0

Klaun z Temu (znaki)

0

@MesQueUnClub96 idealny komentarz do całej eurowizji

0

@michaleu chyba z nikim
Bo żadnego głosowania nie było

0

@pluszek nie opłaca się

0

@Cochise to sarkazm prawda?..... prawda?

1

Energia, skrzypce, Vibe
Wy myślicie: piosenka Islandii
Ja myślę


3

Rudy się żeni po Islandzku XD

1

@Sulimo tak to jest jak muzyczny konkurs zmienia swój charakter na poprawnie polityczny

1

@michaleu 10-15 sekund (?) na pewno mniej niż minutę. Zależy od tego jak szybko pilot startuje

0

Wielka Brytania z podsumowaniem całej eurowizji ,,What the hell just happened" :D

1

@michaleu podobno żucie gumy pomaga. Ja natomiast wypuszczam powietrze uszami. W sensie zatykasz nos i wypuszczasz powietrze. Ja nie muszę zatykać nosa żeby tak zrobić ale mówię na wszelki :D
Za 4 razem już nie było żadnego stresu więc idzie się przyzwyczaić do lotów.

2

@michaleu spokojnie. Ja też za pierwszym razem się bałem. Najgorszy jest start, zwłaszcza jeśli pilot bardzo ostro startuje, i lądowanie. Podczas lotu nic właściwie nie czujesz. Jak się boisz to nie polecam patrzeć przez okno. I nie zdziw się bo przy starcie będą ci się uszy zatykać. Rozumiem strach, ale naprawdę nie ma się czego bać. Będzie dobrze. Zajmij czymś głowę a te i tak krótkie 2 godzinie minie szybko :)

1

@esem91 jak w całej eurowizji XD

0

@esem91 oczywiście że tak. I jeszcze lepszą poprawność polityczną

1

@Kgorecki2500 jestem za, ale to niestety najmniejszy problem tego konkursu aktualnie :/

2

@Przemek2323 dlatego tego nie oglądam. Już dawno przestał to być konkurs muzyczny, a stał się poprawnie polityczny i tylko w ten sposób można jakkolwiek wygrać

2

@macio_944 wyrazy współczucia. Trzymaj się

1

@DragonxNF
Wg mnie najlepsza część z całej trylogii

4

Muzyczna propozycja #178

Electro-Light - Symbolism pt. II
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15665556#comment-15665556

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@Hshdhrhdh nie mam jednej ale jeśli miałbym wybierać to Unknown Brain - MATAFAKA

0

Barcelona wygrała ligę w sezonie 2024/2025
A wydaje się jakby to było wczoraj

4

Szczęsny fumador, Szczęsny fumador, Szczęsny fumaaaadoooor!

0

@NeroTFP1 dlaczego warto?
Cóż....ma taki fajny lektorski głos :D

9

Wojtek w kapeluszu z biało czerwoną flagą pali fajka jadąc autobusem i celebrując zwycięstwo ligii z Barceloną

Cudowny widok

5

1

@Sulimo dużo zdrówka dla siostry :)

6

Muzyczna propozycja #177

Lost Sky - Dreams
Gatunek: Trap/Jungle Terror


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15659620#comment-15659620

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

2

@Encore Messi by się takich bramek nie powstydził. W sumie podobne.

8

Ale co real nas zgniótł i wygrał potrójną koronę po kupieniu Mbappe to ich :D

28

A jak wpiszecie w google ,,FC Barcelona" to coś fajnego się stanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?