DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Albański Wendesday
2
Ten z Albanii jakby za karę tam śpiewał
1
San Marino śpiewa ,,Tutaj Italia"
0
@agaFCB @Kgorecki2500 w sumie zależy kiedy. W piosenkach takich jak ta to oczywiście, ale w mówionym lub innych gatunkach muzycznych to raczej nie ładny język
3
Szwecja na eurowizji: ,,Może małe bara bara"~ Johny Bravo
0
Bara bara bara pastuj
1
Pastuj pastuj uooo
3
@norbi77 nie zapominaj o dodatkowych punktach za poprawność polityczną
3
Nie ironicznie ta piosenka ,,reklamowa" made in Switzerland jest lepsza od niejednej na eurowizji
4
Portugalia na eurowizji dostosowała się poziomem do Cristiano :D
0
@lajcior ale poziom muzyki o wiele niższy
0
Ałaaa moje oczy
5
@Cobra303 @norbi77 to by nic nie dało. Nie dałoby nic
3
Czego ona od tego Włodarza chce?
4
@norbi77 wyżej mocniej
2
W sumie pasuje do eurowizji ta piosenka - taka nijaka
1
@Roobo w punkt (znaki)
0
O panie to po polsku idzie
0
@Consigliere pasuje ten komentarz do całej eurowizji
0
Klaun z Temu (znaki)
0
@MesQueUnClub96 idealny komentarz do całej eurowizji
0
@michaleu chyba z nikim
Bo żadnego głosowania nie było
0
@pluszek nie opłaca się
0
@Cochise to sarkazm prawda?..... prawda?
1
Energia, skrzypce, Vibe
Wy myślicie: piosenka Islandii
Ja myślę
3
Rudy się żeni po Islandzku XD
1
@Sulimo tak to jest jak muzyczny konkurs zmienia swój charakter na poprawnie polityczny
1
@michaleu 10-15 sekund (?) na pewno mniej niż minutę. Zależy od tego jak szybko pilot startuje
0
Wielka Brytania z podsumowaniem całej eurowizji ,,What the hell just happened" :D
1
@michaleu podobno żucie gumy pomaga. Ja natomiast wypuszczam powietrze uszami. W sensie zatykasz nos i wypuszczasz powietrze. Ja nie muszę zatykać nosa żeby tak zrobić ale mówię na wszelki :D
Za 4 razem już nie było żadnego stresu więc idzie się przyzwyczaić do lotów.