DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale ta zmiana z Carlo na Xabiego zmieniła tę drużynę
Aż wcale
4
No ale przecież najpierw w piłkę było
1
Ale drukarnia jprdl
1
@Messi1000000 w meczu realu?
Zawsze
0
,,Jak naprawić sytuację na boisku?"
Zmienić sędziego
1
No dobra panowie skoro tak to wygląda to po każdym odbiorze piłki możecie wywalić gonga w łeb przeciwnikowi, bo to co po odbiorze się nie liczy
0
@tbas aLE NaJPieRw w pIŁkĘ ByŁo
2
Duch Casemiro wiecznie żywy
0
Ja się zastanawiam dlaczego jeszcze sędziowie nie biegają w białych koszulkach jak i tak wiadomo pod kogo sędziują
0
Dzisiaj wszyscy jesteśmy za realem....Oviedo
1
@DragonxNF
NCS oficjalnie nawiązał współpracę z Adobe Express, czyli.... absolutnie nic to w naszym życiu nie zmienia XD
6
Muzyczna propozycja #277
Chenda & Shiah Maisel - Find You There
Gatunek: Melodic Dubstep/House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15980441#comment-15980441
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
No i typowa Barcelonka wróciła
0
Luuk de Jong czuwa
0
Nie wiem co to było ale śmieszne XD
1
No i takiego rekina to ja chcę
Pięknie
0
Wygrać ten mecz na złość białym i sędziemu
0
Jazda z to remontadooooo
0
No to jak tam była ręka to tu też
3
Przecież przepisy są proste
Każda ręka piłkarza realu to nie karny
Każda ręka piłkarza Barcelony to karny
Czego nie rozumiecie?
1
Dobra Flick bier kastet i wyjaśnij tam naszych piłkarzy żeby w drugiej połowie lepiej grali
2
Dobra, ale po pierwszej połowie mam takie przemyślenie:
Ten debil który wpadł na idiotyczny pomysł sprzedaży Casado jest jakiś nienormalny
1
@esem91 owszem, ale tej niekonsekwencji sędzięgo nie da się pominąć
Bardziej ewidentna ręka w klasyku nieodgwizdana bo przecież to zawodnik realu był
1
Technologia aj ej
7
Bardzo konsekwentny ten sędzia
Ręka Tchouameniego w klasyku wyciągnięta i nie ma karnego
Balde troszkę wystająca i karny
Oczywiście w obu przypadkach to jest karny ale chodzi o samą niekonsekwencję sędziego
0
No to będzie karny jak już idzie :/
0
Araujo kretynie kiedy ty się oduczysz podnoszenia łapy kiedy akcja jeszcze trwa
0
To nie jest dzień Cubrasiego
1
Stary rekin się odezwał
Po co na siłę walił
0
Dawać Casado na obronę