0

@Faro nie, nie kłamie
I teraz zostawiam Cię z niepewnością czy teraz skłamałem czy nie :D

6

Muzyczna propozycja #266

Elektronomia & RUD - Rollercoaster
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15943281#comment-15943281

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@July_6_BcN nie słyszałem, ale sprawdziłem tekst i mogłoby to spokojnie robić za wiersz poetycki. Ja nigdy nie byłem jej fanem, ale ,,Księżniczka" ,,Małe rzeczy" a nawet ,,Tamta dziewczyna" to majstersztyk przy tym co teraz ma

0

@July_6_BcN najlepsze porównanie to ,,Małe rzeczy":
,,Budujemy nasz dom na piasku
Cena nie gra roli dziś
Kupiliśmy prawie wszystko
Ale wciąż nie mamy nic
Chce pozbierać znowu myśli
Słyszeć bicie naszych serc
Widzieć ile szczęścia w sobie
Kryje każda mała rzecz?
Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest"

I ,,Słowa na k":
,,Rozbijemy bank, gdy spytają nas
sejf otwarty, czego chcesz?
Chwil takich jak ta
Słów takich na K
I podróży byle gdzie"

Gdybym nie wiedział to bym pomyślał że to dwie kompletnie różne piosenkarki/autorki

@MesQueUnClub_87 u nas leci eska więc nie jest aż tak źle. Trochę elektroniki jest :p

1

Powiem wam że słucham ostatnio radia w pracy (bo nie mogę swojej muzyki) i dziwię się jak spadła z jakością Sylwia Grzeszczak.
Kiedyś miała fajne piosenki i głębokie teksty, a teraz...
,,Och i ach" kompletnie mi nie pasuje do jej stylu, ale ,,Słowa na k" to jest moim zdaniem straszny zjazd jeśli chodzi o jakość tekstu...
To tylko moja opinia, nie bijcie.

0

@michalgajdek ile razy Flick się uśmiechnie podczas meczu
Ile razy Yamal poprawi fryzurę
Która drużyna wykona najmniej fauli w lidze
Która drużyna dostanie najmniej karnych
W jakim meczu Getafe zbierze najmniej i najwięcej kartek
Ile razy Vini będzie miał pretensje do sędziego

1

@macio_944 @esem91
A u mnie w pracy jak grało radio to ten kawałek przykuł moją uwagę i tak pomyślałem że wam podeślę ;)


5

@DragonxNF
Zostało mi jeszcze kilka kawałków z albumu NCS10 więc je udostępniam. Wiem że dużo czasu minęło ale spokojnie - na sam koniec udostępnienię cały album NCS10 bo uważam że warto (w końcu 10 urodziny NCS) i dla przypomnienia ;)

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

Nie wierzę że to robię:
https://strawpoll.com/7MZ0kJK44go

6

Muzyczna propozycja #265

Diviners, IZECOLD & Tim Beeren - This Time (ft. CRVN & Molly Ann)
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15940452#comment-15940452

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@kundee szczerze? Dla mnie najlepsze są topy paprykowe i zielona cebulka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Vegeta88 @FcPortoFan1999 czyli zdania ekspertów na labambie jak zwykle podzielone XD

0

@FcPortoFan1999 serio? :D
Cóż zobaczymy jak się przyjmie (u mnie też)
Ale tamten był już chyba ponad rok bez przerwy, a jest okazja by zmienić
Poza tym niebieski to mój ulubiony kolor :D

1

Miałem nie zmieniać zdjęcia profilowego, ale to mi się jednak bardziej podoba. I lepiej do mnie pasuje :D
#nikogo

1

@macio_944 ja osobiście lubię grać na bramce i miałem okazję stać na takiej większej na orliku (niektórzy też mówią że jestem bardzo dobry tak BTW). Nigdy nie miałem okazji bronić wolnego, ale nie sądzę żebym kiedykolwiek stał i oprowadzał piłkę wzrokiem. Zawsze starałabym się ten strzał obronić nawet gdyby leciał w okienko

3

@Faro @Jakchcesz
No i widzisz @NeroTFP1 koledzy dali sposób jak stać się bestsellerowym pisarzem :D

0

@NeroTFP1 nawet nie wiesz jak mnie cieszy ta informacja. Strasznie ciężko znaleźć podobne książki do tych od Lucindy Berry.
My honest reaction:
https://art.pixilart.com/89618141e685777.gif

3

Thrillery psychologiczne > zwykłe thrillery

1

@Dawidfcb1998 to powiem ci jesteśmy w mniejszości. Zazwyczaj community NCS nie przepada za tym remixem. Uważają że jest to tylko przyspieszona wersja oryginału. Prześmiewczo też nazywają gatunek - Nightcore ;)

8

Muzyczna propozycja #264

Egzod & Maestro Chives - Royalty (ft. Neoni) (Wiguez & Alltair Remix)
Gatunek: Dancefloor DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15936720#comment-15936720

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

Ter Stegen niech tego pucharu nie bierze bo to też (u)puści

0

Jak wpiszecie w google puchar Gampera to coś fajnego się stanie

0

Chop chop panowie biegać po noisku

3

Oriol ty to już możesz z nimi wracać do Włoch

2

Widzę że na Temu jest nowa promocja. Zainstaluj aplikację a dostaniesz piłkarza
https://zapodaj.net/images/991bc092061dc.jpg

2

Yamal i Rafa jak cisną bekę z Kounde

0

A kim jest ten piłkarz z Temu?

0

@AlwaysBlaugrana tak (znaki)

1

Stegen by wpuścił

1

Rekin nie wracaj do tego co było proszę cię XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?