DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo kur.. jedziemy dalej
0
Weź temu przygłupowi daj czerwoną
0
@PizzerMan pozytywne odczucia. Nic trudnego w sumie
0
@PizzerMan Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka przede wszystkim :)
Pamiętaj 30 to nie jest wcale tak dużo :D
A ja teraz odpoczywam po kolosie słuchając muzyki
4
Muzyczna propozycja #167
Andromedik - Let Me In
Gatunek: DnB/Melodic Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15607050#comment-15607050
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
4
Wreszcie ktoś się zgadza, że przy straconej bramce ter Stegen nie mógł nic zrobić.
1
Jak powstał dubstep XDDD
https://streamable.com/7kw148
1
@DragonxNF
Podobno to ulubiony utwór (z NCS) Alana Walkera
3
Muzyczna propozycja #166
NIVIRO - Flares
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15603013#comment-15603013
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@BulaKG hmm
Kurde, wspieram konkurencję :/
11
@pt9 ,,piękny obraz pogotowia" jak i całej służby zdrowia w Polsce :/
Dużo zdrowia dla teścia
4
Muzyczna propozycja #165
Unknown Brain & Spce CadeX - Holding You (feat. Max Landry)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15597473#comment-15597473
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
14
A co jeśli już ze Stegenem w bramce nie przegramy żadnego meczu?
5
@Kapitan hawk od razu remis. Ja bym wolał wygraną Celty
0
Ten mecz (i w sumie cały sezon) pokazuje że mamy zbyt wąską kadrę. W lecie trzeba będzie kupić kilku piłkarzy na niektóre pozycje. To jest w sumie jedyny minus jaka ta drużyną aktualnie ma.
5
Czyli tradycyjnie
Przed meczem - rozjedziemy rywala 10-0
Po pierwszej połowie - nie wygramy tego meczu, możemy zapomnieć o tryplecie, liga dla realu
Po meczu - bardzo dobrze, powiększona przewaga nad realem, lecimy po potrójną koronę, nikt nas nie zatrzyma
0
Gerard Martin MVP XDDD
1
Kurs na faul u Martina z realu wynosi chyba 1.01
2
A widzicie Stegen obronił
3
Gerard Martin - New Jordi Alba | Best Young Left Defender | Best Assist & Skills 2025 | Danza Kuduro Remix
0
A któż to asystował na złość LaRambli?
0
@masa11 nerwy (znaki)
3
Widać że Yamal i Rapha dostali zastrzyki przed wejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
No i git
Lecimy po drugą
2
Pedri, Fati - out
Rapha, de Jong - in
2
To co w przerwie zmiana - Szczęsny in, Stegen out? :D
18
Czyli mówicie że już wszystko przegrane i nie ma sensu oglądać i w ogóle sprzedać wszystkich kupić wszystkich?
1
Anuara nie powinno być już na boisku
1
Fort zamiast biec za rywalem to rozkłada ręce, nie wiem po ch..
1
Fort gra gorzej niż Martin
LaRambla: angery