4

Muzyczna propozycja #211

Ascence - About You
Gatunek: Trap/Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15790082#comment-15790082

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

2

Witamy na pokładzie.
Życzymy samych sukcesów

3

Espanyol mniej niż klub

1

@DragonxNF
Jedno z najlepszych połączeń wokalnych i to jeszcze w tak skocznym utworze. Swoją drogą dzięki tej piosence dowiedziałem się co to znaczy renegat :D

5

Muzyczna propozycja #210

3rd Prototype - Renegade (feat. Harley Bird & Valentina Franco)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15787722#comment-15787722

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

6

Muzyczna propozycja #209

Rival - Be Gone (feat. Caravn)
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15785428#comment-15785428

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@DragonxNF
I kolejny w stylu Alana Walkera do kolekcji. Zresztą Sk-Hall napisał że ma nadzieję na to że Alan go zobaczył. Ciekawe czy faktycznie widział.

6

Muzyczna propozycja #208

Sk-Hall & Ludwiig - New Beginning
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15782659#comment-15782659

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@DragonxNF
To ostatni z albumu NCS: Elevate

6

Muzyczna propozycja #207

Blooom & Ghost'n'Ghost - Desire
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15780118#comment-15780118

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

4

Muzyczna propozycja #206

Besomorph & Coopex - Redemption (ft. Riell)
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15777488#comment-15777488

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@BorzyKrzys ja też bym prosił o oznaczenie jeśli można :)

4

Muzyczna propozycja #205

Egzod - Rise Up (ft. Veronica Bravo & M.I.M.E)
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15774476#comment-15774476

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@DragonxNF
Pierwszy solowy kawałek Rival'a co trafnie zauważył w komentarzach inny wykonawca - CADMIUM. Wyszło znakomicie.

5

Muzyczna propozycja #204

Rival - Walls (feat. Bryan Finlay)
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15771767#comment-15771767

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

5

Muzyczna propozycja #203

Vosai - Love Of My Life
Gatunek: Trap/Breaks


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15767512#comment-15767512

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

Sprzedać wszystkich kupić wszystkich....a nie czekaj

1

@DragonxNF
Możecie mówić co chcecie. Dla mnie to najlepszy utwór od Diviners. Doceniam nostalgiczny charakter ,,Tropic Love" i emocjonalny ,,Falling" ale to jest coś wyjątkowego.
Ten i następne utwory są częścią albumu NCS: Elevate

3

Muzyczna propozycja #202

Diviners - Escape (feat. Rossy)
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15764102#comment-15764102

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

3

Zielu be like:

Urząd Miasta w Kielcach z roku na rok pracuje coraz lepiej. W sposób wzorowy, a nawet wzorcowy realizujemy zadania własne oraz rządowe zadania zlecone. Warto dodać iż w czasie pandemi COVID-19 z urzędu stanu cywilnego w Kielcach, korzystają nie tylko mieszkańcy Kielc, ale również mieszkańcy ościennych gmin rejestrując urodzenia oraz przychodząc do naszego urzędu po odpis aktów zgonów.

0

@esem91 oj pamiętam jak za dzieciaka to grało cały czas we wszystkich radiach. Do dzisiaj pamiętam końcówki zwrotek i cały refren z rytmem :)

1

@DragonxNF
Najlepszy tekst jaki słyszałem: eughuwahwa

4

Muzyczna propozycja #201

Lost Sky - Vision
Gatunek: Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15758333#comment-15758333

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

Kiedy widzisz że Morata podchodzi do karnego:


0

@Popitek12 i kolejne zwycięstwo Messiego

0

Stary żart wiecznie żywy:
Niech strzela Morata

0

Morata ty cymbale

2

Wyciekła rozmowa Probierza z Lewym:

L: Halo?
P: Siema Lewy, nie jesteś już kapitanem
L: Co!?
P: Kapitanem będzie Zieliński
L: CO?!! Ta mentalna ameba? Ja się nie zgadzam, chyba mam prawo do...
P: Nara!

[DragonxNF]

5

@Kgorecki2500 po konferencji Verattiego

2

@macio_944 czyta od tyłu albo do góry nogami - to jedyne wyjaśnienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?