7

Muzyczna propozycja #241

Unknown Brain - Faceless (ft. Marvin Divine & Bri Tolani)
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15873039#comment-15873039

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

3

@jacobFCB trzymaj się. Jesteśmy z tobą

0

@Laminedependencia dzięki, choć muszę przyznać że robiłem tak by był jak najbardziej podobny do zdjęcia i kolorystycznie i proporcjonalnie itp. No ale nie mam aż takich umiejętności, jestem samoukiem amatorem :D

3

I kolejny rysunek zakończony.
Tym razem Śmietnik zębacz

Tu zdjęcie na którym się wzorowałem
https://zapodaj.net/images/b06ca5c5b7de7.png

A tu mój rysunek
https://zapodaj.net/images/6e99dc71df1a5.jpg

0

@kuczyniak polecam
Moim skromnym zdaniem znajdziesz na pewno ciekawe utwory nie tylko że względu na wielkość listy, ale też zróżnicowanie muzyczne. Warto
A mogę już teraz powiedzieć, że to na chwilę obecną połowa mojej playlisty więc będzie tego jeszcze więcej i jeszcze bardziej zróżnicowanie :D
Zdrówka dla rodzinki ;)

1

@Konradowskyy ja jedynie jaki sen pamiętam to 5-0 w pierwszej połowie dla PSG w meczu ligii mistrzów z realem. No ale niestety się nie sprawdziło, biali ten mecz wygrali :/

1

@lajcior tymczasem ja który ostatnią Fifę jaką kupił to fifa 20
https://static2.strzelce360.pl/data/wysiwig/wqtv1fum7knmhdb.jpg

1

@Kgorecki2500 Stitch zawsze na propsie
Pochwalam

6

Muzyczna propozycja #240

Unknown Brain & Hoober - Phenomenon (ft. Dax & VinDon)
Gatunek: Trap/Rap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15870299#comment-15870299

@Konradowskyy @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@NeroTFP1 od Mossa się odbiłem po pierwszym tomie trylogii hejterskiej, ale "Liceum Freuda" wygląda mimo wszystko zachęcająco. Może warto dać mu jeszcze jedną szansę
Dziękuję

2

Znacie jakieś książki typu kryminał/thriller poruszające trudne tematy i których motywem przewodnim jest znęcanie się w szkole, domu itp?
Coś jak książki Chrisa Cartera bądź Lucindy Berry.
@NeroTFP1

2

@Kgorecki2500 nie trzeba było tego widzieć na steamie. Wystarczyło tylko zobaczyć okładkę gry by się domyśleć dokąd to zmierza :D

0

@Kgorecki2500 szczerze ciężko mi powiedzieć bo grałem w niego niedługo po premierze, ale tak jak mówię nie przypominam sobie żebym musiał odpalać NG+ żeby mieć wszystkie stroje i ulepszenia.
Chociaż teraz tak sobie przypomniałem że chyba niektóre stroje dało się odblokować tylko w NG+ bo w podstawie nie były w ogóle dostępne. Tak jakby były zablokowane, jakby ich nie było
Mimo to rozpoczęcie NG+ to sama przyjemność w tej grze :)

2

@Kgorecki2500 pierwsza dobra gra o pająku.
Do dzisiaj pamiętam jak ciężka była misja z gonieniem dronów Taskmastera
Z własnego doświadczenia powiem ci że styl walki w pierwszej części to jest nic w porównaniu do zabawy w Milesie, o 2 części nie wspominając (moce symbionta to po prostu bajka)

10

Ja jednak się martwię nie tylko o klub, ale o całą ligę kiedy ty jesteś prezesem.

1

@Kgorecki2500 z tego co pamiętam to wystarczyło żetonów na wszystkie stroje i ulepszenia
Edit: ale to była wersja na PS4 więc mogło się coś zmienić

0

@Kengo w sumie i tak wiadomo o co chodzi ;)

0

Podobno w Netflixowej ,,Lalce" Łęcka będzie feministką


@NeroTFP1

14

@Faro stegen się tego naoglądał i go aż plecy rozbolały. Ot cała tajemnica operacji

0

@kuczyniak tutaj jeszcze taki prezencik dla nowego członka grupy. Lista wszystkich muzycznych propozycji jakie do tej pory udostępniłem jeśli byś był zainteresowany ;)
https://ntpd.eu/jW85Q/

4

@Roobo on nie słodzi herbaty
On herbaci cukier

0

@Bobo25 nie chodzi o to jak on tak mógł tylko o sensowność tego pytania. Co ono wnosi?
Przychodzi nowy selekcjoner, w trudnym czasie dla reprezentacji, gdzie jest wiele tematów i problemów o które można zapytać, a dziennikarz pyta o sukcesy trenera.
Po co?

2

Fajne pytanie na konferencji padło: 3 największe sukcesy
Serio?
Co to ma do rzeczy? Co to wnosi?
Polskie dziennikarstwo sportowe w pełnej krasie

2

@Popitek12 nie wiem, jakoś nigdy nie widziałem żeby Messiego podziwiał

2

@kuczyniak nie ma za co i cieszę się że się podoba.
Ja też parę dni temu usłyszałem to w radiu, ale myślałem że to odkopali z poprzednich lat :D
Jeśli chcesz to mogę oznaczać, ale od razu powiem, nie udostępniam tylko midtempo tylko szeroko pojęty EDM

1

@DragonxNF
Oczywiście to nie jest częścią albumu ,,Faceless" :D

4

Muzyczna propozycja #239

Max Brhon - Pain
Gatunek: Midtempo


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15867869#comment-15867869

@Konradowskyy @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@NeroTFP1 no i takich nauczycieli szanuję.
Też jestem bardzo uczulony i jak będę miał dzieci to ich nauczę że jak ktoś będzie im dokuczał to mają nie patrzeć na nic tylko, przepraszam za wyrażenie, walić po mordzie ile wlezie. Nie jest to pedagogiczne podejście. Mam tego świadomość, ale sam z własnego doświadczenia wiem, że takie podejście nic nie daje, niestety.
Dlatego jak wezwą do szkoły to bronić dzieciaka będę bo takiego zachowania nie jestem w stanie tolerować

3

@norbi77 nic tylko kupować

0

@Frimpong skoro już się pojawił temat Tomorrowland to przemycę mema ze ,,swojego" podwórka :p


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?