DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Muzyczna propozycja #293
More Plastic - Old School
Gatunek: Brostep/Jump Up
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16036948#comment-16036948
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
5
Christensena na szpicę w Barcy
1
@Luciano99 aż tyle? To i tak myślałem że mniej
Musisz się poprawić
0
@CPuyol w teorii tak, ale nie zdziwiłbym się gdyby pewnego dnia te oceny były 100 i wyżej u zawodników tylko po to by wcisnąć jeszcze więcej kart u zawodników już i tak z wysoką oceną
13
Lizanie dooopy realowi przez renifery z Kanady ciąg dalszy
1
@MirusAmisz nie martw się jak będzie trzeba to ea da oceny nawet 99
I nie licz na logiczne myślenie od tych reniferów z Kanady
1
@Konradowskyy to cieszę się
Ogólnie wydaje mi się że RAZIHELL to jeden z popularniejszych producentów muzyki Phonk więc nie dziwi jego jakość.
Tak jak napisałem nie mam tego gatunku dużo, ale uważam że dodałem te z ,,lepszych" a jak wyjdzie to zobaczymy :o
I tak myślałem że Wasza reakcja będzie gorsza XD
3
@DragonxNF
I nadszedł ten dzień. Dokładnie 1 lipca 2022 roku NCS udostępnił pierwszy utwór z gatunku Phonk i jednocześnie pierwszy ciemnozielony kolor okręgu. I wiem że teraz możecie podchodzić do tego sceptycznie, może nawet z niechęcią. Dlatego od razu wyjaśniam. Po pierwsze - u mnie na playliście nie ma dużej liczby tego gatunku więc nie będziecie nim przytłoczeni. Po drugie - przez długi czas NCS nie udostępniał kolejnych utworów z tego gatunku. Dopiero później to się rozkręciło ku niezadowoleniu wielu fanów. Na początku wielu było nowym gatunkiem podekscytowanych. Jednak z perspektywy czasu podejrzewam, że jeśli byłaby taka możliwość, to nie dopuściliby do pojawienia się tego gatunku o czym wspomnę w przyszłości (dlatego radzę to zapamiętać). Mimo wszystko NCS po prostu zaczął udostępniać gatunek, który był (i w pewnym sensie nadal jest, ale szczegóły kiedy indziej) popularny.
W sumie możecie napisać co o tym sądzicie i o samym gatunku oczywiście też. Chętnie poczytam Wasze opinie ;)
7
Muzyczna propozycja #292
RAIZHELL - Faster
Gatunek: Phonk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16033519#comment-16033519
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Kengo tematyka jaką tu napisałeś ciekawa i z ogromnym potencjałem, jednak jest pewien problem, przez który już na starcie przekreśla dla mnie tę produkcję.
To jest anime.
Przepraszam wszystkich fanów tego gatunku i tej produkcji, no ale nie trawię tego stylu kompletnie. Za dzieciaka jeszcze się oglądało (Bakugan, Inazuma Eleven), ale jak lat przybywało tym niechęć do takich animacji rosła
5
Muzyczna propozycja #291
More Plastic & VinDon - Patience
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16031092#comment-16031092
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
@Kgorecki2500 dlatego mam konsole
1
@DragonxNF
Myślicie że to jest mocne?
hehe.....to jest nic w porównaniu z tym co mam na przyszłość w zanadrzu >:)
6
Muzyczna propozycja #290
Zack Merci - BOUNCE! (feat. Nieko)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16028302#comment-16028302
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@kuczyniak no fakt
Nie wyobrażam sobie teraz żebym tak wkręcił się w inną wytwórnię (bo jak widzisz ja często daje jakieś ciekawostki czy statystyki więc wiem sporo).
Patrzyłem kiedyś na inną wytwórnię, dokładnie Monstercat, ale nie przypadła mi muzyka do gustu (mimo że też elektroniczna)
No powiem szczerze, nie wyobrażam już sobie życia bez NCS :)
1
@DragonxNF
Dla wielu najlepszy utwór dubstepowy z NCS i najlepszy utwór 2022 roku. Nie dziwię się, ale czy podzielam opinię? Trudno powiedzieć.
Dodatkowo Tetrix Bass wrócił do wytwórni po ponad 9 latach nieobecności
5
Muzyczna propozycja #289
Tetrix Bass & ROY KNOX - When I'm Gone (feat. Ellen Louise)
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16025424#comment-16025424
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@kuczyniak
Tak, dokładnie.
I odpowiadając od razu na pytanie ,,dlaczego?" - otóż kanał NCS ma aktualnie ponad 2 tysiące utworów (spokojnie, aż tylu propozycji nie będzie :D). Przesłuchałem je wszystkie i nadal jestem na bieżąco. Więc tej muzyki jest tak dużo (a playlista, moja i NCS, wciąż rośnie), że nie czuję potrzeby, ani też chęci, do słuchania muzyki z innych wytwórni, kanałów czy nawet autorów, którzy na NCS się pojawili i mają swoje utwory wydane w innych wytwórniach czy też na swoich kanałach. Dodatkowy duży plus dla NCS jest też taki, że jak sama nazwa wskazuje, udostępniają utwory bez praw autorskich. Więc można je całkowicie legalnie pobrać z ich strony na urządzenie i słuchać bądź wykorzystywać w filmikach np. na YouTube.
Podsumowując, mówię często że słucham muzyki elektronicznej, ale mówiąc precyzyjnie, słucham tylko muzyki z NCS, bo jest jest po prostu tak dużo ;)
5
@blakkudium no i takie rzeczy to ja chcę widzieć częściej
0
@MsBarca jakby tak się zastanowić to na jedno wychodzi :D
1
,,Należy się cieszyć"
Bo ledwo nie dostaliśmy wpier...
0
Mateusz Gotówka co za gol
2
@macio_944 oczywiście przy zimnej Łomżuuuniiii
0
@Eklerek
Tak dla żartu to
A tak na serio to nic bo nie mam samochodu XD
1
@DragonxNF
W poprzedniej propozycji i w utworze ,,Royalty" za, wyraźnie słyszalne, skrzypce odpowiedzialny był Maestro Chives, który jest Polakiem. Nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć.
5
Muzyczna propozycja #288
Cajama - Alone
Gatunek: Bass House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16022566#comment-16022566
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Kgorecki2500 to wiadomo
Skąd ona ma to niby wiedzieć?
https://zapodaj.net/plik-0Hc5xVrkwg
1
@NeroTFP1 polecam ten filmik
Może nie dotyczy tak ,,poważnych" rzeczy, ale idea ta sama
Edit: ten mem też dobrze ukazuje manipulację mediów
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/09/normal/NHmabCvD4FXUZhSfbkFAk9P4R5f0zKSu.png
2
@DragonxNF
Najpopularniejszy utwór z 2022 roku i niepisana druga część hitu Egzod'a - Royalty
5
Muzyczna propozycja #287
Egzod, Maestro Chives & Alaina Cross - No Rival
Gatunek: Orchestral Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16019872#comment-16019872
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak