DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jako że mamy miesiąc dumy, chciałbym powiedzieć, że jestem dumny z bycia kibicem FC Barcelony
1
@DragonxNF
Szkoda że Robin Hustin już nie jest aktywny. Miał wyjątkowo fajny future bounce.
5
Muzyczna propozycja #193
Robin Hustin - On Fire
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15727410#comment-15727410
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
Wreszcie moja ulubiona saga wróciła :D
13
Taki to był finał
0
Jak myślicie tak obiektywie - Barcelona ma szansę w następnym sezonie na wygranie ligii mistrzów?
3
Wreszcie wywalenie 100 mld dolarów dało efekty
1
Kolory wstążek dobre, ale drużyna nie dobra
0
Być na miejscu PSG dzisiaj - to jest nasz cel na następny sezon
2
Ofensywny football i Luis Enrique wygrał - fajno
PSG wygrał - nie fajno
4
Stop he's already dead
0
To może jednak dobrze że Inter w tym finale gra.
Bo jakbyśmy my mieli dostać od P$G 4 bramki w finale to ból byłby nieporównywalnie większy od tego odpadnięcia w półfinale
0
@Matheu12 źle się zestarzało i szybko
2
No nic, gratulacje dla Enrique
Niestety kolejny puchar LM dla petrodolarów
1
Niby już się człowiek pogodził z tą porażką, ale jak teraz patrzy na ten finał od którego dzieliło nas tak niewiele to jednak jest przykro :(
6
Muzyczna propozycja #192
Marin Hoxha x Annie Sollange - Falling For You
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15723822#comment-15723822
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
Możecie polecić jakąś myszkę biurową?
Bezprzewodowa, duża (dł. 110+ mm, i szerokość 60+ mm) i cicha.
Nie interesuje mnie gamingowa, chce zwykłą biurową.
1
@Kessie Norek to ty?
0
@FcPortoFan1999 dobra, to teraz trzeba jakoś poinformować władze naszych klubów, że dobiliśmy targu :D
0
@FcPortoFan1999 deal
0
@FcPortoFan1999 tyle co mareczek, ale możemy odpuścić zmienne. Czyli 15 mln
Radzę się zastanowić. Młodszy od Ter Stegena, czasem lepszy, z perspektywą podniesienia umiejętności. I sam chce odejść
0
@FcPortoFan1999 to kończymy negocjacje
Dziękuję za poświęcony czas
0
@FcPortoFan1999 dodajecie 5 mln zmiennych za wygranie ligii i deal
2
@DragonxNF
Jak pewnie zauważyliście jest to ten sam utwór (177 propozycja) tylko z wokalem, co było normą swego czasu u Lost Sky'a. Wydawał instrumentalną wersję by za jakiś czas wydać ten sam utwór z wokalem, przez co był przez pewną część community hejtowany. Ostatnio to się zmieniło i nie wydaje już utworów instrumentalnych tylko od razu z wokalem. Co najlepsze - te z wokalem mają o wiele więcej wyświetleń na YT i są ogólnie bardziej popularne (w tym przypadku instrumental - 40 mln wyświetleń, z wokalem - 114 mln)
Co do tego utworu - moim zdaniem najlepszy od Lost Sky'a. Troszkę mi się ,,przejadł" ale wciąż jest jednym z najlepszych i nadal jestem trochę od niego uzależniony. Wokal robi sporą robotę ;)
5
Muzyczna propozycja #191
Lost Sky - Dreams pt. II (feat. Sara Skinner)
Gatunek: Trap/Jungle Terror
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15720901#comment-15720901
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@FcPortoFan1999 o to akurat dobrze się składa. Ile jesteście w stanie zapłacić? :D
0
@BorzyKrzys taktyk
1
@Konradowskyy taktyk
0
@arasz1819 po ponownym rozegraniu meczu z Osasuną
1
Co tu się wyprawia się