2

@DragonxNF
Ciekawostka: Drakkar to rodzaj Landskipu, popularny wikiński statek wojenny, którym wikingowie wybierali się na łupieżcze wyprawy. Nazwa pochodzi od staroskandynawskiego słowa drekar, co znaczy po polsku smok.

3

Muzyczna propozycja #189

Distrion & Electro-Light - Drakkar
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15713037#comment-15713037

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

2

@DragonxNF
Wyjątkowy przez swój kinowy charakter, który jest/był znakiem rozpoznawczym zespołu Koven.
Ten i kolejne utwory są częścią albumu NCS: Reloaded wydanego w 2019 roku.

4

Muzyczna propozycja #188

Koven - Never Have I Felt This
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15708601#comment-15708601

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

Dobra jak wszyscy to i ja

Nawrocki opłacał sędziów by faworyzowali real madryt

2

@DragonxNF
Chyba jedna z największych pomyłek jeśli chodzi o kolor okręgu (niebieski to dubstep), ale nawet pasuje. Może nawet dzięki temu ma tak dużo wyświetleń. Zresztą nie zajmujmy się kolorem tylko wsłuchajmy się w ten piękny utwór ;)

4

Muzyczna propozycja #187

Rival x Cadmium - Willow Tree (feat. Rosendale)
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15704083#comment-15704083

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

3

Wystaw oceny po meczu
No chciałbym, ale nie nie mogę, strona roz y ebana

1

@blakkudium trzeba zapisać, będzie się to wnukom pokazywać

1

@Roobo Garcia
David
Nico
Nie wiem
Mógł być Tah no ale...

0

@19Macio93 ja natomiast bym się bardzo zdziwił.
Garcia za 25 mln, David za darmo, kilka pozycji potrzeba wzmocnić rezerwowymi lub na podstawowymi piłkarzami

2

@Nightraider moja ulubiona :D
Będzie jeszcze ciekawiej bo Barcelona potrzebuje wzmocnień, a i kilka ciekawych nazwisk się pojawia

1

Panie Flick - DZIĘKUJĘ za ten piękny sezon i już nie mogę się doczekać następnego (oby jeszcze lepszego)

0

I jak ja mam teraz wytrzymać te kilka tygodni bez Barcelony Hansiego Flicka? :(

Przynajmniej niedługo rusza transferowa saga i nie wiem jak wy, ale ja jestem bardzo ciekaw kogo Barcelona sprowadzi i jak się wzmocni

1

I jest 10 dla Olmo

2

Ewidentny karny

0

Nie chcę siać defetyzmu, ale chyba Lewandowski jednak nie wyprzedzi Mbappe

2

Nico weź już nie żartuj tylko chodź do nas

1

Serio Barcelona nie szuka żadnego napastnika? Przecież jest David za darmo do wzięcia. To byłaby głupota nie wziąć go, a już tym bardziej nie szukać napastnika

0

Nosz kur.. kolejne okno wybite

0

Flick całkowicie ufa Deco
No ja jakoś niespecjalnie

6

Ale nur, prawie jak Ronaldo

2

Oho łysy się wkurzył

1

Co za typ, ale zez

0

Mbappe już ma ciepło

2

Jest 100 Roberta

1

@Kapitan hawk tak, strzelił bramkę z przewrotki na 1-0 w pierwszym meczu chyba w sezonie 2019/2020

0

Legenderny piłkarz XD

0

No i bardzo dobrze. Jeden z najlepszych bramkarzy tego sezonu i za ,,grosze". Do tego młody. Jedyną przeszkodą jest tylko to że jest zawodnikiem Espanyolu, ale poza tym głupio by Barcelona zrobiła gdyby nawet nie spróbowała.

6

Muzyczna propozycja #186

Andromedik - With Me
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15699285#comment-15699285

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?