8

No niestety nie mamy prawa się cieszyć


13

Nie chcę siać defetyzmu wśród kibiców realu, ale oni chyba mistrzostwa to już nie zdobędą

1

@blakkudium witam po odsiadce :)

14

Ale co niepotrzebnie wygraliśmy z realem żeby później przegrywać mecze to nasze :D

10

Z okazji wygrania ligi życzę Espanyolowi spadku i wszystkiego najgorszego

1

Campeones Campeones OLE OLE OLEEE

0

Weee are the champiooons, my frieeeend

0

Nooo Soto Grado jak żeś mnie zaimponował w tej chwyly

0

No powiedziałbym że czerwona ale sędzią jest Cezar więc...

0

To jest kartka dla niego

0

Czy ci realizatorzy akurat dzisiaj musieli testować te nowe animacje?
Tragiczne są

0

Wszystkie te animacje dzisiaj źle wyglądają

1

Dzieciaku ty jesteś niemożliwy

0

Wooow zerwał pajęczynę

4

A to ciekawe: Araujo zmieniony
Edit: kontuzja....kolejna

0

@Luciano99 @KamQiX przykro mi

0

Dobra, już spokojnie, Maja zniknęła

3

@Kapitan hawk tak. Już sprzedajemy wszystkich i kupujemy wszystkich
Edit: i @Luciano99 już screeny robi

3

@KamQiX czego to człowiek dla chwili sławy nie zrobi :D

0

Technologia aj ej

1

@tomek8756 tak (znaki)

5

Ja proponuję walkower i spadek Espanyolu

0

@Ramon_Villaverde gra dostosowana poziomem do hiszpańskich sędziów

0

@Piotrek1993 będziemy śledzić poczynania transferowe szwagrów

4

Muzyczna propozycja #176

Jim Yosef & Alex Skrindo - Ruby
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15656291#comment-15656291

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys

1

@DragonxNF
Chyba najbardziej emocjonalny utwór od Diviners. Głównie za sprawą pięknego głosu Harley Bird'a

7

Muzyczna propozycja #175

Diviners - Falling (feat. Harley Bird)
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15654035#comment-15654035

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys

2

@Konradowskyy cóż zostawiłbym to na propozycje, ale zważywszy na to że trochę czasu minie zanim do tego dojdzie to już teraz Ci zaproponuję zespół SadBois
A i jeszcze ostatnio Clarx, ale nie wiem czy jeszcze się zalicza do mniej popularnych

2

A tam eurowizja, nic ciekawego

Jakby to cudeńko tam wjechało to nie byłoby czego zbierać :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?