

3

#Cuphead
Diabeł (czy jak to jest w grze Diabełe) pokonany na S
Zostało już tylko DLC
Set: zawrotówka, śrutówka, II supersztuczka, pierścień serca
@Kgorecki2500

0

#Cuphead
King Dice pokonany na S
Teraz czas na diabła
Set: zawrotówka, śrutówka, II supersztuczka, pierścień serca
@Kgorecki2500

16

@Hosh nawet z dopłatą bym go w Barcelonie nie chciał

1

@DragonxNF
Chyba najdziwniejszy tytuł utworu jaki widziałem, a jednocześnie pierwszy liquid dnb jaki mi się szczerze spodobał

6

Muzyczna propozycja #341

T & Sugah - TumDaDaDum
Gatunek: Liquid DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16180958#comment-16180958

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

No trzeba przyznać że walka Godzilli z Kongiem w Hongkongu to rozkosz dla oczu

1

Na pocieszenie na TVN 7 jaszczurka będzie się bić z małpą
Tylko chyba znowu muzyka jest strasznie cicho

2

@blakkudium i to pochwalam

3

0

@Wojcio teoretycznie Xavi na początku przygody z Barcelony ukręcił :D
Tak naprawdę jeśli obrona będzie lepiej grać i Yamal to brak Lewego i Raphy nie będzie aż tak odczuwalny

0

Wiadomo - sezon długi, 5 punków to nie jest dużo, ale ta porażka jednak boli
Tym bardziej, że nasza forma w porównaniu do poprzedniego sezonu jest naprawdę słaba.
Oby Flick to ogarnął bo jest do tego zdolny. A jak już wróci forma to te 5 punków szybko odrobimy i my będziemy liderem
Trzeba wierzyć
Visca el Barca

0

No Yamal mam nadzieję że po tym meczu nauczysz się pokory

0

Yamal vs Courtois
Rapha vs Rudiger
O bogowie walka

1

Tragedia co my dzisiaj gramy

0

Ale on jest żałosny

0

Yamal już mnie irytuje tym trzymaniem piłki
Zamiast ją podać to na siłę się wpycha w pole karne

3

A tutaj już łokieć odgwizdany

1

Wojtek Szczęsny!!!!!

1

A co miał zrobić z tą ręką?

0

@CurryTheGoat30 wiem
Nie zmienia to jednak faktu że go nam brakuje

4

Tęsknię...


10

Powinna być cofnięta bramka

1

Limit farta chyba wyczerpaliśmy

2

Piekło zamarzło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?