DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kundee szczerze? Dla mnie najlepsze są topy paprykowe i zielona cebulka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Vegeta88 @FcPortoFan1999 czyli zdania ekspertów na labambie jak zwykle podzielone XD
0
@FcPortoFan1999 serio? :D
Cóż zobaczymy jak się przyjmie (u mnie też)
Ale tamten był już chyba ponad rok bez przerwy, a jest okazja by zmienić
Poza tym niebieski to mój ulubiony kolor :D
1
Miałem nie zmieniać zdjęcia profilowego, ale to mi się jednak bardziej podoba. I lepiej do mnie pasuje :D
#nikogo
1
@macio_944 ja osobiście lubię grać na bramce i miałem okazję stać na takiej większej na orliku (niektórzy też mówią że jestem bardzo dobry tak BTW). Nigdy nie miałem okazji bronić wolnego, ale nie sądzę żebym kiedykolwiek stał i oprowadzał piłkę wzrokiem. Zawsze starałabym się ten strzał obronić nawet gdyby leciał w okienko
3
@Faro @Jakchcesz
No i widzisz @NeroTFP1 koledzy dali sposób jak stać się bestsellerowym pisarzem :D
0
@NeroTFP1 nawet nie wiesz jak mnie cieszy ta informacja. Strasznie ciężko znaleźć podobne książki do tych od Lucindy Berry.
My honest reaction:
https://art.pixilart.com/89618141e685777.gif
3
Thrillery psychologiczne > zwykłe thrillery
1
@Dawidfcb1998 to powiem ci jesteśmy w mniejszości. Zazwyczaj community NCS nie przepada za tym remixem. Uważają że jest to tylko przyspieszona wersja oryginału. Prześmiewczo też nazywają gatunek - Nightcore ;)
8
Muzyczna propozycja #264
Egzod & Maestro Chives - Royalty (ft. Neoni) (Wiguez & Alltair Remix)
Gatunek: Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15936720#comment-15936720
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
Ter Stegen niech tego pucharu nie bierze bo to też (u)puści
0
Jak wpiszecie w google puchar Gampera to coś fajnego się stanie
0
Chop chop panowie biegać po noisku
3
Oriol ty to już możesz z nimi wracać do Włoch
2
Widzę że na Temu jest nowa promocja. Zainstaluj aplikację a dostaniesz piłkarza
https://zapodaj.net/images/991bc092061dc.jpg
2
Yamal i Rafa jak cisną bekę z Kounde
0
A kim jest ten piłkarz z Temu?
0
@AlwaysBlaugrana tak (znaki)
1
Stegen by wpuścił
1
Rekin nie wracaj do tego co było proszę cię XD
0
Al Nassr to ile dawaliście za tego rekina?
0
Mecz dziewiątek XDDD
0
Suarez podaje do Messiego i mamy bramkę.....a nie czekaj
0
@unic ale i tak nie widziałem tego od czerwca
2
@MessiForeverTheBest kolor koszulek się zgadza
1
Trzeba przyznać że wspaniałe to uczucie wrócić do tak grającej Barcelony
Bardzo mi tego brakowało
8
Rashford chłopie ty się ogarnij
Ponad 4,5 tysiąca ludzi na Labambie oszukałeś na manitę w pierwszej połowie
0
Aż się początki rekina w Barcelonie przypomniały
2
Kurde gdzie się cofa te wypożyczenie