DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiedzmy sobie szczerze - ter Stegen tym występem przypieczętował swój koniec w tym klubie. Jak nie odejdzie to raczej na pewno nie będzie pierwszym bramkarzem
0
@grzechu1999 o kur...za mocne XDDD
1
Patrząc na to jak Flick bierze pod uwagę formę zawodników to po tym, albo po następnym meczu (jeśli Stegen wyjdzie i popełni błędy) to raczej na pewno będzie chciał nowego bramkarza na następny sezon
2
Stegen jeszcze wczorajszy po świętowaniu
7
Mam nadzieję że w najbliższych kilkunastu latach będziemy się zachwycać Yamalem tak jak kiedyś pewnym Argentyńczykiem ;)
1
Tyle już widziałem geniuszu Yamala, a on wciąż mnie zaskakuje
3
Yamal ciebie poyebało
38
Dajcie Yamalowi jakiegoś dzieciaka do wykąpania. Tylko żeby rodzina była za Barceloną
1
I jak tu go z Messim nie porównywać jak strzela te same gole :D
1
No jak Messi w najlepszych latach
1
Szczęsny by wyjął
4
Sprawdzają karnego dla realu?
1
W sumie miło że strony Hiszpanii że dali taką godzinę meczu żeby tuż po jego zakończeniu można było sprawdzić wyniki wyborów
0
@Granto też (znaki)
1
@Batys powiem Ci, że większość community jednak uważa pierwszą część za najgorszą (z czym się zgadzam). Nadal jest on fajny, ale dla większości lepsze są dwie następne części
1
@DragonxNF
Po eurowizji czas na coś dobrego i godnego uwagi :D
Bardzo dobry i energetyczny remix spokojnego i melodyjnego oryginału. Fajnie że NIVIRO zachował oryginalne tempo i charakter wokalu na początku.
4
Muzyczna propozycja #179
Rival x Cadmium - Seasons (feat. Harley Bird) (NIVIRO Remix)
Gatunek: Hardstyle/Psystyle
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15668437#comment-15668437
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@Batys oczywiście klasyk, ale ja jednak pozostanę przy swoim :D
Zresztą poczekaj, bo jeszcze 3 część będzie to może się zmieni ;)
0
No nic, za rok my też musimy wysłać jakiegoś pokemona to może wtedy wygramy
1
Ostatnia dobra piosenka na eurowizji
0
No i teraz cały rok trzeba czekać na ten polityczny konkurs
0
@D10SLEO jak zawsze na eurowizji
1
I cyk pozew Izraela o antysemityzm na Eurowizji
1
@clyde rób tak jak ja: oglądaj dla beki i nie bierz tego na poważnie
5
Malarz jest dumny
0
@A4ron dobrze posmarowane
3
Ufff najważniejsze że Żydzi nie wygrali
0
@Nazio_87 jak zawsze na eurowizji
4
Ten Izrael to jeszcze wygra XD
1
Prawie 300. Widzę daleko te macki sięgają