DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DragonxNF
Hejtowany utwór (jak i artysta) za styl, a moim zdaniem niesłusznie. Naprawdę fajny i unikalny styl.
4
Muzyczna propozycja #197
Ascence - Konnichiwa
Gatunek: Trap/Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15745834#comment-15745834
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
Mogę oznaczać
0
Może Stegen to taki bramkarski Pogba - słaby w klubie, dobry w repce
0
Stegen gra o pierwszy skład w Barcelonie
1
Ale Stegen się rzucił
0
Ten Woltemade w porównaniu z resztą piłkarzy to wygląda jakby bramkarz sobie poszedł pograć w polu taki wysoki skubany
6
Muzyczna propozycja #196
Jim Yosef - Moonlight
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15743194#comment-15743194
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
Mogę oznaczać
0
@Kgorecki2500 pierwsze co mi przyszło do głowy to że wygląda jak Horizon Forbidden west na sterydach....na porządnych sterydach (to pochwała nie krytyka)
1
@DragonxNF
Kolejny twórca, który stracił na zmianie gatunku. Kiedyś fajny future bounce, teraz gorszy bass house i trap.
5
Muzyczna propozycja #195
Dirty Palm - No Stopping Love
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15739307#comment-15739307
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@BorzyKrzys taktyk
1
@DragonxNF
Przynoszę odskocznię od polityki :D
Clarx miał fajniejsze utwory kiedy tworzył future house. Teraz niestety się przerzucił na rock/alternative dance i, jak dla mnie, wyszło to na gorsze.
3
Muzyczna propozycja #194
Clarx - Bones
Gatunek: Future Bounce/Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15732777#comment-15732777
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
9
Pisałem o tym wczoraj, ale muszę się powtórzyć.
Niestety robicie to samo co politycy i czego od was oczekują.
Obrażacie się wzajemnie, obrzucacie błotem i nie szanujecie wyboru i poglądów innych. Nie tak powinna wyglądać polityka na poziomie. Powinniśmy rozmawiać, wymieniać się pomysłami i dyskutować z szacunkiem do drugiej osoby, nawet jeśli ma całkowicie odmienne poglądy polityczne.
Teraz jest hejt na osoby mieszkające na wsi tylko za to że zagłosowali tak, a nie inaczej. W ten sposób politycy, a później ludzie, dzielą społeczeństwo na lepszy i gorszy sort tylko że względu na inne poglądy i na to że zagłosowali tak jak chcieli i mieli do tego prawo. Może to iść oczywiście w drugą stronę. Mieszkańcy wsi mogą atakować mieszkańców miast z tego samego powodu. To nie powinno tak wyglądać.
My jako społeczeństwo powinniśmy mieć szacunek do siebie nawzajem i nie atakować innych tylko dlatego że mają inne poglądy polityczne czy dlatego że zagłosowali na innego kandydata. Możemy się spierać i nie zgadzać, ale róbmy to z szacunkiem.
Znam osoby, które zagłosowały inaczej niż ja, ale nie kłócimy się i nie obrażamy z tego powodu. Mamy do tego dystans i nie ulegami wpływowi polityków i nie gardzimy sobą nawzajem.
I tak powinno wyglądać nasze społeczeństwo i politycy. Niestety tak nie jest, ale mam nadzieję że kiedyś będziemy umieli rozmawiać ze sobą z szacunkiem, tak samo jak politycy.
Dziękuję za uwagę
1
@Hosh zgłoszone za otwieranie świeżych ran :( (sarkazm)
1
@PatrychoO kto głosuje w pierwszej na Brauna, a potem na Trzaskowskiego XD
11
Ale się w te dwie godziny za Trzaskowskiego Polska zmieniła to głowa mała
1
Trzeba przyznać że idzie to na żyletki prawie jak niedawno w Rumunii (?)
2
@MessiForeverTheBest a ja myślę że Karol Trzaskowski
0
@BorzyKrzys to jest dopiero niezdecydowany kandydat :D
0
@L4ngusta łap
https://polandelects.com/
9
@Sulimo polska polityka - czysty kandydat
Wybierz jedno
1
@macio_944 a weź w ogóle. Dopiero za 2 miesiące nowy sezon, a ja już się doczekać nie mogę :/
0
@Kgorecki2500 no niestety, ale wystarczy chwilę obejrzeć polemikę na Polsacie i już widać kto daje jaki przykład zwykłym obywatelom
Niestety, ale szacunek dla osób które potrafią rozmawiać z ludźmi którzy mają całkowicie odmienne poglądy i ich nie obrażać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
W tym dniu i przy tej sytuacji warto przytoczyć cytat z Rancza (reszta nitki w komentarzu)
5
@Luciano99 i w takie wyniki wierzę
0
@tomek8756 w Hiszpanii kibice rywalizujących ze sobą drużyn siedzą razem i kibicują. U nas kibice muszą być,,odgradzani" żeby się nie pobili.
To samo jest z polityką niestety
1
@PatrychoO przy rozmowie o polityce też powinni być wobec siebie mili no ale...
6
@don'T.R.I.P.e fajnie było nie?