0

@marcin62 to był jeden wielki rollercoaster. Na szczęście z dobrym zakończeniem

1

@DragonxNF
Jedyny utwór, który ma 3 część w wytwórni.
Electro-Light sam powiedział, że więcej części nie będzie
Ostatni utwór z albumu ,,Nostalgia Week"

5

Muzyczna propozycja #297

Electro-Light - Symbolism pt. III
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16047863#comment-16047863

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 grafika podobna do 60 seconds
Chwila...wspierasz Ubisoft?
https://media.tenor.com/EwIXlF66GBYAAAAe/slepnac-dario.png

0

@Ku84fcb rocznik Pedriego

2

@macio_944 może się jeszcze poturlac jak będzie z górki więc bym nie ryzykował

4

@Kengo @July_6_BcN wg statystyk najczęstszą przyczyną rozwodów jest małżeństwo ;)

0

@gumaz jak nie szukać atencji

0

@MOLESTA wczoraj ten odcinek na TVP seriale był :)

3

@Kgorecki2500 be like ,,zawsze miałem łeb do interesów"

1

@Kgorecki2500 @MirusAmisz tak mi teraz jeszcze przyszło do głowy - jeśli nie masz sensownych argumentów to krzyczysz tudzież wydzierasz mordę

2

@Kgorecki2500 i ostatecznie tylko sam wyszedł

1

@Colon Cśśś nie ubiegaj faktów. Do Techno jeszcze dojdziemy ;)
Ale nawet git ta muzyka

7

Muzyczna propozycja #296

Tobu - Memory Lane
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16044750#comment-16044750

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Konradowskyy na pewno @Kgorecki2500 się kiedyś chwalił swoimi zestawami

1

@spiderman1899 jeszcze wielu rzeczy o labambie nie wiesz pajączku :)

1

@Arden potwierdzam
Mam co prawda od niedawna, ale jestem zadowolony

4

@Konradowskyy dobra mam coś lepszego
Statystycznie co drugi hiszpański sędzia kibicuję realowi. Reszta nienawidzi Barcelony

1

@Konradowskyy koszulki realu kupuje tylko po to by wycierać nimi podłogi

1

@DragonxNF
To pierwszy i jedyny utwór z czarnym okręgiem w starym stylu ,,Rusted" znanym z utworów z 2013 roku.
To też drugi utwór z mini albumu ,,Nostalgia Week" z okazji 12 urodzin NCS. Pierwszy udostępniłem w 14 muzycznej propozycji (,,Samurai" Jima Yosefa)

6

Muzyczna propozycja #295

Lost Sky x She Is Jules - Darkness
Gatunek: Midtempo


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16041895#comment-16041895

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@tbas tam już by @Luciano99 porządek zrobił i ten stadion to by w tydzień zrobili

1

@kanver_ niestety

1

@gumaz typowe :D
@JordiAlbion to podwójny fart był :)

1

Jaka była wasza najwyższa wygrana w zdrapce?

3

@Culer9002 transfer kwestią godzin

0

2

@misterio czyli tajemnicę Twojego profilowego już znamy :D

2

@Konradowskyy prawda
Ja się w takie rzeczy nie bawię
Nie znam się, nie jestem ekspertem to się nie wypowiem

2

@DragonxNF
Coś na rozluźnienie atmosfery :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?