6

Jako że mamy miesiąc dumy, chciałbym powiedzieć, że jestem dumny z bycia kibicem FC Barcelony

1

@DragonxNF
Szkoda że Robin Hustin już nie jest aktywny. Miał wyjątkowo fajny future bounce.

5

Muzyczna propozycja #193

Robin Hustin - On Fire
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15727410#comment-15727410

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

2

Wreszcie moja ulubiona saga wróciła :D

13

Taki to był finał


0

Jak myślicie tak obiektywie - Barcelona ma szansę w następnym sezonie na wygranie ligii mistrzów?

3

Wreszcie wywalenie 100 mld dolarów dało efekty

1

Kolory wstążek dobre, ale drużyna nie dobra

0

Być na miejscu PSG dzisiaj - to jest nasz cel na następny sezon

2

Ofensywny football i Luis Enrique wygrał - fajno
PSG wygrał - nie fajno

4

Stop he's already dead

0

To może jednak dobrze że Inter w tym finale gra.

Bo jakbyśmy my mieli dostać od P$G 4 bramki w finale to ból byłby nieporównywalnie większy od tego odpadnięcia w półfinale

0

@Matheu12 źle się zestarzało i szybko

2

No nic, gratulacje dla Enrique
Niestety kolejny puchar LM dla petrodolarów

1

Niby już się człowiek pogodził z tą porażką, ale jak teraz patrzy na ten finał od którego dzieliło nas tak niewiele to jednak jest przykro :(

6

Muzyczna propozycja #192

Marin Hoxha x Annie Sollange - Falling For You
Gatunek: Electropop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15723822#comment-15723822

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

Możecie polecić jakąś myszkę biurową?

Bezprzewodowa, duża (dł. 110+ mm, i szerokość 60+ mm) i cicha.

Nie interesuje mnie gamingowa, chce zwykłą biurową.

1

@Kessie Norek to ty?

0

@FcPortoFan1999 dobra, to teraz trzeba jakoś poinformować władze naszych klubów, że dobiliśmy targu :D

0

0

@FcPortoFan1999 tyle co mareczek, ale możemy odpuścić zmienne. Czyli 15 mln
Radzę się zastanowić. Młodszy od Ter Stegena, czasem lepszy, z perspektywą podniesienia umiejętności. I sam chce odejść

0

@FcPortoFan1999 to kończymy negocjacje
Dziękuję za poświęcony czas

0

@FcPortoFan1999 dodajecie 5 mln zmiennych za wygranie ligii i deal

2

@DragonxNF
Jak pewnie zauważyliście jest to ten sam utwór (177 propozycja) tylko z wokalem, co było normą swego czasu u Lost Sky'a. Wydawał instrumentalną wersję by za jakiś czas wydać ten sam utwór z wokalem, przez co był przez pewną część community hejtowany. Ostatnio to się zmieniło i nie wydaje już utworów instrumentalnych tylko od razu z wokalem. Co najlepsze - te z wokalem mają o wiele więcej wyświetleń na YT i są ogólnie bardziej popularne (w tym przypadku instrumental - 40 mln wyświetleń, z wokalem - 114 mln)
Co do tego utworu - moim zdaniem najlepszy od Lost Sky'a. Troszkę mi się ,,przejadł" ale wciąż jest jednym z najlepszych i nadal jestem trochę od niego uzależniony. Wokal robi sporą robotę ;)

5

Muzyczna propozycja #191

Lost Sky - Dreams pt. II (feat. Sara Skinner)
Gatunek: Trap/Jungle Terror


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15720901#comment-15720901

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@FcPortoFan1999 o to akurat dobrze się składa. Ile jesteście w stanie zapłacić? :D

0

@BorzyKrzys taktyk

1

@Konradowskyy taktyk

0

@arasz1819 po ponownym rozegraniu meczu z Osasuną

1

Co tu się wyprawia się


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?