1

Powiedzmy sobie szczerze - ter Stegen tym występem przypieczętował swój koniec w tym klubie. Jak nie odejdzie to raczej na pewno nie będzie pierwszym bramkarzem

0

@grzechu1999 o kur...za mocne XDDD

1

Patrząc na to jak Flick bierze pod uwagę formę zawodników to po tym, albo po następnym meczu (jeśli Stegen wyjdzie i popełni błędy) to raczej na pewno będzie chciał nowego bramkarza na następny sezon

2

Stegen jeszcze wczorajszy po świętowaniu

7

Mam nadzieję że w najbliższych kilkunastu latach będziemy się zachwycać Yamalem tak jak kiedyś pewnym Argentyńczykiem ;)

1

Tyle już widziałem geniuszu Yamala, a on wciąż mnie zaskakuje

3

Yamal ciebie poyebało

38

Dajcie Yamalowi jakiegoś dzieciaka do wykąpania. Tylko żeby rodzina była za Barceloną

1

I jak tu go z Messim nie porównywać jak strzela te same gole :D

1

No jak Messi w najlepszych latach

1

Szczęsny by wyjął

4

Sprawdzają karnego dla realu?

1

W sumie miło że strony Hiszpanii że dali taką godzinę meczu żeby tuż po jego zakończeniu można było sprawdzić wyniki wyborów

0

@Granto też (znaki)

1

@Batys powiem Ci, że większość community jednak uważa pierwszą część za najgorszą (z czym się zgadzam). Nadal jest on fajny, ale dla większości lepsze są dwie następne części

1

@DragonxNF
Po eurowizji czas na coś dobrego i godnego uwagi :D

Bardzo dobry i energetyczny remix spokojnego i melodyjnego oryginału. Fajnie że NIVIRO zachował oryginalne tempo i charakter wokalu na początku.

4

Muzyczna propozycja #179

Rival x Cadmium - Seasons (feat. Harley Bird) (NIVIRO Remix)
Gatunek: Hardstyle/Psystyle


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15668437#comment-15668437

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@Batys oczywiście klasyk, ale ja jednak pozostanę przy swoim :D
Zresztą poczekaj, bo jeszcze 3 część będzie to może się zmieni ;)

0

No nic, za rok my też musimy wysłać jakiegoś pokemona to może wtedy wygramy

1

Ostatnia dobra piosenka na eurowizji


0

No i teraz cały rok trzeba czekać na ten polityczny konkurs

0

@D10SLEO jak zawsze na eurowizji

1

I cyk pozew Izraela o antysemityzm na Eurowizji

1

@clyde rób tak jak ja: oglądaj dla beki i nie bierz tego na poważnie

5

Malarz jest dumny

0

@A4ron dobrze posmarowane

3

Ufff najważniejsze że Żydzi nie wygrali

0

@Nazio_87 jak zawsze na eurowizji

4

Ten Izrael to jeszcze wygra XD

1

Prawie 300. Widzę daleko te macki sięgają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?