DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 @Arkon mi też Tunderbolts chyba najlepszy film Marvela w tym roku (poza F4 bo nie widziałem)
0
@Tomaszekkkkk
Mirek handlarz symulator
Autofuszerka
Majster symulator
Dużo tytułów tylko w żaden nie można na razie grać XD
2
@DragonxNF
Radzę zapamiętać tego wykonawcę, bo będzie się jeszcze nie raz pojawiał. Jak dla mnie jeden, jeśli nie najlepszy, twórca muzyki Hardstyle/Hardcore
5
Muzyczna propozycja #311
Tatsunoshin - Light Me Up (feat. Giin)
Gatunek: UK Hardcore/Hardstyle
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16094224#comment-16094224
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@xvcWinterSoldier akurat o grze mówiłem XD
Ale jeśli chodzi o dawkę emocjonalną to 3 część bije na głowę wszystkie poprzednie
3
Skończyłem ogrywać Strażników Galaktyki
Super fabuła, historia co prawda na kilkanaście godzin więc trochę krótka, ale ogólnie fajna. Dużo humoru, a i poważniejszych tematów nie brakowało. Świat i modele postaci też wyszły super. Jedyne do czego mogę się przyczepić to gameplay. Trochę toporny, a każda walki to w zasadzie jeden wielki chaos i losowe wciskanie przycisków.
Ogólnie jednak mi się podobało i polecam ;)
@Kgorecki2500
1
@DragonxNF
Chcecie dziwną ciekawostkę?
Jak usłyszałem męski głos w wokalu przyszła mi do głowy rodzina Addamsów. Czemu? Nie mam pojęcia :D
Pierwszy utwór z 2023 roku
7
Muzyczna propozycja #310
ANGELPLAYA - PULL UP
Gatunek: Phonk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16090464#comment-16090464
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
16
Że też wy się jeszcze nie nauczyliście że przegrywanie 1 czy 2 do zera do przerwy to jest nic dla Barcelony Flicka ;)
0
Musi być więcej ikon w Fifie
Nie powiedział nikt nigdy
0
@WisniaKala słusznie
7
W sumie macie wszyscy rację
Nie ma już sensu tego oglądać i tak nie wygramy, a ligę już możemy oddać realowi, wszystkich trzeba sprzedać, potem wszystkich kupić, Flicka zwolnić, a Laportę wywieść na taczce
O czymś zapomniałem?
0
@MirusAmisz no z Ferminem będzie ciężko :D
4
Oviedo nic nie gra, ale bramka z dupy daje im prowadzenie niestety
3
Garcia się skończył
Stegen wróć
0
@betonito nie wiem
Albo żadna mu się nie spodobała, albo nikt go nie chce, albo sam zrobił sobie przerwę
3
@betonito aktualnie jest po prostu bez klubu
1
@Lola120 trzymaj się, jesteśmy z tobą
Nie poddawaj się
Życzę zdrowia i powodzenia :)
1
@DragonxNF
Taka ciekawość mnie naszła - jaka muzyka najbardziej wam się podoba z moich propozycji? Jaki gatunek i/lub nastrój, a może jacyś konkretni wykonawcy? Bardziej spokojna czy może energetyczna?
4
Muzyczna propozycja #309
Arcando - When I'm With You (NCKD Remix)
Gatunek: Clorour Bass/Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16088270#comment-16088270
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
4
@tomek8756 nie mam doświadczenia w tej materii żeby się wiarygodnie wypowiadać, ale sądzę że tak
Niezadowolenie finansowe - oczywiste skutki (brak kasy na przyjemności, lepsze życie itp.)
Za to zła atmosfera może negatywnie wpłynąć na psychikę - szybsze wypalenie, codzienna niechęć do pracy i zmęczenie psychiczne, które często jest gorsze od tego fizycznego. Być może nawet prowadziłoby to do depresji
Więc krok ryzykowny i zrozumiały jest strach, ale ogólnie warto, bo a nóż się trafi bardzo fajne miejsce
0
@RoberDzik Espanyol, Getafe
Reszta co najwyżej neutralna
1
@macio_944 Kounde coś kiedyś mówił, że piłkarze są o krok od wszczęcia strajku przez zbyt dużą liczbę spotkań w sezonie.
Czekam z niecierpliwością, bo to jest chore
1
@DragonxNF
Dzisiaj trochę smutniejsza ciekawostka
Było ryzyko, że to mógł być ostatni utwór od Tobu na NCS, ponieważ parę miesięcy później (dokładnie 7 marca 2023 roku) wszystkie utwory od Tobu wydane na NCS od 2013 do 2015 włącznie zostały z tej wytwórni usunięte. Dlaczego? Wszystko przez niedogadanie się w sprawie przedłużenia kontraktu z wytwórnią. Na szczęście później się dogadali i Tobu wrócił do wytwórni, ale o tym kiedy indziej ;)
Tutaj zdjęcie z wyjaśnieniami od Tobu udostępnione na jego kanale YouTube:
https://yt3.ggpht.com/H92QNs0Ub0X-p9z7x_caIxvL4jM5Pv_VQKoiXQdK1uNtbzbfvleNLoMy9Z3jkHM57inlWltT0DPf03g=s1158-rw-nd-v1
6
Muzyczna propozycja #308
Tobu - Back To You
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16085398#comment-16085398
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@blakkudium temperament pasujący do Getafe
2
@DragonxNF
Trzeba przyznać że te skrzypce naszego Polaka (Maestro Chives) w połączeniu z muzyką elektroniczną dają wyjątkowy vibe
6
Muzyczna propozycja #307
Wiguez, Vizzen, Maestro Chives - Running Wild
Gatunek: Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16080538#comment-16080538
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@aspr1me tak (znaki)
4
A to kłamczuszek