0

Brawo kur.. jedziemy dalej

0

Weź temu przygłupowi daj czerwoną

0

@PizzerMan pozytywne odczucia. Nic trudnego w sumie

0

@PizzerMan Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka przede wszystkim :)
Pamiętaj 30 to nie jest wcale tak dużo :D
A ja teraz odpoczywam po kolosie słuchając muzyki

4

Muzyczna propozycja #167

Andromedik - Let Me In
Gatunek: DnB/Melodic Drumstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15607050#comment-15607050

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

4

Wreszcie ktoś się zgadza, że przy straconej bramce ter Stegen nie mógł nic zrobić.

1

Jak powstał dubstep XDDD
https://streamable.com/7kw148

1

@DragonxNF
Podobno to ulubiony utwór (z NCS) Alana Walkera

3

Muzyczna propozycja #166

NIVIRO - Flares
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15603013#comment-15603013

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@BulaKG hmm



Kurde, wspieram konkurencję :/

11

@pt9 ,,piękny obraz pogotowia" jak i całej służby zdrowia w Polsce :/
Dużo zdrowia dla teścia

4

Muzyczna propozycja #165

Unknown Brain & Spce CadeX - Holding You (feat. Max Landry)
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15597473#comment-15597473

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

14

A co jeśli już ze Stegenem w bramce nie przegramy żadnego meczu?

5

@Kapitan hawk od razu remis. Ja bym wolał wygraną Celty

0

Ten mecz (i w sumie cały sezon) pokazuje że mamy zbyt wąską kadrę. W lecie trzeba będzie kupić kilku piłkarzy na niektóre pozycje. To jest w sumie jedyny minus jaka ta drużyną aktualnie ma.

5

Czyli tradycyjnie

Przed meczem - rozjedziemy rywala 10-0

Po pierwszej połowie - nie wygramy tego meczu, możemy zapomnieć o tryplecie, liga dla realu

Po meczu - bardzo dobrze, powiększona przewaga nad realem, lecimy po potrójną koronę, nikt nas nie zatrzyma

0

Gerard Martin MVP XDDD

1

Kurs na faul u Martina z realu wynosi chyba 1.01

2

A widzicie Stegen obronił

3

Gerard Martin - New Jordi Alba | Best Young Left Defender | Best Assist & Skills 2025 | Danza Kuduro Remix

0

A któż to asystował na złość LaRambli?

0

@masa11 nerwy (znaki)

3

Widać że Yamal i Rapha dostali zastrzyki przed wejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

No i git
Lecimy po drugą

2

Pedri, Fati - out
Rapha, de Jong - in

2

To co w przerwie zmiana - Szczęsny in, Stegen out? :D

18

Czyli mówicie że już wszystko przegrane i nie ma sensu oglądać i w ogóle sprzedać wszystkich kupić wszystkich?

1

Anuara nie powinno być już na boisku

1

Fort zamiast biec za rywalem to rozkłada ręce, nie wiem po ch..

1

Fort gra gorzej niż Martin
LaRambla: angery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?