1

@blakkudium dziękuję :)

1

@DragonxNF
Dzisiaj mamy dwie wyjątkowe okazję.
Pierwsza - dokładnie 10 lat temu został na YouTube udostępniony aktualnie najpopularniejszy utwór na NCS - ,,On & on" który dzisiaj ma ponad 538 milionów wyświetleń.
Druga - tak się składa, że mam dzisiaj urodziny :D

6

Muzyczna propozycja #231

Cartoon, Jéja - Howling (ft. Asena) (Andromedik Remix)
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15844798#comment-15844798

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

7

Dokładnie 11 lat temu miała miejsce porażka Brazylii z Niemcami aż 7-1 w półfinale mistrzostw świata


1

@Kgorecki2500 i to z jaką ilością. Co się nawalczył przez te miesiące to jego, ale jak wrócił to przestać udostępniać nie może

1

@LambiPL o widzisz. I to jest ładne wyjaśnienie. Dziękuję

2

Dobra powiedzcie mi dlaczego mój komentarz z sucharem został usunięty?
Gdzie złamałem regulamin?

1

@MateS bo w sumie tak właśnie matura wygląda. Uczysz się pewnej wiedzy tylko po to by zdać ten egzamin, a ta sama wiedza jest ci później w większości niepotrzebna

6

Muzyczna propozycja #230

Distrion - Alibi (ft. Heleen)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15842149#comment-15842149

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@NeroTFP1 jeśli to coś znaczy to u mnie byś zdał

1

@DragonxNF chyba znamienne że dzisiaj obudziła mnie lejąca się woda z grzejnika, a tytuł utworu to ,,Get up"...

3

Muzyczna propozycja #229

TOKYO MACHINE & Guy Arthur - GET UP
Gatunek: Complextro/Bass House/Hybrid Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15839112#comment-15839112

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@misterio jak Walker to tylko Alan :D

1

@KobeFR podbijam

1

Czy są jeszcze jacyś sensowni lewoskrzydłowi poza Rashfordem i Lookmanem, których Barcelona mogłaby kupić za te +-60 milionów (albo nawet mniej zważywszy na to że po wiasku z Nico jest szansa na przeznaczenie tych pieniędzy na lewego obrońcę na przykład)?

0

@fc20barca jakbyś chciał to jest taka strona z samymi dobrymi wiadomościami
https://dobrewiadomosci.net.pl/

6

Muzyczna propozycja #228

Clarx & Harddope - Castle
Gatunek: Slap House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15835539#comment-15835539

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

4

@Aragorn33 Lamina wykąpał Messi
A małego to chyba Alemany kąpał

1

Ja się pochwaliłem, a czy jeszcze jest tu ktoś kto lubi rysować i chce się pochwalić pracami? :)

4

Po kilku długich latach wróciłem do rysowania.

Natchnęło mnie do tego po obejrzeniu aktorskiej wersji ,,Jak wytresować smoka". W dzieciństwie dużo tych smoków rysowałem i postanowiłem do tego wrócić.
Wiem że mój rysunek nie wygląda jak u profesjonalistów, które można zobaczyć na YouTube czy Instagramie. Jestem samoukiem amatorem więc proszę o wyrozumiałość :)
Tu zdjęcie na którym się wzorowałem
https://zapodaj.net/images/0917c0fdac407.jpg
A tutaj mój rysunek
https://zapodaj.net/images/2aa414673010a.jpg

1

@DragonxNF
Mocny drop, ale to jak brzmi buid-up w połączeniu z wokalem Neoni to jest jakiś kosmos (i ten charakterystyczny dźwięk ,,hush" jakby zapożyczony z "Cradles" ale zrobiony w stylu Unknown Brain)

6

Muzyczna propozycja #227

Besomorph & Arcando & Neoni - Army
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15830522#comment-15830522

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

Niemki wygrały z Polkami 2-0
Tusk w euforii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Można to jeszcze inaczej podsumować

,,Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór"

Stanisław Wyspiański ,,Wesele"
@NeroTFP1

2

Jak sobie zniszczyć karierę level hard:
Przychodzi do ciebie najlepszy klub na świecie (DWA RAZY) i mówi że jest tobą zainteresowany. Za pierwszym razem odrzucasz ofertę bo obiecałeś bratu, że zagracie razem w europejskich pucharach (jeszcze to w jakiś sposób da się wytłumaczyć). Za rok znowu to samo. Masz szansę grać z najlepszymi piłkarzami, z najlepszym kolegą z reprezentacji, walczyć o wszystkie najważniejsze trofea i masz okazję zapisać się w historii tego najlepszego klubu.
Co robisz?
Ponownie odrzucasz ofertę...
I grasz co najwyżej o zwycięstwo w Pucharze Króla...
Brak słów

0

Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem
Ja od początku wolałem Rashforda czy Diaza niż tego Nico
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

No i w piz... I wylądował
I cały misterny plan też w piz...

3

Pewnie zastanawiacie się po co nas tu @RoberDzik sprowadził...... ja też się zastanawiam

1

@DragonxNF
Trochę ostatnio dużo ROY KNOX'a nieprawdaż? No ale co ja poradzę? Lubię jego muzykę (mam nadzieję że wy też)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?