1

@DragonxNF
Hejtowany utwór (jak i artysta) za styl, a moim zdaniem niesłusznie. Naprawdę fajny i unikalny styl.

4

Muzyczna propozycja #197

Ascence - Konnichiwa
Gatunek: Trap/Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15745834#comment-15745834

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
Mogę oznaczać

0

Może Stegen to taki bramkarski Pogba - słaby w klubie, dobry w repce

0

Stegen gra o pierwszy skład w Barcelonie

1

Ale Stegen się rzucił

0

Ten Woltemade w porównaniu z resztą piłkarzy to wygląda jakby bramkarz sobie poszedł pograć w polu taki wysoki skubany

6

Muzyczna propozycja #196

Jim Yosef - Moonlight
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15743194#comment-15743194

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
Mogę oznaczać

0

@Kgorecki2500 pierwsze co mi przyszło do głowy to że wygląda jak Horizon Forbidden west na sterydach....na porządnych sterydach (to pochwała nie krytyka)

1

@DragonxNF
Kolejny twórca, który stracił na zmianie gatunku. Kiedyś fajny future bounce, teraz gorszy bass house i trap.

5

Muzyczna propozycja #195

Dirty Palm - No Stopping Love
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15739307#comment-15739307

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@BorzyKrzys taktyk

1

@DragonxNF
Przynoszę odskocznię od polityki :D

Clarx miał fajniejsze utwory kiedy tworzył future house. Teraz niestety się przerzucił na rock/alternative dance i, jak dla mnie, wyszło to na gorsze.

3

Muzyczna propozycja #194

Clarx - Bones
Gatunek: Future Bounce/Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15732777#comment-15732777

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

9

Pisałem o tym wczoraj, ale muszę się powtórzyć.

Niestety robicie to samo co politycy i czego od was oczekują.
Obrażacie się wzajemnie, obrzucacie błotem i nie szanujecie wyboru i poglądów innych. Nie tak powinna wyglądać polityka na poziomie. Powinniśmy rozmawiać, wymieniać się pomysłami i dyskutować z szacunkiem do drugiej osoby, nawet jeśli ma całkowicie odmienne poglądy polityczne.
Teraz jest hejt na osoby mieszkające na wsi tylko za to że zagłosowali tak, a nie inaczej. W ten sposób politycy, a później ludzie, dzielą społeczeństwo na lepszy i gorszy sort tylko że względu na inne poglądy i na to że zagłosowali tak jak chcieli i mieli do tego prawo. Może to iść oczywiście w drugą stronę. Mieszkańcy wsi mogą atakować mieszkańców miast z tego samego powodu. To nie powinno tak wyglądać.
My jako społeczeństwo powinniśmy mieć szacunek do siebie nawzajem i nie atakować innych tylko dlatego że mają inne poglądy polityczne czy dlatego że zagłosowali na innego kandydata. Możemy się spierać i nie zgadzać, ale róbmy to z szacunkiem.
Znam osoby, które zagłosowały inaczej niż ja, ale nie kłócimy się i nie obrażamy z tego powodu. Mamy do tego dystans i nie ulegami wpływowi polityków i nie gardzimy sobą nawzajem.
I tak powinno wyglądać nasze społeczeństwo i politycy. Niestety tak nie jest, ale mam nadzieję że kiedyś będziemy umieli rozmawiać ze sobą z szacunkiem, tak samo jak politycy.

Dziękuję za uwagę

1

@Hosh zgłoszone za otwieranie świeżych ran :( (sarkazm)

1

@PatrychoO kto głosuje w pierwszej na Brauna, a potem na Trzaskowskiego XD

11

Ale się w te dwie godziny za Trzaskowskiego Polska zmieniła to głowa mała

1

Trzeba przyznać że idzie to na żyletki prawie jak niedawno w Rumunii (?)

2

@MessiForeverTheBest a ja myślę że Karol Trzaskowski

0

@BorzyKrzys to jest dopiero niezdecydowany kandydat :D

0

9

@Sulimo polska polityka - czysty kandydat
Wybierz jedno

1

@macio_944 a weź w ogóle. Dopiero za 2 miesiące nowy sezon, a ja już się doczekać nie mogę :/

0

@Kgorecki2500 no niestety, ale wystarczy chwilę obejrzeć polemikę na Polsacie i już widać kto daje jaki przykład zwykłym obywatelom
Niestety, ale szacunek dla osób które potrafią rozmawiać z ludźmi którzy mają całkowicie odmienne poglądy i ich nie obrażać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

W tym dniu i przy tej sytuacji warto przytoczyć cytat z Rancza (reszta nitki w komentarzu)


5

@Luciano99 i w takie wyniki wierzę

0

@tomek8756 w Hiszpanii kibice rywalizujących ze sobą drużyn siedzą razem i kibicują. U nas kibice muszą być,,odgradzani" żeby się nie pobili.
To samo jest z polityką niestety

1

@PatrychoO przy rozmowie o polityce też powinni być wobec siebie mili no ale...

6

@don'T.R.I.P.e fajnie było nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?