DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro nie, nie kłamie
I teraz zostawiam Cię z niepewnością czy teraz skłamałem czy nie :D
6
Muzyczna propozycja #266
Elektronomia & RUD - Rollercoaster
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15943281#comment-15943281
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@July_6_BcN nie słyszałem, ale sprawdziłem tekst i mogłoby to spokojnie robić za wiersz poetycki. Ja nigdy nie byłem jej fanem, ale ,,Księżniczka" ,,Małe rzeczy" a nawet ,,Tamta dziewczyna" to majstersztyk przy tym co teraz ma
0
@July_6_BcN najlepsze porównanie to ,,Małe rzeczy":
,,Budujemy nasz dom na piasku
Cena nie gra roli dziś
Kupiliśmy prawie wszystko
Ale wciąż nie mamy nic
Chce pozbierać znowu myśli
Słyszeć bicie naszych serc
Widzieć ile szczęścia w sobie
Kryje każda mała rzecz?
Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest"
I ,,Słowa na k":
,,Rozbijemy bank, gdy spytają nas
sejf otwarty, czego chcesz?
Chwil takich jak ta
Słów takich na K
I podróży byle gdzie"
Gdybym nie wiedział to bym pomyślał że to dwie kompletnie różne piosenkarki/autorki
@MesQueUnClub_87 u nas leci eska więc nie jest aż tak źle. Trochę elektroniki jest :p
1
Powiem wam że słucham ostatnio radia w pracy (bo nie mogę swojej muzyki) i dziwię się jak spadła z jakością Sylwia Grzeszczak.
Kiedyś miała fajne piosenki i głębokie teksty, a teraz...
,,Och i ach" kompletnie mi nie pasuje do jej stylu, ale ,,Słowa na k" to jest moim zdaniem straszny zjazd jeśli chodzi o jakość tekstu...
To tylko moja opinia, nie bijcie.
0
@michalgajdek ile razy Flick się uśmiechnie podczas meczu
Ile razy Yamal poprawi fryzurę
Która drużyna wykona najmniej fauli w lidze
Która drużyna dostanie najmniej karnych
W jakim meczu Getafe zbierze najmniej i najwięcej kartek
Ile razy Vini będzie miał pretensje do sędziego
1
@macio_944 @esem91
A u mnie w pracy jak grało radio to ten kawałek przykuł moją uwagę i tak pomyślałem że wam podeślę ;)
5
@DragonxNF
Zostało mi jeszcze kilka kawałków z albumu NCS10 więc je udostępniam. Wiem że dużo czasu minęło ale spokojnie - na sam koniec udostępnienię cały album NCS10 bo uważam że warto (w końcu 10 urodziny NCS) i dla przypomnienia ;)
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
Nie wierzę że to robię:
https://strawpoll.com/7MZ0kJK44go
6
Muzyczna propozycja #265
Diviners, IZECOLD & Tim Beeren - This Time (ft. CRVN & Molly Ann)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15940452#comment-15940452
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@kundee szczerze? Dla mnie najlepsze są topy paprykowe i zielona cebulka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Vegeta88 @FcPortoFan1999 czyli zdania ekspertów na labambie jak zwykle podzielone XD
0
@FcPortoFan1999 serio? :D
Cóż zobaczymy jak się przyjmie (u mnie też)
Ale tamten był już chyba ponad rok bez przerwy, a jest okazja by zmienić
Poza tym niebieski to mój ulubiony kolor :D
1
Miałem nie zmieniać zdjęcia profilowego, ale to mi się jednak bardziej podoba. I lepiej do mnie pasuje :D
#nikogo
1
@macio_944 ja osobiście lubię grać na bramce i miałem okazję stać na takiej większej na orliku (niektórzy też mówią że jestem bardzo dobry tak BTW). Nigdy nie miałem okazji bronić wolnego, ale nie sądzę żebym kiedykolwiek stał i oprowadzał piłkę wzrokiem. Zawsze starałabym się ten strzał obronić nawet gdyby leciał w okienko
3
@Faro @Jakchcesz
No i widzisz @NeroTFP1 koledzy dali sposób jak stać się bestsellerowym pisarzem :D
0
@NeroTFP1 nawet nie wiesz jak mnie cieszy ta informacja. Strasznie ciężko znaleźć podobne książki do tych od Lucindy Berry.
My honest reaction:
https://art.pixilart.com/89618141e685777.gif
3
Thrillery psychologiczne > zwykłe thrillery
1
@Dawidfcb1998 to powiem ci jesteśmy w mniejszości. Zazwyczaj community NCS nie przepada za tym remixem. Uważają że jest to tylko przyspieszona wersja oryginału. Prześmiewczo też nazywają gatunek - Nightcore ;)
8
Muzyczna propozycja #264
Egzod & Maestro Chives - Royalty (ft. Neoni) (Wiguez & Alltair Remix)
Gatunek: Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15936720#comment-15936720
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
Ter Stegen niech tego pucharu nie bierze bo to też (u)puści
0
Jak wpiszecie w google puchar Gampera to coś fajnego się stanie
0
Chop chop panowie biegać po noisku
3
Oriol ty to już możesz z nimi wracać do Włoch
2
Widzę że na Temu jest nowa promocja. Zainstaluj aplikację a dostaniesz piłkarza
https://zapodaj.net/images/991bc092061dc.jpg
2
Yamal i Rafa jak cisną bekę z Kounde
0
A kim jest ten piłkarz z Temu?
0
@AlwaysBlaugrana tak (znaki)
1
Stegen by wpuścił
1
Rekin nie wracaj do tego co było proszę cię XD