1

@Kgorecki2500 @Arkon mi też Tunderbolts chyba najlepszy film Marvela w tym roku (poza F4 bo nie widziałem)

0

@Tomaszekkkkk
Mirek handlarz symulator
Autofuszerka
Majster symulator
Dużo tytułów tylko w żaden nie można na razie grać XD

2

@DragonxNF
Radzę zapamiętać tego wykonawcę, bo będzie się jeszcze nie raz pojawiał. Jak dla mnie jeden, jeśli nie najlepszy, twórca muzyki Hardstyle/Hardcore

5

Muzyczna propozycja #311

Tatsunoshin - Light Me Up (feat. Giin)
Gatunek: UK Hardcore/Hardstyle


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16094224#comment-16094224

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@xvcWinterSoldier akurat o grze mówiłem XD
Ale jeśli chodzi o dawkę emocjonalną to 3 część bije na głowę wszystkie poprzednie

3

Skończyłem ogrywać Strażników Galaktyki

Super fabuła, historia co prawda na kilkanaście godzin więc trochę krótka, ale ogólnie fajna. Dużo humoru, a i poważniejszych tematów nie brakowało. Świat i modele postaci też wyszły super. Jedyne do czego mogę się przyczepić to gameplay. Trochę toporny, a każda walki to w zasadzie jeden wielki chaos i losowe wciskanie przycisków.
Ogólnie jednak mi się podobało i polecam ;)
@Kgorecki2500

1

@DragonxNF
Chcecie dziwną ciekawostkę?
Jak usłyszałem męski głos w wokalu przyszła mi do głowy rodzina Addamsów. Czemu? Nie mam pojęcia :D
Pierwszy utwór z 2023 roku

7

Muzyczna propozycja #310

ANGELPLAYA - PULL UP
Gatunek: Phonk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16090464#comment-16090464

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

16

Że też wy się jeszcze nie nauczyliście że przegrywanie 1 czy 2 do zera do przerwy to jest nic dla Barcelony Flicka ;)

0

Musi być więcej ikon w Fifie
Nie powiedział nikt nigdy

0

@WisniaKala słusznie

7

W sumie macie wszyscy rację
Nie ma już sensu tego oglądać i tak nie wygramy, a ligę już możemy oddać realowi, wszystkich trzeba sprzedać, potem wszystkich kupić, Flicka zwolnić, a Laportę wywieść na taczce
O czymś zapomniałem?

0

@MirusAmisz no z Ferminem będzie ciężko :D

4

Oviedo nic nie gra, ale bramka z dupy daje im prowadzenie niestety

3

Garcia się skończył
Stegen wróć

0

@betonito nie wiem
Albo żadna mu się nie spodobała, albo nikt go nie chce, albo sam zrobił sobie przerwę

3

@betonito aktualnie jest po prostu bez klubu

1

@Lola120 trzymaj się, jesteśmy z tobą
Nie poddawaj się
Życzę zdrowia i powodzenia :)

1

@DragonxNF
Taka ciekawość mnie naszła - jaka muzyka najbardziej wam się podoba z moich propozycji? Jaki gatunek i/lub nastrój, a może jacyś konkretni wykonawcy? Bardziej spokojna czy może energetyczna?

4

Muzyczna propozycja #309

Arcando - When I'm With You (NCKD Remix)
Gatunek: Clorour Bass/Melodic Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16088270#comment-16088270

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

4

@tomek8756 nie mam doświadczenia w tej materii żeby się wiarygodnie wypowiadać, ale sądzę że tak
Niezadowolenie finansowe - oczywiste skutki (brak kasy na przyjemności, lepsze życie itp.)
Za to zła atmosfera może negatywnie wpłynąć na psychikę - szybsze wypalenie, codzienna niechęć do pracy i zmęczenie psychiczne, które często jest gorsze od tego fizycznego. Być może nawet prowadziłoby to do depresji
Więc krok ryzykowny i zrozumiały jest strach, ale ogólnie warto, bo a nóż się trafi bardzo fajne miejsce

0

@RoberDzik Espanyol, Getafe
Reszta co najwyżej neutralna

1

@macio_944 Kounde coś kiedyś mówił, że piłkarze są o krok od wszczęcia strajku przez zbyt dużą liczbę spotkań w sezonie.
Czekam z niecierpliwością, bo to jest chore

1

@DragonxNF
Dzisiaj trochę smutniejsza ciekawostka
Było ryzyko, że to mógł być ostatni utwór od Tobu na NCS, ponieważ parę miesięcy później (dokładnie 7 marca 2023 roku) wszystkie utwory od Tobu wydane na NCS od 2013 do 2015 włącznie zostały z tej wytwórni usunięte. Dlaczego? Wszystko przez niedogadanie się w sprawie przedłużenia kontraktu z wytwórnią. Na szczęście później się dogadali i Tobu wrócił do wytwórni, ale o tym kiedy indziej ;)
Tutaj zdjęcie z wyjaśnieniami od Tobu udostępnione na jego kanale YouTube:
https://yt3.ggpht.com/H92QNs0Ub0X-p9z7x_caIxvL4jM5Pv_VQKoiXQdK1uNtbzbfvleNLoMy9Z3jkHM57inlWltT0DPf03g=s1158-rw-nd-v1

6

Muzyczna propozycja #308

Tobu - Back To You
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16085398#comment-16085398

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@blakkudium temperament pasujący do Getafe

2

@DragonxNF
Trzeba przyznać że te skrzypce naszego Polaka (Maestro Chives) w połączeniu z muzyką elektroniczną dają wyjątkowy vibe

6

Muzyczna propozycja #307

Wiguez, Vizzen, Maestro Chives - Running Wild
Gatunek: Dancefloor DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16080538#comment-16080538

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@aspr1me tak (znaki)

4

A to kłamczuszek


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?