DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 to był jeden wielki rollercoaster. Na szczęście z dobrym zakończeniem
1
@DragonxNF
Jedyny utwór, który ma 3 część w wytwórni.
Electro-Light sam powiedział, że więcej części nie będzie
Ostatni utwór z albumu ,,Nostalgia Week"
5
Muzyczna propozycja #297
Electro-Light - Symbolism pt. III
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16047863#comment-16047863
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 grafika podobna do 60 seconds
Chwila...wspierasz Ubisoft?
https://media.tenor.com/EwIXlF66GBYAAAAe/slepnac-dario.png
0
@Ku84fcb rocznik Pedriego
2
@macio_944 może się jeszcze poturlac jak będzie z górki więc bym nie ryzykował
4
@Kengo @July_6_BcN wg statystyk najczęstszą przyczyną rozwodów jest małżeństwo ;)
0
@gumaz jak nie szukać atencji
0
@MOLESTA wczoraj ten odcinek na TVP seriale był :)
3
@Kgorecki2500 be like ,,zawsze miałem łeb do interesów"
1
@Kgorecki2500 @MirusAmisz tak mi teraz jeszcze przyszło do głowy - jeśli nie masz sensownych argumentów to krzyczysz tudzież wydzierasz mordę
2
@Kgorecki2500 i ostatecznie tylko sam wyszedł
1
@Colon Cśśś nie ubiegaj faktów. Do Techno jeszcze dojdziemy ;)
Ale nawet git ta muzyka
7
Muzyczna propozycja #296
Tobu - Memory Lane
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16044750#comment-16044750
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Konradowskyy na pewno @Kgorecki2500 się kiedyś chwalił swoimi zestawami
1
@spiderman1899 jeszcze wielu rzeczy o labambie nie wiesz pajączku :)
1
@Arden potwierdzam
Mam co prawda od niedawna, ale jestem zadowolony
4
@Konradowskyy dobra mam coś lepszego
Statystycznie co drugi hiszpański sędzia kibicuję realowi. Reszta nienawidzi Barcelony
1
@Konradowskyy koszulki realu kupuje tylko po to by wycierać nimi podłogi
1
@DragonxNF
To pierwszy i jedyny utwór z czarnym okręgiem w starym stylu ,,Rusted" znanym z utworów z 2013 roku.
To też drugi utwór z mini albumu ,,Nostalgia Week" z okazji 12 urodzin NCS. Pierwszy udostępniłem w 14 muzycznej propozycji (,,Samurai" Jima Yosefa)
6
Muzyczna propozycja #295
Lost Sky x She Is Jules - Darkness
Gatunek: Midtempo
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16041895#comment-16041895
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@tbas tam już by @Luciano99 porządek zrobił i ten stadion to by w tydzień zrobili
1
@kanver_ niestety
1
@gumaz typowe :D
@JordiAlbion to podwójny fart był :)
1
Jaka była wasza najwyższa wygrana w zdrapce?
3
@Culer9002 transfer kwestią godzin
0
@4drian0 identyczna sytuacja jak w serialu ,,Dojrzewanie"
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGOYq0UH7HP6PuEizynwiuEBGCPNL-TcZsxg&s
2
@misterio czyli tajemnicę Twojego profilowego już znamy :D
2
@Konradowskyy prawda
Ja się w takie rzeczy nie bawię
Nie znam się, nie jestem ekspertem to się nie wypowiem
2
@DragonxNF
Coś na rozluźnienie atmosfery :)