2

Jest 100 Roberta

1

@Kapitan hawk tak, strzelił bramkę z przewrotki na 1-0 w pierwszym meczu chyba w sezonie 2019/2020

0

Legenderny piłkarz XD

0

No i bardzo dobrze. Jeden z najlepszych bramkarzy tego sezonu i za ,,grosze". Do tego młody. Jedyną przeszkodą jest tylko to że jest zawodnikiem Espanyolu, ale poza tym głupio by Barcelona zrobiła gdyby nawet nie spróbowała.

6

Muzyczna propozycja #186

Andromedik - With Me
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15699285#comment-15699285

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

Ale bramka Joao Felixa z wolnego

5

Muzyczna propozycja #185

3rd Prototype - I Know
Gatunek: Electro House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15694882#comment-15694882

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@BorzyKrzys no tak, ale mimo to przez ostatnie lata był raczej klubem, który w każdym sezonie o to mistrzostwo walczył. I dlatego mnie to dziwi, że tak mało mają tego na koncie.

8

Dopiero teraz zobaczyłem że to dopiero 4 mistrzostwo Napoli.
Myślałem że taki duży klub więcej razy wygrał mistrzostwo. Aż dziwne że połowę tych zdobytych Scudetto byłem świadkiem :D

Tym bardziej gratuluję wszystkim kibicom Napoli na tej stronie :)

1

A co by było jakby Inter wygrał ligę?
Dostaliby później ten puchar czy mają drugi przygotowany na tę okoliczność? Jak to jest w takich sytuacjach?

0

Dobrze że ma wzór bo jakby się pomylił i napisał ,,Inter" to byłby niemały przypał :D

10

I wybuchło - Napoli mistrzem

Gratulacje

5

Chowajcie się, zaraz Wezuwiusz pier***nie

0

@Sulimo opinia?

0

Komentator jeszcze dobija ManU

1

@allien18 +1
Mogliby zrobić coś takiego w każdej lidze

0

@Astad niestety za dużo

2

@Hosh @aldewir ale co się teraz może chwalić że był piłkarzem Barcelony to jego :D

2

I pomyśleć że Yerry Mina kiedyś u nas grał...

1

@Hosh papugjesz mnie? :D

3

Najlepsze po bramkach Napoli jest grane z głośników ,,Levels" Avicii-ego

4

Ankara Lukaku Ankara Lukaku

2

@RoberDzik #ByleNiePSG

2

Dajcie spokój już z tą polityką - byle nie ten czy tamten, a ja powiem nawiązując do ligii mistrzów:

#ByleNiePSG

5

Co za bramka McTomminay

2

@DragonxNF
Jest piątek i się tak fajnie złożyło, że utwór Á la party vibes

5

Muzyczna propozycja #184

RMCM & James Roche - Diamonds (feat. Micah Martin)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15691418#comment-15691418

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@clyde na zwykłe ,,Dragon"
Ale to już z dawnych lat zostało że jak ten nick jest zajęty to dodaję ,,x" (jak wszyscy), a jak nawet ten jest zajęty to dodaję ,,NF" ale tajemnicę tych liter zna tylko kilka osób. Nie jest to coś bardzo osobistego, ale na lewo i prawo tego nie mówię ;)

0

No nareszcie, ile można czekać

1

@DragonxNF
Kolejny hejtowany utwór, a moim zdaniem niesłusznie. Naprawdę przyjemny pop. Ludzie go nie lubią właśnie ze względu na gatunek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?