DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest 100 Roberta
1
@Kapitan hawk tak, strzelił bramkę z przewrotki na 1-0 w pierwszym meczu chyba w sezonie 2019/2020
0
Legenderny piłkarz XD
0
No i bardzo dobrze. Jeden z najlepszych bramkarzy tego sezonu i za ,,grosze". Do tego młody. Jedyną przeszkodą jest tylko to że jest zawodnikiem Espanyolu, ale poza tym głupio by Barcelona zrobiła gdyby nawet nie spróbowała.
6
Muzyczna propozycja #186
Andromedik - With Me
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15699285#comment-15699285
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
Ale bramka Joao Felixa z wolnego
5
Muzyczna propozycja #185
3rd Prototype - I Know
Gatunek: Electro House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15694882#comment-15694882
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@BorzyKrzys no tak, ale mimo to przez ostatnie lata był raczej klubem, który w każdym sezonie o to mistrzostwo walczył. I dlatego mnie to dziwi, że tak mało mają tego na koncie.
8
Dopiero teraz zobaczyłem że to dopiero 4 mistrzostwo Napoli.
Myślałem że taki duży klub więcej razy wygrał mistrzostwo. Aż dziwne że połowę tych zdobytych Scudetto byłem świadkiem :D
Tym bardziej gratuluję wszystkim kibicom Napoli na tej stronie :)
1
A co by było jakby Inter wygrał ligę?
Dostaliby później ten puchar czy mają drugi przygotowany na tę okoliczność? Jak to jest w takich sytuacjach?
0
Dobrze że ma wzór bo jakby się pomylił i napisał ,,Inter" to byłby niemały przypał :D
10
I wybuchło - Napoli mistrzem
Gratulacje
5
Chowajcie się, zaraz Wezuwiusz pier***nie
0
@Sulimo opinia?
0
Komentator jeszcze dobija ManU
1
@allien18 +1
Mogliby zrobić coś takiego w każdej lidze
0
@Astad niestety za dużo
2
@Hosh @aldewir ale co się teraz może chwalić że był piłkarzem Barcelony to jego :D
2
I pomyśleć że Yerry Mina kiedyś u nas grał...
1
@Hosh papugjesz mnie? :D
3
Najlepsze po bramkach Napoli jest grane z głośników ,,Levels" Avicii-ego
4
Ankara Lukaku Ankara Lukaku
2
@RoberDzik #ByleNiePSG
2
Dajcie spokój już z tą polityką - byle nie ten czy tamten, a ja powiem nawiązując do ligii mistrzów:
#ByleNiePSG
5
Co za bramka McTomminay
2
@DragonxNF
Jest piątek i się tak fajnie złożyło, że utwór Á la party vibes
5
Muzyczna propozycja #184
RMCM & James Roche - Diamonds (feat. Micah Martin)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15691418#comment-15691418
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@clyde na zwykłe ,,Dragon"
Ale to już z dawnych lat zostało że jak ten nick jest zajęty to dodaję ,,x" (jak wszyscy), a jak nawet ten jest zajęty to dodaję ,,NF" ale tajemnicę tych liter zna tylko kilka osób. Nie jest to coś bardzo osobistego, ale na lewo i prawo tego nie mówię ;)
0
No nareszcie, ile można czekać
1
@DragonxNF
Kolejny hejtowany utwór, a moim zdaniem niesłusznie. Naprawdę przyjemny pop. Ludzie go nie lubią właśnie ze względu na gatunek.