DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 jak byłem w szkole to mi mówili że 72>68 ale najwyraźniej się coś zmieniło
8
No i widzicie? Jakby był Mentzen to by wygrał bo miał największą szansę na zwycięstwo w drugiej turze z Rafałem Trzaskowskim
1
@RoberDzik takiego dyktatora nam trzeba
0
@Frimpong
PPPP
Nikoś Dyzma
Od 2026 roku
0
Beruhige dich, hier ist noch alles möglich
2
To kiedy ta trzecia tura?
3
Tu jest potrzebna weryfikacja VAR
0
Czyli remis 2,5 roku rządzi Rafał a resztę Karol
0
To na żyletki idzie
0
Iiii..... Wygrałem?
4
Dobra kiedy dogrywka i karne?
6
Ludzie chowajta się, zaroz pier**lnie
0
@tomek8756 wygląda na to że strona nie istnieje :)
0
I to jest sposób na zachęcenie ludzi do głosowania ;)
https://img33.demotywatoryfb.pl//uploads/202506/1748760954_z4ixdi_600.jpg
6
Jako że mamy miesiąc dumy, chciałbym powiedzieć, że jestem dumny z bycia kibicem FC Barcelony
1
@DragonxNF
Szkoda że Robin Hustin już nie jest aktywny. Miał wyjątkowo fajny future bounce.
5
Muzyczna propozycja #193
Robin Hustin - On Fire
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15727410#comment-15727410
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
Wreszcie moja ulubiona saga wróciła :D
13
Taki to był finał
0
Jak myślicie tak obiektywie - Barcelona ma szansę w następnym sezonie na wygranie ligii mistrzów?
3
Wreszcie wywalenie 100 mld dolarów dało efekty
1
Kolory wstążek dobre, ale drużyna nie dobra
0
Być na miejscu PSG dzisiaj - to jest nasz cel na następny sezon
2
Ofensywny football i Luis Enrique wygrał - fajno
PSG wygrał - nie fajno
4
Stop he's already dead
0
To może jednak dobrze że Inter w tym finale gra.
Bo jakbyśmy my mieli dostać od P$G 4 bramki w finale to ból byłby nieporównywalnie większy od tego odpadnięcia w półfinale
0
@Matheu12 źle się zestarzało i szybko
2
No nic, gratulacje dla Enrique
Niestety kolejny puchar LM dla petrodolarów
1
Niby już się człowiek pogodził z tą porażką, ale jak teraz patrzy na ten finał od którego dzieliło nas tak niewiele to jednak jest przykro :(
6
Muzyczna propozycja #192
Marin Hoxha x Annie Sollange - Falling For You
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15723822#comment-15723822
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys