1

Co ten Henry w studiu XDDD

0

Mimo straconych 2 bramek gramy naprawdę bardzo dobrze. Ten Inter jest dzisiaj do zrobienia. Walczymy. Vamos

1

Hansi wprowadził mental nie tylko u zawodników ale też i u kibiców.
Nawet przy 2-0 nie martwiłem się jakoś bardzo, bo już nie takie rzeczy widziałem w tym sezonie.
Dziękuję Flick

1

Wszystkich sezonowców co pisali po 2-0 że już po meczu proszę o przeprosimy

0

Yamal odpalił beast mode jak kiedyś Messi

1

Yamlek z naciągniętym mięśniem nadal jest groźny

1

Odpalam sobię Canal Plus bo chciałem obejrzeć reklamy a tu jakiś mecz puszczają

0

Oprawa ładniejsza niż u Arsenalu który od kilku lat nie był w półfinale

6

0

@Culer9002 proszę niech to będzie fałszywy alarm albo niepotwierdzona informacja

0

@clyde ja miałem koszulkę z Messim, ale od początku tego sezonu jest Yamal. Na każdym meczu w koszulce i szaliku ;)

4

Muzyczna propozycja #161

Prismo - Stronger
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15582879#comment-15582879

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

3

@Czajka90 ja mam jeden: real madryt to najlepszy klub

2

Nie no, dobry ten ryż

2

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

0

@VamoSBarca88 to ten sam który nie widział ręki Dumfriesa w meczu Barcelony z Interem?

0

Kto sędziuje w tym meczu?

2

@Eklerek gdyby tak było to byśmy nie wygrali z realem w ostatnim finale superpucharu ;)

0

Pierwszy raz widziałem takie rozegranie wolnego, ale dobrze że skutecznie

0

@BorzyKrzys tylko trochę muszą to jeszcze usprawnić bo podobno w jakimś meczu system AI pomylił łysinę sędziego z piłką :D

0

Położył się jak doświadczony piłkarz realu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Karny dla realu

5

Muzyczna propozycja #160

Uplink & Alex Skrindo - Me & You (feat. Axol)
Gatunek: Future House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15579045#comment-15579045

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@Sinirsey nie zapomniałem, po prostu czasem piszę ciekawostki albo opinię na temat jakiegoś utworu który udostępniam ;)

1

@DragonxNF
Znany i lubiany, jeden z lepszych Future Bounce z potencjałem na imprezy. Kolejny z tych od których byłem swego czasu uzależniony - codziennie go grałem :)

5

Muzyczna propozycja #159

Dirty Palm - Oblivion (feat. Micah Martin)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15575599#comment-15575599

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@BorzyKrzys taktyk

13

3

Wysłałbym Rudigera do Choroszczy, ale szkoda trochę innych pacjentów, którzy musieliby się z nim męczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?