DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Muzyczna propozycja #246
Unknown Brain - Last Thing (ft. Charlotte Sands)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15885279#comment-15885279
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Tutaj gatunkowa niespodzianka. Znane z chill Trapu, bądź Future Bass, zespół UB stworzył Bass House. Fajnie wyszło
7
Muzyczna propozycja #245
Unknown Brain - Don't Bother (ft. Emily J)
Gatunek: Bass House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15882843#comment-15882843
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@bolinho89 Płock. Może nie ma czego zwiedzać za to powietrze jest zanieczyszczone przez petrochemię :)
0
@kuczyniak o UKF jest mi znany. Co prawda nigdy nie słuchałem z tego kanału muzyki, ale wiele razy widziałem :)
2
@DragonxNF
@kuczyniak zapomniałem oznaczyć :p
6
Muzyczna propozycja #244
Unknown Brain - Dance With Me (ft. Alexis Donn)
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15880955#comment-15880955
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@DragonxNF
W tym utworze wokalistą jest jeden z członków zespołu Unknown Brain
5
Muzyczna propozycja #243
Unknown Brain - Oh Darling
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15878408#comment-15878408
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
@Kgorecki2500 zawsze miałeś łeb do interesów
A za co jeśli można wiedzieć?
7
Muzyczna propozycja #242
Unknown Brain - Blackhole (ft. Ava King)
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15875486#comment-15875486
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@krefi10 @Michael24 wiadomo, muzyka elektroniczna zawsze dobra
2
@PatrychoO nie
Powinno być 100100
0
@Faro nie no ja akurat tylko pytałem o opinię innych.
Ja sam też nie byłbym jakimś dużym zwolennikiem tego transferu
1
@FcPortoFan1999 to dlatego takie okrzyki ze stadionu było słychać :D
0
Powiedzmy, że Barcelona jest w stanie kupić i zarejestrować Rodrygo, a sam zawodnik byłby chętny.
Bierzecie przy założeniu że Rashford też będzie u nas?
2
@Kgorecki2500 zapytajmy @Luciano99 o opinie
1
Widzicie jaki sprytny plan szwagry opracowały?
Przełożyli powrót na Camp Nou żeby móc Rashforda sprowadzić
Szwagry big brain time
0
No chyba jeszcze tak szybkiego ,,here we go" to nie było biorąc pod uwagę tylko wznowienie plotek o piłkarzu
5
@Kgorecki2500 procent taki sam jak premia u @Luciano99
3
@Kgorecki2500 najbardziej wiarygodny dziennikarz relacjonujący pikiety
1
@DragonxNF
Jeden z najbardziej chwytających za duszę tekstów od UB. Wspaniały utwór o takiej samej nazwie co album. I uczestnictwo wokalistów, znanych z najpopularniejszych kawałków od UB (MATAFAKA, Control, Why do I?, Say Googbye).
7
Muzyczna propozycja #241
Unknown Brain - Faceless (ft. Marvin Divine & Bri Tolani)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15873039#comment-15873039
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
@jacobFCB trzymaj się. Jesteśmy z tobą
0
@Laminedependencia dzięki, choć muszę przyznać że robiłem tak by był jak najbardziej podobny do zdjęcia i kolorystycznie i proporcjonalnie itp. No ale nie mam aż takich umiejętności, jestem samoukiem amatorem :D
3
I kolejny rysunek zakończony.
Tym razem Śmietnik zębacz
Tu zdjęcie na którym się wzorowałem
https://zapodaj.net/images/b06ca5c5b7de7.png
A tu mój rysunek
https://zapodaj.net/images/6e99dc71df1a5.jpg
0
@kuczyniak polecam
Moim skromnym zdaniem znajdziesz na pewno ciekawe utwory nie tylko że względu na wielkość listy, ale też zróżnicowanie muzyczne. Warto
A mogę już teraz powiedzieć, że to na chwilę obecną połowa mojej playlisty więc będzie tego jeszcze więcej i jeszcze bardziej zróżnicowanie :D
Zdrówka dla rodzinki ;)
1
@Konradowskyy ja jedynie jaki sen pamiętam to 5-0 w pierwszej połowie dla PSG w meczu ligii mistrzów z realem. No ale niestety się nie sprawdziło, biali ten mecz wygrali :/
1
@lajcior tymczasem ja który ostatnią Fifę jaką kupił to fifa 20
https://static2.strzelce360.pl/data/wysiwig/wqtv1fum7knmhdb.jpg
1
@Kgorecki2500 Stitch zawsze na propsie
Pochwalam