DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klaun z Temu (znaki)
0
@MesQueUnClub96 idealny komentarz do całej eurowizji
0
@michaleu chyba z nikim
Bo żadnego głosowania nie było
0
@pluszek nie opłaca się
0
@Cochise to sarkazm prawda?..... prawda?
1
Energia, skrzypce, Vibe
Wy myślicie: piosenka Islandii
Ja myślę
3
Rudy się żeni po Islandzku XD
1
@Sulimo tak to jest jak muzyczny konkurs zmienia swój charakter na poprawnie polityczny
1
@michaleu 10-15 sekund (?) na pewno mniej niż minutę. Zależy od tego jak szybko pilot startuje
0
Wielka Brytania z podsumowaniem całej eurowizji ,,What the hell just happened" :D
1
@michaleu podobno żucie gumy pomaga. Ja natomiast wypuszczam powietrze uszami. W sensie zatykasz nos i wypuszczasz powietrze. Ja nie muszę zatykać nosa żeby tak zrobić ale mówię na wszelki :D
Za 4 razem już nie było żadnego stresu więc idzie się przyzwyczaić do lotów.
2
@michaleu spokojnie. Ja też za pierwszym razem się bałem. Najgorszy jest start, zwłaszcza jeśli pilot bardzo ostro startuje, i lądowanie. Podczas lotu nic właściwie nie czujesz. Jak się boisz to nie polecam patrzeć przez okno. I nie zdziw się bo przy starcie będą ci się uszy zatykać. Rozumiem strach, ale naprawdę nie ma się czego bać. Będzie dobrze. Zajmij czymś głowę a te i tak krótkie 2 godzinie minie szybko :)
1
@esem91 jak w całej eurowizji XD
0
@esem91 oczywiście że tak. I jeszcze lepszą poprawność polityczną
1
@Kgorecki2500 jestem za, ale to niestety najmniejszy problem tego konkursu aktualnie :/
2
@Przemek2323 dlatego tego nie oglądam. Już dawno przestał to być konkurs muzyczny, a stał się poprawnie polityczny i tylko w ten sposób można jakkolwiek wygrać
2
@macio_944 wyrazy współczucia. Trzymaj się
1
@DragonxNF
Wg mnie najlepsza część z całej trylogii
4
Muzyczna propozycja #178
Electro-Light - Symbolism pt. II
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15665556#comment-15665556
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@Hshdhrhdh nie mam jednej ale jeśli miałbym wybierać to Unknown Brain - MATAFAKA
0
Barcelona wygrała ligę w sezonie 2024/2025
A wydaje się jakby to było wczoraj
4
Szczęsny fumador, Szczęsny fumador, Szczęsny fumaaaadoooor!
0
@NeroTFP1 dlaczego warto?
Cóż....ma taki fajny lektorski głos :D
9
Wojtek w kapeluszu z biało czerwoną flagą pali fajka jadąc autobusem i celebrując zwycięstwo ligii z Barceloną
Cudowny widok
5
A więc jednak działa
https://zapodaj.net/images/2d9d327295315.jpg
1
@Sulimo dużo zdrówka dla siostry :)
6
Muzyczna propozycja #177
Lost Sky - Dreams
Gatunek: Trap/Jungle Terror
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15659620#comment-15659620
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
@Encore Messi by się takich bramek nie powstydził. W sumie podobne.
8
Ale co real nas zgniótł i wygrał potrójną koronę po kupieniu Mbappe to ich :D
28
A jak wpiszecie w google ,,FC Barcelona" to coś fajnego się stanie ;)