DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
No niestety nie mamy prawa się cieszyć
13
Nie chcę siać defetyzmu wśród kibiców realu, ale oni chyba mistrzostwa to już nie zdobędą
1
@blakkudium witam po odsiadce :)
14
Ale co niepotrzebnie wygraliśmy z realem żeby później przegrywać mecze to nasze :D
10
Z okazji wygrania ligi życzę Espanyolowi spadku i wszystkiego najgorszego
1
Campeones Campeones OLE OLE OLEEE
0
Weee are the champiooons, my frieeeend
0
Nooo Soto Grado jak żeś mnie zaimponował w tej chwyly
0
No powiedziałbym że czerwona ale sędzią jest Cezar więc...
0
To jest kartka dla niego
0
Czy ci realizatorzy akurat dzisiaj musieli testować te nowe animacje?
Tragiczne są
0
Wszystkie te animacje dzisiaj źle wyglądają
1
Dzieciaku ty jesteś niemożliwy
0
Wooow zerwał pajęczynę
4
A to ciekawe: Araujo zmieniony
Edit: kontuzja....kolejna
0
@FLYP mogę na to zaradzić :D
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSi8KosHpCipnGhuZirEQeJsm8htzR89H7g1A&s
0
@Luciano99 @KamQiX przykro mi
0
Dobra, już spokojnie, Maja zniknęła
3
@Kapitan hawk tak. Już sprzedajemy wszystkich i kupujemy wszystkich
Edit: i @Luciano99 już screeny robi
3
@KamQiX czego to człowiek dla chwili sławy nie zrobi :D
0
Technologia aj ej
1
@tomek8756 tak (znaki)
5
Ja proponuję walkower i spadek Espanyolu
0
@Ramon_Villaverde gra dostosowana poziomem do hiszpańskich sędziów
0
@Piotrek1993 będziemy śledzić poczynania transferowe szwagrów
4
Muzyczna propozycja #176
Jim Yosef & Alex Skrindo - Ruby
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15656291#comment-15656291
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys
1
@DragonxNF
Chyba najbardziej emocjonalny utwór od Diviners. Głównie za sprawą pięknego głosu Harley Bird'a
7
Muzyczna propozycja #175
Diviners - Falling (feat. Harley Bird)
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15654035#comment-15654035
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys
2
@Konradowskyy cóż zostawiłbym to na propozycje, ale zważywszy na to że trochę czasu minie zanim do tego dojdzie to już teraz Ci zaproponuję zespół SadBois
A i jeszcze ostatnio Clarx, ale nie wiem czy jeszcze się zalicza do mniej popularnych
2
A tam eurowizja, nic ciekawego
Jakby to cudeńko tam wjechało to nie byłoby czego zbierać :D