DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@supraomnes1 skąd ty te wszystkie scenariusze bierzesz?
Z książek czy seriali wątpliwej jakości?
1
@DragonxNF
To pierwszy i jak dotąd jedyny przypadek kiedy logo NCS jest białe, a nie czarne, w utworze oznaczonym czarnym okręgiem.
I jest to nieoficjalnie 3 część ,,Be gone"
6
Muzyczna propozycja #285
Rival - Falling (with CRVN)
Gatunek: Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16010171#comment-16010171
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
To co dajemy już ten puchar realowi czy się jeszcze wstrzymać?
4
Spieprzyliście nam ostatni dzień wakacji
1
@macio_944 nowa maksyma - sprzedać wszystkich, nie kupować nikogo
19
Moi drodzy, po tylu latach mamy w końcu bramkarza
21
No niestety tak to wyglądało
1
Co by się nie stało - Joan Garcia MVP
0
Eric do zmiany dzisiaj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ja pier
Jak to dobrze mieć w końcu bramkarza
1
@blakkudium panie Jebas będzie jakaś kara za to?
- oczywiście. Karny dla realu
0
@bezalkoholowy dżungla - murawa zarośnięta
8
@wyrek i dobrze twierdzą
1
I cyk RMTV:
Laporta przegryzł kabel od łączności z Varem by później podyktować niesłusznie karnego dla Barcelony
5
@bezalkoholowy karny dla realu
0
@esem91 nie no tylko Olmo za moje okno w domu
0
Kur...Olmo żeś mi okno wybił w chałupie
0
Ładny krokiet w wykonaniu Balde
4
Liga top
Murawa jak na polu i farmera
I jeszcze Varu nie ma
Brawo Jebas
0
@esem91 dla mnie karny, ale z takich miękkich
3
Jednak był karny
Ale taki z tych miękkich jak dla mnie
1
Bardzo miękki ten karny
0
Eric dzisiaj ma okropne te podania
Edit: poza oczywiście podaniem do Raphy
0
Stegen by wpuścił
0
Kartoflisko na polu Wieśka jest w lepszym stanie niż to boisko
1
@Frimpong fajnie jakby Fermin taką dzisiaj zrobił
2
Barca nie zamierza go sprzedawać za mniej niż 90 milionów
Dziękuję, do widzenia
1
Walka @Kessie z @Frimpong
https://media.tenor.com/GvHEPSHFxfcAAAAM/fighting-dogs-dogs.gif