8

Ale ta zmiana z Carlo na Xabiego zmieniła tę drużynę
Aż wcale

4

No ale przecież najpierw w piłkę było

1

Ale drukarnia jprdl

1

@Messi1000000 w meczu realu?
Zawsze

0

,,Jak naprawić sytuację na boisku?"
Zmienić sędziego

1

No dobra panowie skoro tak to wygląda to po każdym odbiorze piłki możecie wywalić gonga w łeb przeciwnikowi, bo to co po odbiorze się nie liczy

0

@tbas aLE NaJPieRw w pIŁkĘ ByŁo

2

Duch Casemiro wiecznie żywy

0

Ja się zastanawiam dlaczego jeszcze sędziowie nie biegają w białych koszulkach jak i tak wiadomo pod kogo sędziują

0

Dzisiaj wszyscy jesteśmy za realem....Oviedo

1

@DragonxNF
NCS oficjalnie nawiązał współpracę z Adobe Express, czyli.... absolutnie nic to w naszym życiu nie zmienia XD

6

Muzyczna propozycja #277

Chenda & Shiah Maisel - Find You There
Gatunek: Melodic Dubstep/House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15980441#comment-15980441

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

No i typowa Barcelonka wróciła

0

Luuk de Jong czuwa

0

Nie wiem co to było ale śmieszne XD

1

No i takiego rekina to ja chcę
Pięknie

0

Wygrać ten mecz na złość białym i sędziemu

0

Jazda z to remontadooooo

0

No to jak tam była ręka to tu też

3

Przecież przepisy są proste
Każda ręka piłkarza realu to nie karny
Każda ręka piłkarza Barcelony to karny
Czego nie rozumiecie?

1

Dobra Flick bier kastet i wyjaśnij tam naszych piłkarzy żeby w drugiej połowie lepiej grali

2

Dobra, ale po pierwszej połowie mam takie przemyślenie:
Ten debil który wpadł na idiotyczny pomysł sprzedaży Casado jest jakiś nienormalny

1

@esem91 owszem, ale tej niekonsekwencji sędzięgo nie da się pominąć
Bardziej ewidentna ręka w klasyku nieodgwizdana bo przecież to zawodnik realu był

1

Technologia aj ej

7

Bardzo konsekwentny ten sędzia
Ręka Tchouameniego w klasyku wyciągnięta i nie ma karnego
Balde troszkę wystająca i karny
Oczywiście w obu przypadkach to jest karny ale chodzi o samą niekonsekwencję sędziego

0

No to będzie karny jak już idzie :/

0

Araujo kretynie kiedy ty się oduczysz podnoszenia łapy kiedy akcja jeszcze trwa

0

To nie jest dzień Cubrasiego

1

Stary rekin się odezwał
Po co na siłę walił

0

Dawać Casado na obronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?