DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium dziękuję :)
1
@DragonxNF
Dzisiaj mamy dwie wyjątkowe okazję.
Pierwsza - dokładnie 10 lat temu został na YouTube udostępniony aktualnie najpopularniejszy utwór na NCS - ,,On & on" który dzisiaj ma ponad 538 milionów wyświetleń.
Druga - tak się składa, że mam dzisiaj urodziny :D
6
Muzyczna propozycja #231
Cartoon, Jéja - Howling (ft. Asena) (Andromedik Remix)
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15844798#comment-15844798
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
7
Dokładnie 11 lat temu miała miejsce porażka Brazylii z Niemcami aż 7-1 w półfinale mistrzostw świata
1
@Kgorecki2500 i to z jaką ilością. Co się nawalczył przez te miesiące to jego, ale jak wrócił to przestać udostępniać nie może
1
@LambiPL o widzisz. I to jest ładne wyjaśnienie. Dziękuję
2
Dobra powiedzcie mi dlaczego mój komentarz z sucharem został usunięty?
Gdzie złamałem regulamin?
1
@MateS bo w sumie tak właśnie matura wygląda. Uczysz się pewnej wiedzy tylko po to by zdać ten egzamin, a ta sama wiedza jest ci później w większości niepotrzebna
6
Muzyczna propozycja #230
Distrion - Alibi (ft. Heleen)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15842149#comment-15842149
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@NeroTFP1 jeśli to coś znaczy to u mnie byś zdał
1
@DragonxNF chyba znamienne że dzisiaj obudziła mnie lejąca się woda z grzejnika, a tytuł utworu to ,,Get up"...
3
Muzyczna propozycja #229
TOKYO MACHINE & Guy Arthur - GET UP
Gatunek: Complextro/Bass House/Hybrid Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15839112#comment-15839112
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@misterio jak Walker to tylko Alan :D
1
@KobeFR podbijam
1
Czy są jeszcze jacyś sensowni lewoskrzydłowi poza Rashfordem i Lookmanem, których Barcelona mogłaby kupić za te +-60 milionów (albo nawet mniej zważywszy na to że po wiasku z Nico jest szansa na przeznaczenie tych pieniędzy na lewego obrońcę na przykład)?
0
@fc20barca jakbyś chciał to jest taka strona z samymi dobrymi wiadomościami
https://dobrewiadomosci.net.pl/
6
Muzyczna propozycja #228
Clarx & Harddope - Castle
Gatunek: Slap House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15835539#comment-15835539
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
@Cyzix proszę
https://x.com/i/status/1941558863653933275
4
@Aragorn33 Lamina wykąpał Messi
A małego to chyba Alemany kąpał
1
Ja się pochwaliłem, a czy jeszcze jest tu ktoś kto lubi rysować i chce się pochwalić pracami? :)
4
Po kilku długich latach wróciłem do rysowania.
Natchnęło mnie do tego po obejrzeniu aktorskiej wersji ,,Jak wytresować smoka". W dzieciństwie dużo tych smoków rysowałem i postanowiłem do tego wrócić.
Wiem że mój rysunek nie wygląda jak u profesjonalistów, które można zobaczyć na YouTube czy Instagramie. Jestem samoukiem amatorem więc proszę o wyrozumiałość :)
Tu zdjęcie na którym się wzorowałem
https://zapodaj.net/images/0917c0fdac407.jpg
A tutaj mój rysunek
https://zapodaj.net/images/2aa414673010a.jpg
1
@DragonxNF
Mocny drop, ale to jak brzmi buid-up w połączeniu z wokalem Neoni to jest jakiś kosmos (i ten charakterystyczny dźwięk ,,hush" jakby zapożyczony z "Cradles" ale zrobiony w stylu Unknown Brain)
6
Muzyczna propozycja #227
Besomorph & Arcando & Neoni - Army
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15830522#comment-15830522
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
Niemki wygrały z Polkami 2-0
Tusk w euforii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Można to jeszcze inaczej podsumować
,,Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór"
Stanisław Wyspiański ,,Wesele"
@NeroTFP1
2
Jak sobie zniszczyć karierę level hard:
Przychodzi do ciebie najlepszy klub na świecie (DWA RAZY) i mówi że jest tobą zainteresowany. Za pierwszym razem odrzucasz ofertę bo obiecałeś bratu, że zagracie razem w europejskich pucharach (jeszcze to w jakiś sposób da się wytłumaczyć). Za rok znowu to samo. Masz szansę grać z najlepszymi piłkarzami, z najlepszym kolegą z reprezentacji, walczyć o wszystkie najważniejsze trofea i masz okazję zapisać się w historii tego najlepszego klubu.
Co robisz?
Ponownie odrzucasz ofertę...
I grasz co najwyżej o zwycięstwo w Pucharze Króla...
Brak słów
0
Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem
Ja od początku wolałem Rashforda czy Diaza niż tego Nico
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
No i w piz... I wylądował
I cały misterny plan też w piz...
3
Pewnie zastanawiacie się po co nas tu @RoberDzik sprowadził...... ja też się zastanawiam
1
@DragonxNF
Trochę ostatnio dużo ROY KNOX'a nieprawdaż? No ale co ja poradzę? Lubię jego muzykę (mam nadzieję że wy też)