1

Jeszcze żółta za symulke powinna być

1

Szczęsny widzę znowu ma kupon na rywala Barcelony

0

Ale zobaczycie że realowi nie zepsują grafiki przy pokazywaniu składu
Jak zwykle Barcelona pokrzywdzona

0

I cyk szybka rotacja
Szczęsny wraca do bramki

2

Ja pitole
Balde na bramce
Kounde Eric i Szczęsny w ataku
XDDDD

2

@Kgorecki2500 zależy jakie masz

2

@DragonxNF
@misterio może to nie jest typowa muzyka klasyczna, ale mam nadzieję, że ten orkiestralny vibe da chociaż małą namiastkę klasyki :)

6

Muzyczna propozycja #335

Alan Walker - Dreamer (Rival Remix)
Gatunek: Orchestral Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16163812#comment-16163812

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 najlepszy to jest z symbiotem ale to później sam zobaczysz ;)

5

@blakkudium transfer Aubameyanga kwestią godzin

5

@Bykunn to raz
Dwa że głupio to wygląda

0

Kto umie to rozszyfrować?
Mi poszło bez problemu :D
Enigma naszych czasów XD
https://zapodaj.net/images/1a115d22720f4.jpg

2

@misterio dzięki że miałem co robić na nudnym wykładzie :D
Ciekawy temat i będę starał się go od teraz dostrzegać
Co do Enigmy ja będę bardzo zainteresowany tematem, bo często słyszałem, ale w sumie nigdy nie zdecydowałem się na zgłębienie tematu

3

@draxidox dlatego im szybciej wprowadzą nakaz oznakowywania takich filmików że to AI tym lepiej

6

Muzyczna propozycja #334

4URA & JSTN DMND - Your Highness
Gatunek: Festival Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16160504#comment-16160504

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@tomek8756 ciekawe czemu hmm...
Jestem też ciekaw ile czerwonych pokazał zawodnikom realu

6

Muzyczna propozycja #333

Poylow, Misfit, MAD SNAX - Halo (I'll Be There)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16155116#comment-16155116

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

3

Muszę się przyznać
Pierwszy raz od bardzo dawna zwątpiłem w zwycięstwo Barcelony Flicka
Przepraszam, żałuję i obiecuje poprawę

1

@norbi77 i tak warto było :D

0

@TaughtMule warto było

22

Flick robiący gest Kozakiewicza to jest coś czego nikt nie chciał, ale wszyscy potrzebowali XD

2

Flick kocham cię XDDD
Gest Kozakiewicza

0

Araujo odwalił Balotellego XD

0

Var już szuka czegoś żeby anulować

0

@Prorokk poniosło mnie
Przyznaję :D
@kuz były doliczone 2 minuty, a kontra szła dokładnie w 47 minucie
Nie powiesz mi że realowi by tego nie pościł

3

Leci kontra to ten kończy mecz
Ale jakby Girona miała taką kontrę to by pościł

0

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

1

Takie bramki to tylko tracimy, a strzelić to nie możemy :/

1

Co za wariat :D

2

Niemożliwe
Doping w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?