DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co ten Henry w studiu XDDD
0
Mimo straconych 2 bramek gramy naprawdę bardzo dobrze. Ten Inter jest dzisiaj do zrobienia. Walczymy. Vamos
1
Hansi wprowadził mental nie tylko u zawodników ale też i u kibiców.
Nawet przy 2-0 nie martwiłem się jakoś bardzo, bo już nie takie rzeczy widziałem w tym sezonie.
Dziękuję Flick
1
Wszystkich sezonowców co pisali po 2-0 że już po meczu proszę o przeprosimy
0
Yamal odpalił beast mode jak kiedyś Messi
1
Yamlek z naciągniętym mięśniem nadal jest groźny
1
Odpalam sobię Canal Plus bo chciałem obejrzeć reklamy a tu jakiś mecz puszczają
0
Oprawa ładniejsza niż u Arsenalu który od kilku lat nie był w półfinale
6
Yamal jednak gra
https://i.imgflip.com/556ncz.png
0
@Culer9002 proszę niech to będzie fałszywy alarm albo niepotwierdzona informacja
0
@clyde ja miałem koszulkę z Messim, ale od początku tego sezonu jest Yamal. Na każdym meczu w koszulce i szaliku ;)
4
Muzyczna propozycja #161
Prismo - Stronger
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15582879#comment-15582879
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
3
@Czajka90 ja mam jeden: real madryt to najlepszy klub
2
Nie no, dobry ten ryż
2
No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
0
@VamoSBarca88 to ten sam który nie widział ręki Dumfriesa w meczu Barcelony z Interem?
0
Kto sędziuje w tym meczu?
2
@Eklerek gdyby tak było to byśmy nie wygrali z realem w ostatnim finale superpucharu ;)
0
Pierwszy raz widziałem takie rozegranie wolnego, ale dobrze że skutecznie
0
@BorzyKrzys tylko trochę muszą to jeszcze usprawnić bo podobno w jakimś meczu system AI pomylił łysinę sędziego z piłką :D
0
Położył się jak doświadczony piłkarz realu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Karny dla realu
5
Muzyczna propozycja #160
Uplink & Alex Skrindo - Me & You (feat. Axol)
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15579045#comment-15579045
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@Sinirsey nie zapomniałem, po prostu czasem piszę ciekawostki albo opinię na temat jakiegoś utworu który udostępniam ;)
1
@DragonxNF
Znany i lubiany, jeden z lepszych Future Bounce z potencjałem na imprezy. Kolejny z tych od których byłem swego czasu uzależniony - codziennie go grałem :)
5
Muzyczna propozycja #159
Dirty Palm - Oblivion (feat. Micah Martin)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15575599#comment-15575599
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@BorzyKrzys taktyk
13
Rudiger w 120 minucie:
https://zapodaj.net/images/8122daa620d98.jpg
3
Wysłałbym Rudigera do Choroszczy, ale szkoda trochę innych pacjentów, którzy musieliby się z nim męczyć.