DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DragonxNF
Ciekawostka: Drakkar to rodzaj Landskipu, popularny wikiński statek wojenny, którym wikingowie wybierali się na łupieżcze wyprawy. Nazwa pochodzi od staroskandynawskiego słowa drekar, co znaczy po polsku smok.
3
Muzyczna propozycja #189
Distrion & Electro-Light - Drakkar
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15713037#comment-15713037
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
@DragonxNF
Wyjątkowy przez swój kinowy charakter, który jest/był znakiem rozpoznawczym zespołu Koven.
Ten i kolejne utwory są częścią albumu NCS: Reloaded wydanego w 2019 roku.
4
Muzyczna propozycja #188
Koven - Never Have I Felt This
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15708601#comment-15708601
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
Dobra jak wszyscy to i ja
Nawrocki opłacał sędziów by faworyzowali real madryt
2
@DragonxNF
Chyba jedna z największych pomyłek jeśli chodzi o kolor okręgu (niebieski to dubstep), ale nawet pasuje. Może nawet dzięki temu ma tak dużo wyświetleń. Zresztą nie zajmujmy się kolorem tylko wsłuchajmy się w ten piękny utwór ;)
4
Muzyczna propozycja #187
Rival x Cadmium - Willow Tree (feat. Rosendale)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15704083#comment-15704083
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
3
Wystaw oceny po meczu
No chciałbym, ale nie nie mogę, strona roz y ebana
1
@blakkudium trzeba zapisać, będzie się to wnukom pokazywać
1
@Roobo Garcia
David
Nico
Nie wiem
Mógł być Tah no ale...
0
@19Macio93 ja natomiast bym się bardzo zdziwił.
Garcia za 25 mln, David za darmo, kilka pozycji potrzeba wzmocnić rezerwowymi lub na podstawowymi piłkarzami
2
@Nightraider moja ulubiona :D
Będzie jeszcze ciekawiej bo Barcelona potrzebuje wzmocnień, a i kilka ciekawych nazwisk się pojawia
1
Panie Flick - DZIĘKUJĘ za ten piękny sezon i już nie mogę się doczekać następnego (oby jeszcze lepszego)
0
I jak ja mam teraz wytrzymać te kilka tygodni bez Barcelony Hansiego Flicka? :(
Przynajmniej niedługo rusza transferowa saga i nie wiem jak wy, ale ja jestem bardzo ciekaw kogo Barcelona sprowadzi i jak się wzmocni
1
I jest 10 dla Olmo
2
Ewidentny karny
0
Nie chcę siać defetyzmu, ale chyba Lewandowski jednak nie wyprzedzi Mbappe
2
Nico weź już nie żartuj tylko chodź do nas
1
Serio Barcelona nie szuka żadnego napastnika? Przecież jest David za darmo do wzięcia. To byłaby głupota nie wziąć go, a już tym bardziej nie szukać napastnika
0
Nosz kur.. kolejne okno wybite
0
Flick całkowicie ufa Deco
No ja jakoś niespecjalnie
6
Ale nur, prawie jak Ronaldo
2
Oho łysy się wkurzył
1
Co za typ, ale zez
0
Mbappe już ma ciepło
2
Jest 100 Roberta
1
@Kapitan hawk tak, strzelił bramkę z przewrotki na 1-0 w pierwszym meczu chyba w sezonie 2019/2020
0
Legenderny piłkarz XD
0
No i bardzo dobrze. Jeden z najlepszych bramkarzy tego sezonu i za ,,grosze". Do tego młody. Jedyną przeszkodą jest tylko to że jest zawodnikiem Espanyolu, ale poza tym głupio by Barcelona zrobiła gdyby nawet nie spróbowała.
6
Muzyczna propozycja #186
Andromedik - With Me
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15699285#comment-15699285
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys