2

@Kgorecki2500 jak byłem w szkole to mi mówili że 72>68 ale najwyraźniej się coś zmieniło

8

No i widzicie? Jakby był Mentzen to by wygrał bo miał największą szansę na zwycięstwo w drugiej turze z Rafałem Trzaskowskim

1

@RoberDzik takiego dyktatora nam trzeba

0

@Frimpong
PPPP
Nikoś Dyzma
Od 2026 roku

0

Beruhige dich, hier ist noch alles möglich

2

To kiedy ta trzecia tura?

3

Tu jest potrzebna weryfikacja VAR

0

Czyli remis 2,5 roku rządzi Rafał a resztę Karol

0

To na żyletki idzie

0

Iiii..... Wygrałem?

4

Dobra kiedy dogrywka i karne?

6

Ludzie chowajta się, zaroz pier**lnie

0

@tomek8756 wygląda na to że strona nie istnieje :)

0

I to jest sposób na zachęcenie ludzi do głosowania ;)

https://img33.demotywatoryfb.pl//uploads/202506/1748760954_z4ixdi_600.jpg

6

Jako że mamy miesiąc dumy, chciałbym powiedzieć, że jestem dumny z bycia kibicem FC Barcelony

1

@DragonxNF
Szkoda że Robin Hustin już nie jest aktywny. Miał wyjątkowo fajny future bounce.

5

Muzyczna propozycja #193

Robin Hustin - On Fire
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15727410#comment-15727410

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

2

Wreszcie moja ulubiona saga wróciła :D

13

Taki to był finał


0

Jak myślicie tak obiektywie - Barcelona ma szansę w następnym sezonie na wygranie ligii mistrzów?

3

Wreszcie wywalenie 100 mld dolarów dało efekty

1

Kolory wstążek dobre, ale drużyna nie dobra

0

Być na miejscu PSG dzisiaj - to jest nasz cel na następny sezon

2

Ofensywny football i Luis Enrique wygrał - fajno
PSG wygrał - nie fajno

4

Stop he's already dead

0

To może jednak dobrze że Inter w tym finale gra.

Bo jakbyśmy my mieli dostać od P$G 4 bramki w finale to ból byłby nieporównywalnie większy od tego odpadnięcia w półfinale

0

@Matheu12 źle się zestarzało i szybko

2

No nic, gratulacje dla Enrique
Niestety kolejny puchar LM dla petrodolarów

1

Niby już się człowiek pogodził z tą porażką, ale jak teraz patrzy na ten finał od którego dzieliło nas tak niewiele to jednak jest przykro :(

6

Muzyczna propozycja #192

Marin Hoxha x Annie Sollange - Falling For You
Gatunek: Electropop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15723822#comment-15723822

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?