1

A może niech młodzież z Brzęczkiem gra w seniorach? :D

2

@spiderman1899 ty ze swoim nadludzkim refleksem to będziesz najlepszy na bramce. Wszystko wyłapiesz. A jak wszystko wyłapiesz to nie przegramy :D

1

@DragonxNF
7 kwietnia 2023 roku. Dzień w którym Alan Walker, jeden z największych producentów muzyki elektronicznej, wrócił po 8 latach nieobecności. Po tym jak wszystkie jego 3 oryginalne utwory zostały usunięte z kanału w 2021 roku chyba nikt nie sądził, że jeszcze kiedykolwiek go zobaczy w tej wytwórni. A jednak, wrócił. Tam gdzie to wszystko się zaczęło. Jest to najpopularniejszy utwór z 2023 roku (ponad 4 miliony wyświetleń)
Co ciekawe jest to chyba pierwszy utwór z NCS od czasu ,,Over" od LarsM (który był grany w radiu Eska), którego można było usłyszeć w radiu (chociażby w Vox FM). Wiem, bo sam słyszałem :D
A jeśli ktoś chciałby zobaczyć kulisy powstawania tego utworu to zapraszam do obejrzenia materiału poniżej ;)


5

Muzyczna propozycja #328

Alan Walker - Dreamer
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16143931#comment-16143931

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 a razem z nim Piotrek Parking

2

@gmdfk w sumie nie ma się co dziwić ludziom, że tak robią. Chłop się żali że nie ma życia prywatnego i nic nie robi dla contentu, ale własne wesele to musiał wrzucić do kin.
Inni influ to najwyżej zrobią krótki filmik i wstawią na YT pokazując ceremonię, albo ograniczają się tylko do zdjęcia, a friz nie. Musiał zrobić film pełnometrażowy i dać go do kina. Ale nic nie robi dla contentu...

1

@blakkudium a czy im zależy na pozytywnych opiniach?
Oczywiście, że nie.
Im zależało tylko aby było głośno o tym filmie i aby był content. I im się udało. Ile już widziałem youtuberów którzy zrobili filmiki na temat tego filmu. Tym samym tylko robią zasięgi dla filmu, a co za tym idzie dla friza

9

Ja bym się wstrzymał z wyrokowaniem na temat sytuacji Yamala, Flicka i zarządu.
Już wiele razy było tak że pismaki robiły największe afery tam gdzie ich nie było, albo wymyślali głupoty byleby się klikało.
Nie twierdzę oczywiście że to nie może być prawda, ale na razie wolę do tego podchodzić z dużym dystansem, co Wam też polecam ;)

6

Muzyczna propozycja #327

More Plastic & URBANO - One Taste
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16141231#comment-16141231

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

Muzyczna propozycja #326

Henri Werner - ITTY BITTY (feat. EHLE)
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16138697#comment-16138697

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@kuczyniak O kurczę, dzięki że zaprosiłeś, ale nie wiem czy moja biblioteka jest odpowiednia do waszego wątku :D
Jedynie z klasyków mogę polecić te z ,,mojego" podwórka








No a takie spoza NCS to oczywiście





I w podobnym stylu co ,,Wake me up":



Jak coś przyjdzie do głowy to jeszcze wrzucę, no ale jak wspominałem nie wiem czy do waszych propozycji to pasuje ;)
@Kasy

42

@Cyzix wychowaj jak swoje

1

@DragonxNF
Jéja (Ago Teppand) był jednym z trzech członków zespołu Cartoon znanego m.in. z ,,On & on" czy ,,Why we lose". W 2024 roku postanowił rozpocząć solową karierę. Tym samym zespół Cartoon od tamtej pory jest duetem, którego tworzą Hugo Martin Maasikas i Joosep Järvesaar

5

Muzyczna propozycja #325

Jéja - Bad Habit (feat. Zaug)
Gatunek: Euro-House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16136708#comment-16136708

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@kuczyniak @Konradowskyy ja nie mógłbym pracować na nocki. Po prostu nie lubię wstawać po południu. Czuję wtedy że mam zmarnowany dzień na starcie

1

@maroon 3 pierwsze mam już za sobą akurat :D
,,Szczelina" najciekawsza :)

1

@Tigermaus niestety ale styl autora mi nie leży :D

2

@Bolton właśnie przedwczoraj skończyłem inną książkę tego autora pt. ,,Droga" więc wiem czego mniej więcej się spodziewać :D
@AssisMoreira nie czytałem, ale film oglądałem. Przyjrzę się temu ;)
@mekston to raczej kryminał. Już dawno przeczytana ;)

0

@Faro ale King jest taki oklepany :D
A po za tym różnie i mnie bywa z jego twórczością. Raz jest fajnie (Bastion), raz średnio (Carrie), a czasem tragicznie (Misery)

6

Znacie jakieś ciekawe horrory do przeczytania? Byle nie od Kinga. Mile widziane elementy psychologiczne ;)

1

#Cuphead

Szybki update, pirat też zrobiony na S :D
Łatwy bossik jakby nie patrzeć.
Ładowanka, zawrotówka jako druga broń na ostatnią fazę, druga supersztuczka i bomba dymna z której chyba ani razu nie skorzystałem XD

@Kgorecki2500 @Sulimo

3

#Cuphead

Ptaszek ustrzelony. Czar: niebiańska relikwia. Wiem że to trochę pójście na łatwiznę, ale pierwsza faza i zwłaszcza ostatnia to trochę loteria i małe prawdopodobieństwo że nic nas nie trafi ;)
Plus jeszcze trochę jestem zmęczony tymi latającymi bossami :D

@Kgorecki2500 @Sulimo

1

@DragonxNF
Micah zawsze miał mocny głos i aż dziwne że dopiero w takim agresywnym, dubstepowym utworze to wykorzystano

5

Muzyczna propozycja #324

OMAS & Awon - The Rage (feat. Micah Martin)
Gatunek: Tearout


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16134725#comment-16134725

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

Dotarłem do filmiku ukazującego co działo się po strzale Zielińskiego



Ten kontent się nie znudzi :D

1

Na tym świecie nie ma już słabych drużyn. Trzeba już szukać na innych planetach

2

"Mamy teraz bałagan" a kiedy w tej kadrze był porządek?

0

Frankowski Kozłowski aut dla Polski yo

0

Znacie jakieś fajne, darmowe aplikacje do tworzenia muzyki na telefon/kompa?

0

@marcin62 zgadzam się jako posiadacz ps5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?