DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jednak jest sprawiedliwość w piłce nożnej
0
Kocham tych piłkarzy
Kocham tego trenera
Kocham ten klub
1
Hansi Flick nadal niepokonany w finałach
0
Rudiger pokazał swoje prawdziwe oblicze
1
Jak na moje oko to tak -60 IQ
0
,,Araujo rozebrany" XDDD
0
Oddało bieganie maratonów po meczach :D
0
Złodzieje nas okradają w tym meczu jak mogą
1
Były co najmniej dwie sytuacje gdzie ewidentnie był karny dla Barcelony. Nic nie sprawdzali
Teraz jak ewidentnie nie ma karnego to poszedł sprawdzać
Cyrk
0
Ale za tamte mógłby teraz być karny
3
Cyrk że w takiej sytuacji sprawdzają, a przy Cubarsim, Ferranie nie
0
Rekin jak ja cię kocham
3
Strzela ten którego nie powinno być już na boisku
1
@Rafalloxfcb oczywisty karny
56
Podsumujmy pierwszą połowę w wykonaniu sędziego:
-Brak żółtej kartki dla Vasqueza
-Brak drugiej żółtej dla Tchouameniego
-Brak żółtej kartki dla Rudigera
-Brak żółtej kartki dla Ceballosa
-Brak karnego za rękę Asencio
-Oraz brak karnego za ciągnięcie Cubarsiego przez Ceballosa
Widać że wczorajszy cyrk realu przynosi skutki
2
Sędzia już nad tym nie panuje
1
Żałosne prześcieradła
0
Sędzia ale ty nie ulegaj presji białych
2
Lepiej się tego zrobić nie dało
1
17-latek porobił złotą piłkę
3
Nazwanie Rudigera neandertalczykiem byłoby obrazą dla neandertalczyków
2
Kłapouchy dzisiaj na przekór LaRambli
1
Yamal wygląda jakby sobie włosy miodem wysmarował XDDD
1
No i czego Stegenem straszycie. Prawie zawału dostałem :D
0
@PizzerMan na to jest jeszcze trochę za wcześnie. Przeczytałem mniej więcej 30 stron na czytniku i jeszcze nic się nie wydarzyło, ale widzę do czego to zmierza. Zresztą nie lubię oceniać książki po pierwszych stronach czy nawet jakiejś części. Z prostego powodu - czytałem raz książkę która pierwszą połowę miała średnią. Jednak druga połowa była bardzo dobra i ostatecznie dobrze ją wspominam. Dlatego ostateczna ocena po przeczytaniu ;)
0
@PizzerMan zacząłem czytać ,,I nie było już nikogo" Agathy Christie. Pierwsze zetknięcie się z tą autorką. I oczywiście czekam na mecz
1
@DragonxNF
Jeden z bardziej hejtowanych utworów. Osobiście nie wiem czemu, mi się podoba.
5
Muzyczna propozycja #157
Kisma - We Are
Gatunek: Electro House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15560958#comment-15560958
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
28
@Kgorecki2500
-Szynek tylko nie rób nam wstydu
-Dobra, dobra
11
Real jak typowy bobas.
Napłakał się, napłakał, a na koniec i tak się zes*ał