DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@esem91 no właśnie
Niektórzy już chyba zapomnieli w jakim stanie klub zostawił Koeman i jakimi piłkarzami Xavi dał radę wspiąć się do top 4 i z iloma kontuzjami
1
@KamQiX real madryt
Nie mam dowodów, ale do odpowiedzialności ich pociągnąć nie zaszkodzi
4
Składam wniosek formalny o zmianę nazwy naszego klubu z ,,FC Barcelona" na ,,FC Szpital" do końca sezonu
6
Muzyczna propozycja #343
Aiobahn & Guy Arthur - All or Nothing (feat. SGNLS)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16193026#comment-16193026
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
6
Muzyczna propozycja #342
Josh Rubin & Fransis Derelle - Blame Me
Gatunek: Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16189651#comment-16189651
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
4
I platyna z podstawki Cupheada wbita :D
Jeszcze DLC zostało do zrobienia i można zacząć Control
@Kgorecki2500
3
#Cuphead
Diabeł (czy jak to jest w grze Diabełe) pokonany na S
Zostało już tylko DLC
Set: zawrotówka, śrutówka, II supersztuczka, pierścień serca
@Kgorecki2500
0
#Cuphead
King Dice pokonany na S
Teraz czas na diabła
Set: zawrotówka, śrutówka, II supersztuczka, pierścień serca
@Kgorecki2500
16
@Hosh nawet z dopłatą bym go w Barcelonie nie chciał
1
@DragonxNF
Chyba najdziwniejszy tytuł utworu jaki widziałem, a jednocześnie pierwszy liquid dnb jaki mi się szczerze spodobał
6
Muzyczna propozycja #341
T & Sugah - TumDaDaDum
Gatunek: Liquid DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16180958#comment-16180958
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
No trzeba przyznać że walka Godzilli z Kongiem w Hongkongu to rozkosz dla oczu
1
Na pocieszenie na TVN 7 jaszczurka będzie się bić z małpą
Tylko chyba znowu muzyka jest strasznie cicho
2
@blakkudium i to pochwalam
3
@Luciano99 wyjaśnisz nam to?
https://zapodaj.net/images/b483c0b3fbb1f.jpg
0
@Wojcio teoretycznie Xavi na początku przygody z Barcelony ukręcił :D
Tak naprawdę jeśli obrona będzie lepiej grać i Yamal to brak Lewego i Raphy nie będzie aż tak odczuwalny
0
Wiadomo - sezon długi, 5 punków to nie jest dużo, ale ta porażka jednak boli
Tym bardziej, że nasza forma w porównaniu do poprzedniego sezonu jest naprawdę słaba.
Oby Flick to ogarnął bo jest do tego zdolny. A jak już wróci forma to te 5 punków szybko odrobimy i my będziemy liderem
Trzeba wierzyć
Visca el Barca
0
No Yamal mam nadzieję że po tym meczu nauczysz się pokory
0
Yamal vs Courtois
Rapha vs Rudiger
O bogowie walka
1
Tragedia co my dzisiaj gramy
0
Ale on jest żałosny
0
Yamal już mnie irytuje tym trzymaniem piłki
Zamiast ją podać to na siłę się wpycha w pole karne
3
A tutaj już łokieć odgwizdany
1
Wojtek Szczęsny!!!!!
1
A co miał zrobić z tą ręką?
0
@CurryTheGoat30 wiem
Nie zmienia to jednak faktu że go nam brakuje
4
Tęsknię...
10
Powinna być cofnięta bramka
1
Limit farta chyba wyczerpaliśmy
2
Piekło zamarzło