5

Muzyczna propozycja #198

NIVIRO - Flashes
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15748446#comment-15748446

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
Mogę oznaczać

1

Dobra to kogo w końcu kupujemy na te lewe szydło?
Lookmana, Nico, Rashforda czy Cherkiego?

5

To wszystko przez to że Pedri zszedł

10

Ten mecz w porównaniu do wczorajszego to jak porównanie Barcelony Flicka do Barcelony Setiena

6

Biała koszulka i karny - wszystko się zgadza

1

Tu powinien być czerwony znaczek w lewym górnym rogu bo Hiszpania te Francję gw*łci

0

Łysy trener i Hiszpańscy zawodnicy to zawsze dobre połączenie

1

@ImPolish_ jak pewnie większość ;)
Chociaż ja muszę przyznać mam mały staż bo słucham dopiero od 2021 :p

1

@DragonxNF
Hejtowany utwór (jak i artysta) za styl, a moim zdaniem niesłusznie. Naprawdę fajny i unikalny styl.

4

Muzyczna propozycja #197

Ascence - Konnichiwa
Gatunek: Trap/Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15745834#comment-15745834

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
Mogę oznaczać

0

Może Stegen to taki bramkarski Pogba - słaby w klubie, dobry w repce

0

Stegen gra o pierwszy skład w Barcelonie

1

Ale Stegen się rzucił

0

Ten Woltemade w porównaniu z resztą piłkarzy to wygląda jakby bramkarz sobie poszedł pograć w polu taki wysoki skubany

6

Muzyczna propozycja #196

Jim Yosef - Moonlight
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15743194#comment-15743194

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
Mogę oznaczać

0

@Kgorecki2500 pierwsze co mi przyszło do głowy to że wygląda jak Horizon Forbidden west na sterydach....na porządnych sterydach (to pochwała nie krytyka)

1

@DragonxNF
Kolejny twórca, który stracił na zmianie gatunku. Kiedyś fajny future bounce, teraz gorszy bass house i trap.

5

Muzyczna propozycja #195

Dirty Palm - No Stopping Love
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15739307#comment-15739307

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@BorzyKrzys taktyk

1

@DragonxNF
Przynoszę odskocznię od polityki :D

Clarx miał fajniejsze utwory kiedy tworzył future house. Teraz niestety się przerzucił na rock/alternative dance i, jak dla mnie, wyszło to na gorsze.

3

Muzyczna propozycja #194

Clarx - Bones
Gatunek: Future Bounce/Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15732777#comment-15732777

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

9

Pisałem o tym wczoraj, ale muszę się powtórzyć.

Niestety robicie to samo co politycy i czego od was oczekują.
Obrażacie się wzajemnie, obrzucacie błotem i nie szanujecie wyboru i poglądów innych. Nie tak powinna wyglądać polityka na poziomie. Powinniśmy rozmawiać, wymieniać się pomysłami i dyskutować z szacunkiem do drugiej osoby, nawet jeśli ma całkowicie odmienne poglądy polityczne.
Teraz jest hejt na osoby mieszkające na wsi tylko za to że zagłosowali tak, a nie inaczej. W ten sposób politycy, a później ludzie, dzielą społeczeństwo na lepszy i gorszy sort tylko że względu na inne poglądy i na to że zagłosowali tak jak chcieli i mieli do tego prawo. Może to iść oczywiście w drugą stronę. Mieszkańcy wsi mogą atakować mieszkańców miast z tego samego powodu. To nie powinno tak wyglądać.
My jako społeczeństwo powinniśmy mieć szacunek do siebie nawzajem i nie atakować innych tylko dlatego że mają inne poglądy polityczne czy dlatego że zagłosowali na innego kandydata. Możemy się spierać i nie zgadzać, ale róbmy to z szacunkiem.
Znam osoby, które zagłosowały inaczej niż ja, ale nie kłócimy się i nie obrażamy z tego powodu. Mamy do tego dystans i nie ulegami wpływowi polityków i nie gardzimy sobą nawzajem.
I tak powinno wyglądać nasze społeczeństwo i politycy. Niestety tak nie jest, ale mam nadzieję że kiedyś będziemy umieli rozmawiać ze sobą z szacunkiem, tak samo jak politycy.

Dziękuję za uwagę

1

@Hosh zgłoszone za otwieranie świeżych ran :( (sarkazm)

1

@PatrychoO kto głosuje w pierwszej na Brauna, a potem na Trzaskowskiego XD

11

Ale się w te dwie godziny za Trzaskowskiego Polska zmieniła to głowa mała

1

Trzeba przyznać że idzie to na żyletki prawie jak niedawno w Rumunii (?)

2

@MessiForeverTheBest a ja myślę że Karol Trzaskowski

0

@BorzyKrzys to jest dopiero niezdecydowany kandydat :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?