1

@kundee szczerze? Dla mnie najlepsze są topy paprykowe i zielona cebulka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Vegeta88 @FcPortoFan1999 czyli zdania ekspertów na labambie jak zwykle podzielone XD

0

@FcPortoFan1999 serio? :D
Cóż zobaczymy jak się przyjmie (u mnie też)
Ale tamten był już chyba ponad rok bez przerwy, a jest okazja by zmienić
Poza tym niebieski to mój ulubiony kolor :D

1

Miałem nie zmieniać zdjęcia profilowego, ale to mi się jednak bardziej podoba. I lepiej do mnie pasuje :D
#nikogo

1

@macio_944 ja osobiście lubię grać na bramce i miałem okazję stać na takiej większej na orliku (niektórzy też mówią że jestem bardzo dobry tak BTW). Nigdy nie miałem okazji bronić wolnego, ale nie sądzę żebym kiedykolwiek stał i oprowadzał piłkę wzrokiem. Zawsze starałabym się ten strzał obronić nawet gdyby leciał w okienko

3

@Faro @Jakchcesz
No i widzisz @NeroTFP1 koledzy dali sposób jak stać się bestsellerowym pisarzem :D

0

@NeroTFP1 nawet nie wiesz jak mnie cieszy ta informacja. Strasznie ciężko znaleźć podobne książki do tych od Lucindy Berry.
My honest reaction:
https://art.pixilart.com/89618141e685777.gif

3

Thrillery psychologiczne > zwykłe thrillery

1

@Dawidfcb1998 to powiem ci jesteśmy w mniejszości. Zazwyczaj community NCS nie przepada za tym remixem. Uważają że jest to tylko przyspieszona wersja oryginału. Prześmiewczo też nazywają gatunek - Nightcore ;)

8

Muzyczna propozycja #264

Egzod & Maestro Chives - Royalty (ft. Neoni) (Wiguez & Alltair Remix)
Gatunek: Dancefloor DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15936720#comment-15936720

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

Ter Stegen niech tego pucharu nie bierze bo to też (u)puści

0

Jak wpiszecie w google puchar Gampera to coś fajnego się stanie

0

Chop chop panowie biegać po noisku

3

Oriol ty to już możesz z nimi wracać do Włoch

2

Widzę że na Temu jest nowa promocja. Zainstaluj aplikację a dostaniesz piłkarza
https://zapodaj.net/images/991bc092061dc.jpg

2

Yamal i Rafa jak cisną bekę z Kounde

0

A kim jest ten piłkarz z Temu?

0

@AlwaysBlaugrana tak (znaki)

1

Stegen by wpuścił

1

Rekin nie wracaj do tego co było proszę cię XD

0

Al Nassr to ile dawaliście za tego rekina?

0

Mecz dziewiątek XDDD

0

Suarez podaje do Messiego i mamy bramkę.....a nie czekaj

0

@unic ale i tak nie widziałem tego od czerwca

2

@MessiForeverTheBest kolor koszulek się zgadza

1

Trzeba przyznać że wspaniałe to uczucie wrócić do tak grającej Barcelony
Bardzo mi tego brakowało

8

Rashford chłopie ty się ogarnij
Ponad 4,5 tysiąca ludzi na Labambie oszukałeś na manitę w pierwszej połowie

0

Aż się początki rekina w Barcelonie przypomniały

2

Kurde gdzie się cofa te wypożyczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?