1

@Kapitan hawk Albański Wendesday

2

Ten z Albanii jakby za karę tam śpiewał

1

San Marino śpiewa ,,Tutaj Italia"

0

@agaFCB @Kgorecki2500 w sumie zależy kiedy. W piosenkach takich jak ta to oczywiście, ale w mówionym lub innych gatunkach muzycznych to raczej nie ładny język

3

Szwecja na eurowizji: ,,Może małe bara bara"~ Johny Bravo

0

Bara bara bara pastuj

1

Pastuj pastuj uooo

3

@norbi77 nie zapominaj o dodatkowych punktach za poprawność polityczną

3

Nie ironicznie ta piosenka ,,reklamowa" made in Switzerland jest lepsza od niejednej na eurowizji

4

Portugalia na eurowizji dostosowała się poziomem do Cristiano :D

0

@lajcior ale poziom muzyki o wiele niższy

0

Ałaaa moje oczy

5

@Cobra303 @norbi77 to by nic nie dało. Nie dałoby nic

3

Czego ona od tego Włodarza chce?

4

@norbi77 wyżej mocniej

2

W sumie pasuje do eurowizji ta piosenka - taka nijaka

1

@Roobo w punkt (znaki)

0

O panie to po polsku idzie

0

@Consigliere pasuje ten komentarz do całej eurowizji

0

Klaun z Temu (znaki)

0

@MesQueUnClub96 idealny komentarz do całej eurowizji

0

@michaleu chyba z nikim
Bo żadnego głosowania nie było

0

@pluszek nie opłaca się

0

@Cochise to sarkazm prawda?..... prawda?

1

Energia, skrzypce, Vibe
Wy myślicie: piosenka Islandii
Ja myślę


3

Rudy się żeni po Islandzku XD

1

@Sulimo tak to jest jak muzyczny konkurs zmienia swój charakter na poprawnie polityczny

1

@michaleu 10-15 sekund (?) na pewno mniej niż minutę. Zależy od tego jak szybko pilot startuje

0

Wielka Brytania z podsumowaniem całej eurowizji ,,What the hell just happened" :D

1

@michaleu podobno żucie gumy pomaga. Ja natomiast wypuszczam powietrze uszami. W sensie zatykasz nos i wypuszczasz powietrze. Ja nie muszę zatykać nosa żeby tak zrobić ale mówię na wszelki :D
Za 4 razem już nie było żadnego stresu więc idzie się przyzwyczaić do lotów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?