3

Jednak jest sprawiedliwość w piłce nożnej

0

Kocham tych piłkarzy
Kocham tego trenera
Kocham ten klub

1

Hansi Flick nadal niepokonany w finałach

0

Rudiger pokazał swoje prawdziwe oblicze

1

Jak na moje oko to tak -60 IQ

0

,,Araujo rozebrany" XDDD

0

Oddało bieganie maratonów po meczach :D

0

Złodzieje nas okradają w tym meczu jak mogą

1

Były co najmniej dwie sytuacje gdzie ewidentnie był karny dla Barcelony. Nic nie sprawdzali
Teraz jak ewidentnie nie ma karnego to poszedł sprawdzać
Cyrk

0

Ale za tamte mógłby teraz być karny

3

Cyrk że w takiej sytuacji sprawdzają, a przy Cubarsim, Ferranie nie

0

Rekin jak ja cię kocham

3

Strzela ten którego nie powinno być już na boisku

1

@Rafalloxfcb oczywisty karny

56

Podsumujmy pierwszą połowę w wykonaniu sędziego:
-Brak żółtej kartki dla Vasqueza
-Brak drugiej żółtej dla Tchouameniego
-Brak żółtej kartki dla Rudigera
-Brak żółtej kartki dla Ceballosa
-Brak karnego za rękę Asencio
-Oraz brak karnego za ciągnięcie Cubarsiego przez Ceballosa

Widać że wczorajszy cyrk realu przynosi skutki

2

Sędzia już nad tym nie panuje

1

Żałosne prześcieradła

0

Sędzia ale ty nie ulegaj presji białych

2

Lepiej się tego zrobić nie dało

1

17-latek porobił złotą piłkę

3

Nazwanie Rudigera neandertalczykiem byłoby obrazą dla neandertalczyków

2

Kłapouchy dzisiaj na przekór LaRambli

1

Yamal wygląda jakby sobie włosy miodem wysmarował XDDD

1

No i czego Stegenem straszycie. Prawie zawału dostałem :D

0

@PizzerMan na to jest jeszcze trochę za wcześnie. Przeczytałem mniej więcej 30 stron na czytniku i jeszcze nic się nie wydarzyło, ale widzę do czego to zmierza. Zresztą nie lubię oceniać książki po pierwszych stronach czy nawet jakiejś części. Z prostego powodu - czytałem raz książkę która pierwszą połowę miała średnią. Jednak druga połowa była bardzo dobra i ostatecznie dobrze ją wspominam. Dlatego ostateczna ocena po przeczytaniu ;)

0

@PizzerMan zacząłem czytać ,,I nie było już nikogo" Agathy Christie. Pierwsze zetknięcie się z tą autorką. I oczywiście czekam na mecz

1

@DragonxNF
Jeden z bardziej hejtowanych utworów. Osobiście nie wiem czemu, mi się podoba.

5

Muzyczna propozycja #157

Kisma - We Are
Gatunek: Electro House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15560958#comment-15560958

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

28

@Kgorecki2500
-Szynek tylko nie rób nam wstydu
-Dobra, dobra

11

Real jak typowy bobas.
Napłakał się, napłakał, a na koniec i tak się zes*ał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?