0

@Fantastyczny Chłopiec ja nie słucham audiobooków bo nie mogę się przy nich skupić.
Co do fantasy to mam w nieokreślonej przyszłości zacząć serię z Wieśka, ale nie wiem jak to wyjdzie bo mnie bardziej do kryminałów i thrillerów (zwłaszcza psychologicznych) ciągnie.
Teraz przez cały październik czytałem same horrory, ale wyszło słabo. Żaden mnie nie przestraszył mimo że czytałem klasyki takie jak ,,Egzorcysta" i ,,Dziecko Rosemary"

1

@tomek8756 serio były zamknięte?
To szybko się dowiedziałem 5 lat po czasie XD

1

@Fantastyczny Chłopiec okej to podtrzymamy dyskusję jak najdłużej na szczycie
Przeczytaliście jakąś ciekawą książkę ostatnio?

0

@Fantastyczny Chłopiec oj to jak już tak jest to faktycznie lepiej nie pisz :D
A jeśli czujesz że to nie jest to to lepiej skończyć i nie oglądać się na liczbę spędzonych lat

1

@misterio kurde zaświeciło się jak płyty u Godzilli
Ale gadzinka ma fajniejszy odgłos ładowania XD

1

@Fantastyczny Chłopiec dawaj wyżyj się. Tutaj możesz :D

5

@ranger3120 jest jeszcze druga wersja
Nonstop Nut November

1

@Fantastyczny Chłopiec sezon długi
Jak Koeman odchodził raczej mało kto miał nadzieję na top 4 a nawet real pokonaliśmy 4:0 i do LM się zakwalifikowaliśmy
Trzeba myśleć pozytywnie :D

1

@Borry Marc Guiu

1

@Fantastyczny Chłopiec ja to właściwie nigdy tego nie obchodziłem więc dzisiaj nie jest inaczej
A właśnie dawno pizzer nic nie pisał. Wiesz może jak sytuacja wygląda?

1

@Fantastyczny Chłopiec oczywiście
Już jest widoczna rozmowa teraz trzeba tylko podtrzymać
A dzieciaki po cuksy przychodzą?

1

@Fantastyczny Chłopiec dobra to ci pomogę
Jak tam dzionek mija?

2

@Stinger_ @July_6_BcN nastąpiła nagła zmiana pogody

1

1

@July_6_BcN oczywiście że nie ma, a to czemu już się tego nie praktykuje to może przez zmianę pokoleniową? Dzisiaj dzieciaki może takich tradycji nie znają (tak tylko rzucam ślepo tezę)
@Kgorecki2500 a tutaj też się zgadzam. Zabawa zabawą, ale nie widzę sensu kupowania jakiś ozdób, ubrań, świeczek, kubków czy innych pierdół tylko dla siebie i tak naprawdę na jeden dzień

5

Żart na halloween
Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu w wiadomym celu. Kobieta krzyczy przerażona:
- Ależ ponuro i ciemno w tym lesie!
Na to morderca:
- No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam do domu...

0

@tomek8756 ja też nie obchodzę i nie obchodziłem, ale też mi to nie przeszkadza, a jestem wierzący ;)
A takie gadanie że to czczenie szatana czy pogańskie praktyki to dla mnie wyolbrzymianie. Przecież to tylko zabawa dla dzieciaków za którą chcą tylko cukierki
Co jest w tym złego?

1

- Normalnie halowen
- Ja ciebie też lowen
- A ja ciebie tylko halo

1

@DragonxNF
Dzisiaj trochę inna ,,ciekawostka".
Znany producent Venjet też zawitał na NCS. Kompletnie nie moje klimaty (większości osób też się nie podoba), ale udostępniam ze względu na dość znaną osobowość. Moze komuś z Was się spodoba :)


5

Muzyczna propozycja #345

ROY KNOX - Closer
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16197796#comment-16197796

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@spiderman1899 od kiedy Daily Bugle jest państwowe?
Niech zgadnę, przebierzesz się za łobuza parkinga?

1

@Kgorecki2500 u mnie to pogoda zwariowała
Jest małe zachmurzenie, a za chwilę leje i wieje (czyli idealne warunki dla Ciebie do zarobku :D)

2

#CupheadDLC
Pieski już więcej nie polecą. Kolejna S wlatuje
Set: odłamkówka, zawrotówka, II supersztuczka, astrociacho
@Kgorecki2500

2

@Konradowskyy no to też jest niezły paradoks.
Przypomniało mi się jeszcze jak nauczyciel angielskiego w technikum nam pościł filmik o historii halloween i tam było wyjaśnione że to od początku nie miało związku z pogaństwem czy coś. Dlatego też to ,,święto" nie ma żadnego podtekstu

2

@July_6_BcN dobra to ja też się piszę żeby odpokutować halloween na labambie :D

2

@Luciano99 ja jako osoba wierząca uważam halloween za czystą formę zabawy bez żadnych podtekstów satanistycznych itp. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, dla których tym bardziej jest to zabawa polegająca na przebieraniu się i dostawaniu za to cukierków. Jeśli ograniczymy się do tego jak i również do oglądania filmów, opowiadania historyjek to nie widzę problemu by chrześcijanin nie mógł się w tym dniu pobawić
Chat też się z tym zgadza :D
https://zapodaj.net/images/aaa8d3c83436d.jpg
https://zapodaj.net/images/f2fc98db7fac3.jpg

1

@clyde ja się piszę możesz oznaczać :D

1

#CupheadDLC
Lodowy król dostał gorączki na poziomie S
Set: zawrotówka, śrutówka, II supersztuczka, astrociacho
@Kgorecki2500

1

@Kgorecki2500 czyli najlepsze jeszcze przed tobą

1

@DragonxNF
Coś innego od NIVIRO ale fajnie buja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?